Глас_Народа• 15 января в 14:44

Орендодавець зайшов у квартиру без дозволу

Друзі, сталася неприємна ситуація. Тиждень тому орендували квартиру і заїхали. Квартира здавалася в оренду через ріелтора. Орендодавці сімейна пара похилого віку, але квартира була дарована дочці і договір уклали на дочку. Оригінали документів були пред´явлені. Дочка орендодавця була відсутня (це моє найбільше упущення). Через тиждень, сидимо на квартирі і хтось починає ломитися у двері. Перше, що прийшло в голову - то якісь шахраї нас кинули. Двері відкривати не хотілося, взагалі розгубилися і не знали, що робити. Потім вони кажуть, що це господарі. Вони відкрили двері своїм ключем і зайшли. З´ясувалося, що це була дочка. Її батько зненацька помер і вона прийшла з´ясовувати, хто живе в цій квартирі. Вона знала, що квартира здана, вона отримала гроші і договір. Але я не розумію цю істерику і гупання ногами в двері.
P.S. Ми з чоловіком за день до цього змінили сімкарти на іншого оператора і не встигли, а скоріш за все забули попередити орендодавців. Бо ми їх не чекали.
Власниця квартири каже, що це сталося із за того, що ми не брали слухавку.
Але я все одно не розумію цієї істерики, коли квартиру здали з її відома і вона має гроші і договір. Чи мала вона право так себе поводити? Потім вона попросила скинути копії паспортів їй на телефон. Я попросила теж зі своєї сторони її документи. Під час візиту вона спитала, чи можна оглянути квартиру, я їй відмовила, але вона все одно вломилася.
Після всього цього нас тіпало цілий день, а то і два. І чесно кажучи не хочеться там більше жити з такою хазяйкою. Але гроші заплачено за 2 міс. І ріелтору 50%. Що робити?
Хто що думає про таку ситуацію?
Inconvenient• 15 января в 23:06
Ответ дляПьяная вишня
В смісле - убедиться , что хозяйка квартирі адекватная ? Справку от психиатра попросить ?
Опять околесицу пишете?
Inconvenient• 15 января в 23:12
Ответ дляГлас_Народа
Я вас не звала сюда с оскорблениями и помоями. Задала вопрос нормальным людям. Я ещё раз повторяю НОРМАЛЬНЫМ, а не вам
Здесь очень много злющих людей, которые намеренно выводят вас из себя, если создали здесь тему, то должны быть, к сожалению, готовы к оскорблениям. Лучше не отвечайте им. Я понимаю, с одной стороны небезосновательные опасения арендодателей, но и ваши чувства прекрасно понимаю.
ДаЗдраПерма• 15 января в 23:13
Ответ дляПлету интриги
Не вірю, що є такі.
Це ж наскільки треба себе не поважати, щоб з таким погоджуватись.
У вас маргінали, які не працюють, а тільки чекають коли ви прийдете?
Далеко не маргінали. І не чекають, довіряють.
ПробілНеПрацює• 15 января в 23:17
Ответ дляДаЗдраПерма
Я сама власноручно беру показники лічильників і сама оплачую квартиру. При відвідуванні квартири не приховую, що приходжу ще й подивитись на порядок в ній. Це не означає, що я перевіряю шафи чи холодильник, але грибок у ванній не повинен бути, фільтр порохотяга має бути в порядку і вода в унітазі має зливатися за кожним відвідуванням його. Є люди, які незнають таких тонкощів. Перших півроку вчила, вказувала на проколи. Тепер лише кидаю оком і беру показники.
Так терміновість в чому, що аж без винамачів є потреба приходити? (форс-мажори типа трубу прорвало не обговорюємо)
Для лічильників достатньо фото. Регулярність комунальних оплат чудово видно в онлайн сервісах типу ’комуналка’ або, якщо до когось ще прогрес не дійшов, то в квитанціях на наступний місяць.
Можу сказати що ви просто не поважаєте своїх квартирантів. Але подібне притягує подібне, тому вам і попадаються люди, котрих треба вчити користуватися унітазом.

Якби до мене вешталися КОЖНОГО місяця власники і повчали як унітазом користуватися і вказували як жити, то я б точно шукала іншу квартиру. А з врахуванням, що такого винаймача як я, це неймовірне щастя зустріти (в квартирі ночую декілька раз на місяць, не живу постійно, плачу день у день ідеально, ні дітей, ні тварин), то тут ще питання кому більше треба бути зацікавленим...
Файна пані• 15 января в 23:19
Ответ дляInconvenient
Не может быть нормальных правовых отношений в криминальной стране, в которой все законы предназначены для облапошивания, а не для защиты простых смертных. И при нормальных правовых отношениях банки обязаны возместить ущерб при краже и разработать механизмы противодействия кражам, а они ответственности не несут. Что с того, что у вас ничего не пропадало? Странный аргумент. Не собираюсь больше вам отвечать.
Нда, ну тогда если вернуться к старттопику, по-вашему получается что все арендаторы и арендодатели сволочи, мошенники, жулье, и вообще жизнь говно, ни с кем и ни с чем дела иметь нельзя. Как же вы в этом социуме выживаете и взаимодействуете с миром?
ДаЗдраПерма• 15 января в 23:25
Ответ дляПробілНеПрацює

