язззззь!!!• 14 января в 20:18

книги англійською (Там, де співають раки - дуже важка)

купила книгу, а не можу читати, ну дуже важка. сленг, скорочення.
порадьте, що купити англійською, щоб на середньому рівні норм читати
Захекалася читать• 14 января в 20:19
продайте)
Захекалася читать• 14 января в 20:20
ви або читаєте в оригіналі або ні. Якщо ні, шукаєте адаптовані версії.
ЖаннаНеАгузарова• 14 января в 20:21
Зависит от ваших литературных предпочтений: например, Harry Potter, The Hunger Game. Но не вижу смысла их покупать, я бесплатно качаю книги из инета, в том числе на английском (если какая-то не пошла, можно просто скачать другую).
Умничка-помощничка• 14 января в 20:24
Адаптовані версії, а також перекладені з інших мов на англійську книжки. Ще також романтичні книжки і пригодницькі для підлітків мають легку лексику.
Звичайно там сленг, вони намагались відобразити мову людей з боліт 60-70-х років в США. Мені здається там навіть носіям не всі слова зрозумілі будуть.
Я так читала «Вбити пересмішника», теж складна лексика там.
автор язззззь!!! • 14 января в 20:46
Ответ дляУмничка-помощничка
а що з романтичного можна купити?
Нетутешня• 14 января в 20:46
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Підкажіть, будь ласка, де качаєте
ЖаннаНеАгузарова• 14 января в 20:56
Ответ дляНетутешня
Підкажіть, будь ласка, де качаєте
Чаще на флибусте (раздел https://flibusta.is/new?lang=en доступен только для зарегистрированных там пользователей). Либо нахожу место скачивания конкретной книги просто поиском в гугле.
40каградусная• 14 января в 21:04
У Джоан Роулінг нескладна англійська, мені подобається. Це Гаррі Поттер, серія детективів про Корморана Страйка, ще інші книжки в неї є.
Кудрі кручу сама• 14 января в 21:06
’Покинь, якщо кохаєш’ я аудіо слухала і все розуміла,
автор язззззь!!! • 14 января в 21:18
Ответ дляКудрі кручу сама
дякую!
Taniateh• 14 января в 22:30
Рекомендую приложение 2Books - адаптированные книжки для разных уровней
Нетутешня• 14 января в 22:40
Почитайте Сінді Шелдона, проста мова
Мать драконов• 14 января в 23:29
Скачайте серию романов о подростках: The summer I turned pretty.

Потом еще сериал можно на английском посмотреть.

Еще Бриджит Джонс отлично читается, легко и весело.
автор язззззь!!! • 15 января в 04:18
Ответ дляTaniateh
Дякую
автор язззззь!!! • 15 января в 04:19
Ответ дляНетутешня
Почитайте Сінді Шелдона, проста мова
Дякую
автор язззззь!!! • 15 января в 04:19
Ответ дляМать драконов

Дякую