Правильно_Валерчик• 14 января в 23:32
Дівчата скільки в цьому місяці заплатили комунальні
Пишіть яка квартира чи будинок ,і ціну комуналки,,,,,Я в шоці за 55 кв двушку ,старий фонд ,заплатила 6.100..,сижу офігіваю😅
220В• 15 января в 13:31
Ответ дляпразники не помню
Квартира, 76 м примерно 3200
В мене квартира 43 м2- 5800 грн, хрущівка.
220В• 15 января в 13:33
Інтернет не рахують тут, чи що? Чи це не послуги? В мене 5800 грн все разом, за двушку, 43 м2.
празники не помню• 15 января в 13:56
Ответ для220В
Інтернет, конс´єржа і домофон не врахувала,так. 200+180+30 ще треба додати. Просто це змінна опція, я рахувала тільки суто комунальні.
Скіфська пектораль• 15 января в 14:10
1700 если в гривнах. За все. Квартплата, отопление, свет и вода. Отопление-газовый котел. 110 кв.м. Мариуполь
сама себе прекрасная• 15 января в 14:23
Ответ дляпразники не помню
2человека, электроплита,бойлера нет. 100-130 кВт наматываем. Пеку часто.
ну навіщо оці фантазії? електроплита, печете часто і 100кВт?
в мене мама живе одна, все на газу, із світла тільки телевізор і в неї 40-50кВт.
ми жили в однокімнатній квартирі з газом без бойлера і завжди було 130-150 кВт. це тільки холодильник, світло, комп інколи праска і фен через день.
Залізна пані• 15 января в 14:48
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Впевнена, що свого житла у вас немає.
Бо ви би знали про абонентську плату та (якщо це квартира) обслуговування будинку.
В Україні нема з березня 22го року. Орендувала.
А_мій_самий_самий• 15 января в 14:51
3х к
70 м
Панельная 9 этажка
Киев
3067 грн сегодня оплатила за декабрь
(Часто включено электродуховка)
70 м
Панельная 9 этажка
Киев
3067 грн сегодня оплатила за декабрь
(Часто включено электродуховка)
Безлім на все• 15 января в 15:09
Я вже в іншій темі скидала фото платіжки.
Будинок 200 м кв , електроопалення , тариф день/ніч ( вночі тариф на половину нижчий) за грудень 20 900 грн.
Дома дубак.
Погортала тему , я мабуть тут переможець в цій номінації « сама трешова платіжка»🤣
Дома дубак.
Та_все_ок_будет• 15 января в 15:42
Ответ дляГейСюда
Мне кажется у всех есть счетчики на тепло
У мене лічильник, так як там зараз не живу, опалення вимкнуте. Будинок дуже теплий, в коридорі просто Африка, да і на вулиці не морози. Прийшло за грудень 800 грн за опалення. Виявляється, лічильник лічильником, але вони все одно якийсь так званий мінімум нараховують, якщо показник нуль або дуже малий…
Свій варік• 15 января в 16:42
Ответ дляТелепузик
Жах( це так холодно і такі суми за опалення( у нас +22, терморегулятори, лічильник, новобудова, котел на даху 1500 опалення, за листопад було 1200. Це площа 71 квадрат
Так, досить прохолодно, але малих дітей не має, ми так звикли, і це оплата за всі комунальні, в т. ч Інтернет 360 грн можливо не правильно написала, просто уточнила, яке саме опалення
празники не помню• 15 января в 17:12
Ответ длясама себе прекрасная
В мене лічильник день/ніч. Посудомийку,пралку намагаюсь вмикати вночі. Духовка тягне менш,ніж електроплита. Техніка вся класу А+, а+++... Для чого мені брехати?
сама себе прекрасная• 15 января в 17:20
Ответ дляпразники не помню
Ну так з цього і потрібно починати, що лічильник день /ніч і все включаєте вночі. Техніка нова майже вся А+, а от такі лічильники далеко не в усіх.
Помогалочка• 15 января в 17:32
Свет до 800квт 2р96коп вода 47р 1м куб
Це в Донецьку сьогодні тарифи.
Блін, а лише за електрику в Україні я відвала майже 5000гривень.
Вокзал, чАмодан- можете не писати.
Це в Донецьку сьогодні тарифи.
Вокзал, чАмодан- можете не писати.
Помогалочка• 15 января в 17:32
Ответ дляСкіфська пектораль
Так у вас інші тарифи.
Як і в Донецьку
Помогалочка• 15 января в 17:37
Ответ дляСкіфська пектораль
А можна запитати за бензин. А в яку ціну у Вас? І яка мінімальна пенсія.
Без сарказму і політики.
І без брехні.
Без сарказму і політики.
І без брехні.
празники не помню• 15 января в 18:13
Ответ длясама себе прекрасная
Там невелика економія, насправді. Вночі приблизно 30 квт
Скіфська пектораль• 15 января в 18:52
Ответ дляПомогалочка
Без сарказму і політики.
І без брехні.
Без сарказму і політики.
І без брехні.
64 руб 95-й (это 26 грн примерно)
Минимальная-не знаю, у деда 24 тыс, но это с инвалидностью по зрению 2 гр.
Сколько было я не знаю, они жили отдельно всегда с бабушкой
Стрекозей• 15 января в 18:57
Київ
1к - 36 кв- 2 людини - 2,8 тис грн
1к - 36 кв- 1 людина - 2,8 тис грн
1к - 34кв - 3 людини (газ) - 2,7 тис грн
Київська обл.
приватний будинок, 1 пенсіонерка, 3,6 тис грн
1к - 36 кв- 2 людини - 2,8 тис грн
1к - 36 кв- 1 людина - 2,8 тис грн
Київська обл.
Зашла на 5минут• 15 января в 20:10
Ответ дляГейСюда
Чего так много?
64 кв - 3к -
отопление 1650
Свет - 1200
Газ - 35
Вода - 300
Осбб - 400
Остальное по мелочи типа мусор, домофон
64 кв - 3к -
отопление 1650
Свет - 1200
Газ - 35
Вода - 300
Осбб - 400
Остальное по мелочи типа мусор, домофон
Совсем не моетесь? Не убираете?
Зашла на 5минут• 15 января в 20:18
Ответ дляТа_все_ок_будет
Не якийсь показник, а мзк нараховують.
Помогалочка• 15 января в 20:31
Ответ дляСкіфська пектораль
64 руб 95-й (это 26 грн примерно)
Дякую. Як і в Донецьку.
Миру нам
сама себе прекрасная• 15 января в 22:07
Ответ дляДама с собачкой
Посудомийка залежить від режиму мийки і класу економії електроенергії. Режим еко за один цикл в мене тягне приблизно 300 вт. тобто 30% від 980 ватт що на електростанції, В мене 300х25=7,5 кВт за місяць. Це навіть не +10 кВт.
Подивилась інструкцію до своєї посудомийки. За цикл 0.7-1.1 кВт, сумнівна економія як на мене, але з завтрашнього дня поекспериментую.
ГейСюда• 15 января в 22:42
Ответ дляЗашла на 5минут
Совсем не моетесь? Не убираете?
По какому показателю Вы так решили? 370 кВт в месяц это не мыться и не убирать?
Вода по норме на одного (квартира в ипотеке, остальных прописать не дают)
Зашла на 5минут• 15 января в 23:05
Ответ дляГейСюда
По воде, ага, поняла про воду