Тут про повагу взагалі недоречно. Все оговорюється на березі і ні для кого немає несподіванок. Фото мені не потрібні, бо одночасно з показниками я беру і орендну плату. І контролюю. По згоді сторін. А ви перед тим, як давати такі широкі поради попробуйте придбати квартиру і здати її навмання будь кому на погром, бо ви ж толерантність. Це ж не про вашу квартиру йде мова. Не моє не жаль. Я дуже рада за вас, що ви такі акуратні, що мати такого орендаря то щастя. Воно мені неподільне, якось буду жити з поганими орендарями.
woman Warrior• 15 января в 23:25
Ответ дляГлас_Народа
Чи можна міняти замок без дозволу орендодавців?
нет
после согласования-да.
но это нужно было оговрить на моменте заключния длоговора и внести это в договор.
Файна пані• 15 января в 23:26
Ответ дляДаЗдраПерма
Дивно і незрозуміло чому таке нерозуміння між орендарями і власниками квартир. В цій ситуації ніхто нічого не винен. З одної сторони ви не попередили про зміни сімок, а з другої, можливо, проявили нетерпіння. Я теж знаю квартиру і завжди залишаю за собою право прийти коли треба в квартиру але попередивши про це жителів. І мені все одно чи вони зможуть бути вдома на цей час. Якщо не згідні з таким пунктом, то розходимось. Але не було ще такого, щоб не погоджувались.
Ох, это наверное от полной безнадеги люди соглашаются, чтоб вы в их вещах рылись, это в лучшем случае, а так-то и прихватить чужое можно в отсутствие жильцов. Вы ж не можете гарантировать, что вы честная и порядочная. Действительно, права Неудобная, люди - говно и доверять никому нельзя.
ДаЗдраПерма• 15 января в 23:30
Ответ дляФайна пані
В речах не риюсь. А щодо безнадії, то проблем зі здачею квартири не буває. Тільки дай оголошення, вже через 15 хвилин починається треш зі дзвінків бажаючих. І так, я чесна і порядна. Все обговорюється наперед.
ПробілНеПрацює• 15 января в 23:33
Ответ дляДаЗдраПерма
Ну по перше в мене є своя квартира. По друге є досвід здачі її в оренду. І я вмію поважати особисті кордони і розумію різницю між ’моя квартира’ і ’моя квартира задана в оренду’. Але повторюся - подібне притягує подібне. Саме тому у вас квартиранти котрих треба вчити унітазу.
Файна пані• 15 января в 23:33
Ответ дляДаЗдраПерма
Безнадега имелась ввиду со стороны арендаторов, а с не вашей. С вашей-то какая безнадега, вы счастливая владелица лишней ’коробки с дыркой для света’. А порядочность - неа, это не про вас 100%
woman Warrior• 15 января в 23:36
давайте разберемся.
Во первых, насколько грамотно заключен договор и что там скзано по поводу визитов.
если пункт о ’только после согласования с вами’ есть, его нужно сесть и проговрить вместе с его нарушением в даннном случае.И посещения в ваше отсутвие также.Это недопустимо.
Замок сменить, согласовав это с хозяйкой.Далее, думается мне, сработал чисто человекческий фактор того, что вы не предупредили о замене номеров и вы не открывали дверь.
На дворе война, договор подписвали люди старые. мало ли кого они заселили.Беспокойство арендодателя можно понять.
Как и ее ревизию квартиры.
В этой всей ситуации мне не нравится только, что несмотря на запрет, она в квартиру прошла, но вроде как это есть и объяснение.
Думаю так.В случае, если вы не проговрите, а пропишете в допке все условия ее прихода, частоту приходов, смену замков с ее подписью и сможете установить нормальную дипломатию, то можно продолжать жить в этой кваритре.
если вас что то настораживает, или кроме рекции на смерть отца, хозяйка в целом неадекватна, забираете деньги за месяц проживания и залог, и ищете новое жилье.
ВЫ деньги платили надеюсь, на счет?
не наличкой?
ДаЗдраПерма• 15 января в 23:37
Ответ дляПробілНеПрацює
Нехай буде так. Ви ідеальна.
ПробілНеПрацює• 15 января в 23:37
Ответ дляДаЗдраПерма
Нехай буде так. Ви ідеальна.
Але проблеми з унітазом і фільтром пилососа у вас, а не в мене.
ДаЗдраПерма• 15 января в 23:38
Ответ дляФайна пані
Про що тут спір? Скучно.
ПробілНеПрацює• 15 января в 23:39
Так наче ж втемі ніхто нікого не тримає якщо вам скучно...
Алесс• 15 января в 23:40
Ответ дляТарабарщина
Вы не имеете права менять замки без разрешения хозяев. Я бы вызвала службу открытия дверей и выкинула бы таких квартирантов с квартиры
Слава богу,что я живу не у вас)
ДаