Глас_Народа• 15 января в 14:44

Орендодавець зайшов у квартиру без дозволу

Друзі, сталася неприємна ситуація. Тиждень тому орендували квартиру і заїхали. Квартира здавалася в оренду через ріелтора. Орендодавці сімейна пара похилого віку, але квартира була дарована дочці і договір уклали на дочку. Оригінали документів були пред´явлені. Дочка орендодавця була відсутня (це моє найбільше упущення). Через тиждень, сидимо на квартирі і хтось починає ломитися у двері. Перше, що прийшло в голову - то якісь шахраї нас кинули. Двері відкривати не хотілося, взагалі розгубилися і не знали, що робити. Потім вони кажуть, що це господарі. Вони відкрили двері своїм ключем і зайшли. З´ясувалося, що це була дочка. Її батько зненацька помер і вона прийшла з´ясовувати, хто живе в цій квартирі. Вона знала, що квартира здана, вона отримала гроші і договір. Але я не розумію цю істерику і гупання ногами в двері.
P.S. Ми з чоловіком за день до цього змінили сімкарти на іншого оператора і не встигли, а скоріш за все забули попередити орендодавців. Бо ми їх не чекали.
Власниця квартири каже, що це сталося із за того, що ми не брали слухавку.
Але я все одно не розумію цієї істерики, коли квартиру здали з її відома і вона має гроші і договір. Чи мала вона право так себе поводити? Потім вона попросила скинути копії паспортів їй на телефон. Я попросила теж зі своєї сторони її документи. Під час візиту вона спитала, чи можна оглянути квартиру, я їй відмовила, але вона все одно вломилася.
Після всього цього нас тіпало цілий день, а то і два. І чесно кажучи не хочеться там більше жити з такою хазяйкою. Але гроші заплачено за 2 міс. І ріелтору 50%. Що робити?
Хто що думає про таку ситуацію?
woman Warrior• 15 января в 23:58
Ответ дляВоздух в банке
Странная реакция многих читающих. Почему вы против автора? Реально арендодатель неадекватно себя повела.
Неужели не могла приехать и культурно позвонить в дверь, представиться арендодателем, сказать что не могла Вам дозвониться и далее.
Это же можно было так сделать, даже учитывая шок смерти отца.
Ну, реально, арендодатель неадекват.
такая реакция, как и на людей, которые читают спиной.
В стартпосте;
’Двері відкривати не хотілося, взагалі розгубилися і не знали, що робити. Потім вони кажуть, що це господарі’
Что еще должны были сделать владельцы, чтобы -вежливо?
Стоять на коленях на входном коврике, пока автор захочет окрыть?
Файна пані• 15 января в 23:58
Ответ дляДаЗдраПерма
Ви філософствуєте. А я про реальність. Це моє майно. Моє джерело доходу. Чому я маю його позбутись на угоду співам про кордони особисті?
Ви в договорі прописали ’Здаю квартиру разом з собою’? Якщо так, то проблем немає. А якщо ні, то чого люди мають платити вам за ваш ніс у їх речах?
ПробілНеПрацює• 15 января в 23:58
Ответ дляДаЗдраПерма
Ви ж прекрасно розумієте що при бажанні ні ваші приходи і перевірки, ні залогова сума не покриє збитків котрі можуть завдати квартиранти.
Посудомойка• 15 января в 23:59
Ответ дляПробілНеПрацює
Ви точно розумієте значення ’кап ремонт’? Це повний ремонт окрім несущих стін, заміна проводки, сантехніки, підлогового покриття, усіх комунікацій. Є відчуття, що заради пафосу прибрехуєте про капремонт...
Я прекрасно знаю, що таке капремонт, едина працююча розетка залишилась на кухні, тож заміна проводки стіни були пофарбовані по шпалерах масляною фарбою - перетяжка стін і стелі, підлогу не мили мабуть років 2, не прибирали так само, покриття в кухні і коридорі довелося знімати до стяжки і класти знов, з усіх меблів вижило 2 шафи і гірка у вітальні, металопластикові вікна було вирвано з м´ясом
ДаЗдраПерма• 16 января в 00:00
Ответ дляПробілНеПрацює
Так первинно і я спитала - що це за терміновість приходити при відсутності квратирантів? Навіть якщо то прописано в договорі... Яка в тому справжня потреба окрім явного висловлювання неповаги до їх особистого простору.
