Глас_Народа• 15 января в 14:44
Орендодавець зайшов у квартиру без дозволу
Друзі, сталася неприємна ситуація. Тиждень тому орендували квартиру і заїхали. Квартира здавалася в оренду через ріелтора. Орендодавці сімейна пара похилого віку, але квартира була дарована дочці і договір уклали на дочку. Оригінали документів були пред´явлені. Дочка орендодавця була відсутня (це моє найбільше упущення). Через тиждень, сидимо на квартирі і хтось починає ломитися у двері. Перше, що прийшло в голову - то якісь шахраї нас кинули. Двері відкривати не хотілося, взагалі розгубилися і не знали, що робити. Потім вони кажуть, що це господарі. Вони відкрили двері своїм ключем і зайшли. З´ясувалося, що це була дочка. Її батько зненацька помер і вона прийшла з´ясовувати, хто живе в цій квартирі. Вона знала, що квартира здана, вона отримала гроші і договір. Але я не розумію цю істерику і гупання ногами в двері.
P.S. Ми з чоловіком за день до цього змінили сімкарти на іншого оператора і не встигли, а скоріш за все забули попередити орендодавців. Бо ми їх не чекали.
Власниця квартири каже, що це сталося із за того, що ми не брали слухавку.
Але я все одно не розумію цієї істерики, коли квартиру здали з її відома і вона має гроші і договір. Чи мала вона право так себе поводити? Потім вона попросила скинути копії паспортів їй на телефон. Я попросила теж зі своєї сторони її документи. Під час візиту вона спитала, чи можна оглянути квартиру, я їй відмовила, але вона все одно вломилася.
Після всього цього нас тіпало цілий день, а то і два. І чесно кажучи не хочеться там більше жити з такою хазяйкою. Але гроші заплачено за 2 міс. І ріелтору 50%. Що робити?
Хто що думає про таку ситуацію?
Верочка 100%• 15 января в 21:19
Ответ дляПьяная вишня
У вас стационарный телефон , который работает от 220 V ?
У меня при отключениях света мобильная связь работает - и Киевстар , и Водафон , ни разу за 3 года не отключалась .
У меня не работает. Спасает вай-фай который подпитан
Пьяная вишня• 15 января в 21:22
Ответ дляВерочка 100%
У автора круглосуточное отключение света заодно со связью или она все-таки сменила номер и не предупредила арендодателя , а заодно и не сподобилась спросить ’Кто там ?’ , когда ей стучали в дверь ?
Верочка 100%• 15 января в 21:24
Ответ дляПьяная вишня
С автором все понятно, явно аферисты.
Пьяная вишня• 15 января в 21:25
Ответ дляВерочка 100%
С автором все понятно, явно аферисты.
И хамка к тому же .
Задолбулька• 15 января в 21:25
Скажите хозяину что после его прихода в доме пропали деньги. И вам теперь нечем оплатить за квартиру.
Верочка 100%• 15 января в 21:27
Ответ дляПьяная вишня
И хамка к тому же .
Я думаю там еще и кредиты набранные, вот она и симки поменяла
Пьяная вишня• 15 января в 21:27
Ответ дляЗадолбулька
А хозяин скажет , что у него пропали фамильные бриллианты , спрятанные за плинтусом . И ?
Пьяная вишня• 15 января в 21:27
Ответ дляВерочка 100%
Вполне возможно . Иначе чего бы она так пряталась и боялась .
Великий сатирик• 15 января в 21:28
Ответ дляПлету интриги
А должны?
Читайте угоду. Якби мої орендарі не відповіли на мій дзвінок, наступного дня я б постукала в двері, якби не відкрили я б сама відкрила. Раптом вони там на юнюхалися і повмирали і будуть воняти лежати. Нащо воно мені?
Плету интриги• 15 января в 21:34
Ответ дляВеликий сатирик
Боже збав від таких неадекватів.
В якій угоді ви прописуєте таку маячню?
І головне хто ті люди, які з цим погоджуються?
В якій угоді ви прописуєте таку маячню?
Пьяная вишня• 15 января в 21:40
Ответ дляПлету интриги
Боже збав від таких неадекватів.
В якій угоді ви прописуєте таку маячню?
А что не так в том , что человек беспокоится о своей недвижимости ? Сколько квартир сдаете лично вы ?
Рятівник Малібу• 15 января в 21:51
Ответ дляГлас_Народа
А що могло статися з майже пустою квартирою? Ми би її винесли і продали, чи що?
муж сда´т квартирі, ві непредставлякте какие истории бівают. да віносят!!! пересдают.....
