ПочтальЁнша• 15 января в 10:37
Знайома прийняла наркотик "Сіль"
Знайома прийняла наркотик "Сіль", памятає шо була випивша і їй запропонували шось покурить, вона не знала що це (по її словам).
Зараз в тяжкому стані, в плані що ломка є, дуже хоче позбутися цього. Каже навіть їжа з цим смаком. Тремор, серцебиття, в грудях як шалене колотить. Почала курить по 2 цигарки, каже допомагає.
Хто може стикався з цим, порадьте, будь ласка, як їй впоратись, може щось приймав хтось вітаміни, заспокійливі якісь, чи може взагалі якась механіка виходу є.
До лікарні боїться йти, бо їй погрожували.

Я тертий жук• 15 января в 11:51
Ответ дляКусачая Я
Скільки дряні, капець
Я вообще в шоке. Блин, а я от природы дерганная, все наверное думают что я наркотики употребляю. Слава Господи меня Бог отвел, когда в подростковом возрасте было желание попробовать через левых однодневных «друзей», уберег меня. Сейчас боюсь всего этого как огня
Лгин• 15 января в 11:53
Ответ дляМольфарочка
Погоджуюсь! Я до війни жила в місті де цього лайна на кожному кроці! В школі діти з 5 класу вживали.
Зараз виїхали в регіон де наркотиків дуже мало
Мабуть тут і залишусь поки дитина підліток
Як ви будучи дитиною не підсіли? Страшно( теж дитина є
Ряженка• 15 января в 11:57
Ответ дляЩа как дам
А что это ?
Разве соль эту курят как автор пишет ? Как можно курить соль ?🙄
Через спеціальні скляні трубочки

Ні грама• 15 января в 12:08
Ответ дляРяженка
Ніхто нікого не підставляв. Людина ПОГОДИЛАСЯ вжити наркотики, і навіть пофіг які. Ваша знайома просто на волоску висить над прірвою.
Думати, що то не її вина - теж велика проблема. То був її власний вибір. Це не підсипали в стакан щось, це погодилася курити, робити затяжку, самостійно, власним ротом та легенями, знаючи що там наркотики
Ой, наївна простота. В мене діти якраз у віці відвідування нічних клубів. Перше правило: не пий нічого, що не перебуває постійно під твоїм наглядом.
Особливо це стосується дівчат.
Бо поки залишила коктейль, поки потанцювала, там вже може сюрприз чекати.
Особливо це стосується дівчат.

ОливьЕЖечка• 15 января в 12:24
Ответ дляПочтальЁнша
не можна, кругом ’свої’ люди
вона дуже боїться
и что, что свои? ей угрожали, что прибьют, если она пойдет лечиться? или чего она боится?
Клевотница• 15 января в 12:36
Тут скоріш за все маніфест психіатричного захворювання, до психіатра
Нога на ногу• 15 января в 12:41
Ответ дляНі грама
Особливо це стосується дівчат.
Але ж як тоді та знайома знає, що то сіль? Якщо їй підсипали. Типу, спочатку підсипали, вона випила, а потім їй такі - ха-ха, а ми тобі наркоту в стакан підкинули? Якщо знає, що вживала, то точно сама погодилася.
А щодо дитини - Ви праві. Свою доньку так само вчу. Ні в кого нічого не брати, свій напій без контролю не залишати, якщо хтось попив з її склянки/пляшки - бери собі інший напій, новий.

Домашня Зюзя• 15 января в 12:53
Ответ дляПочтальЁнша
це важкий випадок. Тут всого разово, пережити ломку чи тягу чи як правильно.
Спайс може спричинити порушення психіки з першого разу, особливо при передозуванні. Те, що Ви описали, вказує як мінімум на параною і марення. Можна, звісно, себе заспокоювати, що все пройде, але факт в тому, що в такому стані вона легко може вийти у вікно, рятуючись від стеження, яке їй ввижається
ЯНаПэПэ• 15 января в 12:59
Навіщо ви з такою повагою написали оце слово сіль, в лапках і з великої літери?
Ліньки гуглить• 15 января в 12:59
Ответ дляМольфарочка
Що за місто?Брр
Лукава_Кiшка• 15 января в 13:20
Ответ дляПочтальЁнша
саме так, зараз ломка, але страшнішу стадію вже пережила
Каже впорається сама, але хочеться допомогти якимось препаратами
На 40 днів в подвал закрить. Їжу і воду тільки приносить
забиякина• 15 января в 13:22
Когда мне было лет 16, дружила с подругой.
Она попала в не очень компанию, трамадол жменями, даже пару раз укололась она.
И мне предложила. От таблеток я отказалась, потому что боялась умереть от передоза, а от иглы - потому что ужасно боялась уколы.
Видимо это Меня и спасло)
Паспортний стіл• 15 января в 13:23
Ответ дляЦаревна в уггах
А что,соль курят? Думала, это типа порошка, вовнутрь
И я так думала
Ответ дляПримарочка
Много пить воды, активно двигаться, выводить токсины
100 процентов ,,,
идеально баня ,
питье питье питье ,,,
одно уверен от ломки не кто не умирает ,,,
это басни ,,, бедные им так плохо , надо постепенно ,,,
не кто от ломки, не умирает ,,,
ройзман кончиных нарколыг екатеренбурге кроватям приковывал наручниками ,,,
идеально баня ,
питье питье питье ,,,
не кто от ломки, не умирает ,,,
Налитое яблочко• 15 января в 13:46
Ответ дляПочтальЁнша
автор, нет никакой знакомой, это Вы?

Прилипало• 15 января в 16:43
Ответ дляКручу хвости
Те що пам´ятаю з хімії. Солі не виводяться, а відкладаються в жирах. Коли людина починає рухатись жири перетворюються в енергію і солі звідти потрапляють знову у кров. Це як знову прийняла солі в малій дозі. Звідти і ломка. Без нарколога це не пройде.
значить потрібно більше рухатись ,і пити чисту воду. щоб почки впіли вивести.
Маю декілька думок• 15 января в 17:29
Автор, у лікарню. Велика вірогідність зриву.
Хай як там їй не погрожують...
Маю декілька думок• 15 января в 17:34
Ответ дляПочтальЁнша
Не всього разово, нажаль.
Автор, треба під контроль лікарів.
Ті тварюки спеціально залякують.
Автор, треба під контроль лікарів.
Ті тварюки спеціально залякують.
Чарочка діда• 17 января в 10:47
Ответ дляГрабля
Ломка - это абстинентный синдром, она что ли уже успела привыкнуть за одно употребление?
Зараз є і такі наркотики