Терміновість наступає кожного місяця і це є плата за оренду. Щоб не порушувати кордони, завжди попереджаю про візит. І приходжу, бо маю саме тоді час і бажання прийти.
Думаю, що ви немаєте своєї квартири, яку знаєте в оренду.
ПробілНеПрацює• 16 января в 00:01
Ответ дляДаЗдраПерма
Так якщо квартирантів немає вдома як вони віддають гроші?
Чупа-чупс• 16 января в 00:01
Ответ дляМіряю від одиниці
Могли і номери не міняти а потрапити в лікарню чи полетіти на відпочинок, це не дає вправо вламуватися
повністю підтримую, могли поїхати відпочивати, телефони виключити або за кордоном не ловить, а тут приперлась хозяйка з якимось амбалом, квартирантів вдома немає, полазили по квартирі, роздивились. А якщо речі цінні квартирантів пропадуть, до кого претензії?
Всі так причепились до того, що змінили номера телефонів, що наче вже стали злодіями через це. Та вони й не зобов’язані були першочергово повідомляти хозяйку, якщо оплата за квартиру на рахунок, то якого дідька вони мали їй дзвонити? а якого хозяйка мала йти щось контролювати, якщо квартира вже здана?
ПробілНеПрацює• 16 января в 00:05
Ответ дляПосудомойка
Ну як і очікувалося... прибрехуєте... але нецікаво сперечатися яке відношення заміна пофарбованих шпалер має до стяжки стін і стелі, а також зламані меблі і брудна підлога до капремонту...
Чупа-чупс• 16 января в 00:05
Ответ дляБанан-барабан
Красавица, телефон не отвечает, а вдруг вы что то сделали или квартиру спалили и ТД. Мало ли что у вас в голове и сбежали, вы обязаны быть на связи!
та ні фіга, автор не зобов’язана бути на 24 годинному зв’язку з арендодателем
Файна пані• 16 января в 00:11
Ответ дляДаЗдраПерма
Так, про всяк випадок, Оренда - це коли ваше особисте майно передається (а тут увага) у тимчасове володіння (!!!) і користування за певну плату іншому власнику. Це якщо дивитися на загальновідоме поняття терміну Оренда, а не на ваше особисте.
ДаЗдраПерма• 16 января в 00:15
Ответ дляПробілНеПрацює
Гроші лежать на тумбочці.
Чупа-чупс• 16 января в 00:23
Ответ дляРаз одела не бу
Так ви знаєте, як перевіряють потенційних орендарів, наприклад, в Німеччині?
Ти маєш ледве не спіднє показати.
Вимоги ого-го:
1. Виписку про те, що ти не маєш ніде ніяких боргів( Schufa)
2. Виписки по зарплаті.
3. Робочі контракти.
4. Ти маєш з банком заключити договір, що він щомісяця певного числа буде знімати з твоєї карти суму оренди і перераховувати її орендатору.І не дай Бог в тебе не буде достатньо грошей на рахунку, заплатиш штраф.
Все це відомо, сама знімаю квартиру в Європі але тут власник квартири не має право без мого запрошення носа показати в квартирі, це взагалі скандал так заявитись, вибивати двері та своїм ключем відкривати, можна запросто викликати поліцію і власник буде відповідати перед законом. І власника взагалі не має хвилювати який мене номер телефона і скільки раз я його поміняла.
ПробілНеПрацює• 16 января в 00:24
Ответ дляФайна пані
Там непробіваємо... вона здає свою халупу маргіналам, вчить їх користуватися унітазом та чистити пилосос півроку....
Тарабарщина• 16 января в 01:42
Ответ дляАлесс
Слава богу,что я живу не у вас)
Это да, у меня с моими квартирантами нормальные отношения именно потому, что мы уважаем друг друга
L-i-s-a-92af• 16 января в 02:41
Ответ дляГлас_Народа
Чи можна міняти замок без дозволу орендодавців?