если ві не откріли, я понимаю хозяйку...
Рятівник Малібу• 15 января в 21:53
Ответ дляГлас_Народа
Аферизм в чем? В том что с квартирой все в порядке, поотмывали стены, полы, плинтуса, деньги уплачены, табора азиатов нет, собак, котов нет? А вы научитесь доверять людям, а не обливать помоями!
ну вот она убедилась что азиатов нет, чистота и порядок.... напрягать не будет
Для драки• 15 января в 21:55
Ответ дляТворческий типаж
У мене подруга здала недорого офігенну квартиру дівчатам. 7 тис 3 кімнати інставигляду в обл.центрі. а вони вебкам організували... Ото ще
І що тут такого? Це ж не бордель. Вебкамщиці зараз можуть вибрати відповідний КВЕД і платити податки.
Творческий типаж• 15 января в 21:56
Ответ дляДля драки
Удалено администрацией...
Для драки• 15 января в 22:26
Ответ дляТворческий типаж
Удалено администрацией...
Вебкам не передбачає проституції.
Кведи такі:
63.99 — Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у;
59.11 — Виробництво кіно- та відеофільмів, телевізійних програм;
59.12 — Компонування кіно- та відеофільмів, телевізійних програм;
63.11 — Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов´язана з ними діяльність;
63.12 — Веб-портали;
73.12 — Посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації;
74.20 — Діяльність у сфері фотографії;
90.03 — Індивідуальна мистецька діяльність;
93.29 — Організування інших видів відпочинку та розваг
Кведи такі:
63.12 — Веб-портали;
74.20 — Діяльність у сфері фотографії;
Творческий типаж• 15 января в 22:32
Ответ дляДля драки
Вебкам не передбачає проституції.
Кведи такі:
63.12 — Веб-портали;
74.20 — Діяльність у сфері фотографії;
Кведи такі:
63.12 — Веб-портали;
74.20 — Діяльність у сфері фотографії;
Саме це покажу подрузі, бо поліція іншої думки.
ДаЗдраПерма• 15 января в 22:38
Дивно і незрозуміло чому таке нерозуміння між орендарями і власниками квартир. В цій ситуації ніхто нічого не винен. З одної сторони ви не попередили про зміни сімок, а з другої, можливо, проявили нетерпіння. Я теж знаю квартиру і завжди залишаю за собою право прийти коли треба в квартиру але попередивши про це жителів. І мені все одно чи вони зможуть бути вдома на цей час. Якщо не згідні з таким пунктом, то розходимось. Але не було ще такого, щоб не погоджувались.
Файна пані• 15 января в 22:47
Ответ дляInconvenient
Не пишите околесицу и не лгите. Заходят и берут сами и сотрудники банков. Словно не знаете, что банки не несут ответственность за сохранность содержимого ячеек. Вот одна из ссылок
Еще в 2012 свою ячейку в «Альфа банке» пустой обнаружила Тина Кароль. В 2013-м в Печерском районе столицы арендовавший банковскую ячейку клиент, оставаясь в хранилище, сумел за два захода вскрыть две соседние ячейки, из которых украл почти 2 миллиона долларов. В 2014 году только в Киеве было открыто шесть уголовных производств по таким фактам, а в прошлом — около десятка. Похищали в основном доллары (в одном из эпизодов — 7 миллионов), а также суммы в другой валюте, золотые монеты и слитки.
В прошлом году таких случаев было еще больше – киевские полицейские открыли два десятка уголовных производств. Так, в июле в Подольском районе Киева исчезли из ячейки 210 тысяч долларов, 23 тысячи евро и более 3 килограммов золота. В те же дни один из клиентов банка на улице Мечникова обнаружил исчезновение из ячейки 22 тысяч долларов и 3 миллионов гривен. В Дарницком районе пропали 7 миллионов гривен из нескольких ячеек. Причём в этом случае удалось установить подозреваемых — незадолго до пропажи они по очереди заходили в хранилище и выходили с большими сумками. А обнаружилось преступление благодаря тому, что одному из клиентов банка, только что положившему в ячейку большую сумму, через час ячейка понадобилась ещё раз. Но она оказалась пустой.
Случаи бывают разные, но мы же ведем речь о нормальных правовых отношениях Клиент-Банк, а не о преступлениях и форс-мажорах, правда? У меня лично в 4 ячейках в разных банках никогда ничего не пропадало. Вы похоже и не знаете как и кем осуществляется доступ к ячейке 😁
Борщичок• 15 января в 22:47
Ответ дляДля драки
Смотрите, у меня у соседи( живут за границей) сдавали дом, порядочной семье, а по факту вебкамщицам и немного больше, и все таксисты города знали этот адрес
Когда соседи решили продать дом, не нашелся ни один желающий, даже за полцены,потому что все знали его предисторию.
С квартирами еще хуже, ее потом в жизни не продать и не сдать нормальным
Знать будут ВСЕ соседи
Файна пані• 15 января в 22:49
Ответ дляКурочка-чубаточка
Вы мутная. Не просто так Вы от кого-то скрываетесь.
Реакция арендодателя вполне нормальная. Может Вы наркоту сбываете или критическую инфраструктуру фотографируете для рашистов.
Кошмар. Да, может и занимается этим всем, но это риски, и взяв условные 10к за свою хрущобу, арендодатель должен это понимать. Он же не сдает квартиру вместе с владельцем
Для драки• 15 января в 22:51
Ответ дляТворческий типаж
У нас правова колізія. Порно не декриміналізоване, але податки з онліфансу платити можна.
Для драки• 15 января в 22:52
Ответ дляБорщичок
Знать будут ВСЕ соседи
Онліфанс - це міжнародна платформа. Які таксисти? Там бордель був, чи індивідуалки, але точно не вебкам
Тарабарщина• 15 января в 22:53
Ответ дляАлесс
Думаю,что с договором рієлтора можно сходить в туалет. Її житло,в принципі.
Ми знімаємо,змінили секрет одного замка. І ви так зробіть. І замикайтесь на нього,щоб ніхто самовольно не заходив.
Неприємна ситуація,звісно
Вы не имеете права менять замки без разрешения хозяев. Я бы вызвала службу открытия дверей и выкинула бы таких квартирантов с квартиры
ПробілНеПрацює• 15 января в 22:53
В мене своя квартира, але також орендую в іншому місті в службових цілях. Буваю в тій квартирі 1-3 рази на тиждень. Переважно там нікого немає. Оце уявляю якби мене власник контролював-перевіряв і намагався вломитися коли мене немає... Маячня якась... На щастя в мене адекватні власники. Все спілкування то скинути квитанції про квартплату і орендну плату на карту. Приходив єдиний раз через півроку з перевіркою, по узгодженню.
ПробілНеПрацює• 15 января в 22:58
Ответ дляДаЗдраПерма
А яка причина так терміново приходити в квратиру, навіть якщо немає в цей час винаймачів? Що то за така терміновість? реально не розумію чого ви не поважаєте їх настільки.. (звісно мова не про випадки коли вони категорично відмовляються узгодити час)....
Ответ дляГалябалована
Вы сами спровоцировали такое поведение.
Открой вы сразу дверь, то не было б скандала.
Осмотреть квартиру это дело пары минут. Вы там наркоту варите, что боитесь показать?
Раз в месяц заезжаю к квартирантам, согласовав время. Квартиру осматриваю пару минут. Мне достаточно вдохнуть и будет ясно, курят ли в квартире, завели ли животное или может там поселилось пять дополнительных родственников. Трусы хозяев меня не интересуют.
Если люди отказывают значит им есть что скрывать. Такие жильцы мне не нужны.
Inconvenient• 15 января в 23:04
Ответ дляФайна пані
Не может быть нормальных правовых отношений в криминальной стране, в которой все законы предназначены для облапошивания, а не для защиты простых смертных. И при нормальных правовых отношениях банки обязаны возместить ущерб при краже и разработать механизмы противодействия кражам, а они ответственности не несут. Что с того, что у вас ничего не пропадало? Странный аргумент. Не собираюсь больше вам отвечать.
Плету интриги• 15 января в 23:04
Ответ дляДаЗдраПерма
Не вірю, що є такі.
Це ж наскільки треба себе не поважати, щоб з таким погоджуватись.
У вас маргінали, які не працюють, а тільки чекають коли ви прийдете?
ДаЗдраПерма• 15 января в 23:06
Ответ дляПробілНеПрацює
Я сама власноручно беру показники лічильників і сама оплачую квартиру. При відвідуванні квартири не приховую, що приходжу ще й подивитись на порядок в ній. Це не означає, що я перевіряю шафи чи холодильник, але грибок у ванній не повинен бути, фільтр порохотяга має бути в порядку і вода в унітазі має зливатися за кожним відвідуванням його. Є люди, які незнають таких тонкощів. Перших півроку вчила, вказувала на проколи. Тепер лише кидаю оком і беру показники.