Ні.І номер телефону ви мали повідомити одразу.І двері відкрити одразу власнику
L-i-s-a-92af• 16 января в 02:41
Ответ дляБанан-барабан
Я бы на месте дочки орендодателя поступила бы так же, вы сменили номера телефонов и не предупредили человека, мало ли что в квартире творится. Сами виноваты в этом. То что она пошла смотреть квартиру когда вы ей запретили это уже проступок с ее стороны конечно.
L-i-s-a-92af• 16 января в 02:42
Ответ дляГлас_Народа
Ріелтору дзвонила, але вона спочатку не відповідала, а потім сказала, що ми повинні зрозуміти власницю, бо вона зараз в шоковому стані і ми самі винні , що змінили сімкарти
Саме так і є.
А в орендодавця тепер є підстава вас взагалі виселити
Алесс• 16 января в 03:06
Ответ дляТарабарщина
Поэтому вы решили сплюнуть в меня?🤦‍♀️
Щас ухожу• 16 января в 03:35
Ответ дляАлесс
Думаю,что с договором рієлтора можно сходить в туалет. Її житло,в принципі.
Ми знімаємо,змінили секрет одного замка. І ви так зробіть. І замикайтесь на нього,щоб ніхто самовольно не заходив.
Неприємна ситуація,звісно
сменили без ведома арендодателя? у меня в договоре прописано, что без моего ведома не меняли, а если поменяли сразу же выдали дубликат мне. вы вообще понимаете что может быть, потоп, пожар, не дай бог, и вас нет дома. а это квартира не ваша, вы её только временно снимаете. хозяин всегда должен иметь доступ в свою квартиру.
кстати, я прописала в договоре так же, если арендатор не отвечает на звонки более 2 суток, я имею право зайти в квартиру.
Алесс• 16 января в 03:37
Ответ дляЩас ухожу
Я не Надя)
Щас ухожу• 16 января в 03:38
Ответ дляАлесс
А шо робити?
Нам один хозяїн житла сказав,я в любий момент зайду,подивитись на лічильники.
Ну здрасті. Ми спимо,або нема нікого,а він буде лазити?
Ми змінили замок,йому нічого не казали.
Потім знайшли інше житло,і зїхали.
Добре що хоть залог повернув. Не гандоном виявився. А от рієлторські залишились рієлтору
он вам это сказал до подписания договора или после?
Алесс• 16 января в 03:39
Ответ дляЩас ухожу
После
Щас ухожу• 16 января в 03:40
Ответ дляАлесс
Я не Надя)
какая Надя и при чём здесь она?
Алесс• 16 января в 03:40
Ответ дляЩас ухожу
какая Надя и при чём здесь она?
Та что умерла🤷‍♀️
Щас ухожу• 16 января в 03:41
Ответ дляАлесс
Та что умерла🤷‍♀️
а какое отношение это имеет отношение к моему посту?
Алесс• 16 января в 03:44
Ответ дляЩас ухожу
А какое отношения я имею к вашему посту?
Мне ваши договора не интересны. Пишите ,что хотите
Щас ухожу• 16 января в 03:46
Ответ дляАлесс
такое что это общая тема про аренду, а не про покойную Надю.
Алесс• 16 января в 03:50
Ответ дляЩас ухожу
Ну и пишите автору,в общую тему,а не мне.
Что вы хотите мне доказать,не могу понять
Щас ухожу• 16 января в 03:59
Ответ дляАлесс
я вам написала про смену замка. вроде понятно.
это общий форум, не пишите, если не хотите, чтобы писали вам по вопросам темы и если не в состоянии нормально вести диалог.
ДаЗдраПерма• 16 января в 08:34
Ответ дляПробілНеПрацює
Яке точне резюме. Але як би ви не іронізували, фактом залишається те, що є. Очевидно, що деяким людям за щастя знайти хоча б таке житло. З ним зараз напряг. Хоча таку практику я застосовувала завжди. І гадаю, що ви лукавите, коли стверджуєте, що вам все одно, що роблять в квартирі ваші жильці. Або не лукавите, бо житла немає і ви та нещасна , яка має терпіти чужий ніс в своїх речах. Другий варіант більш правдивий.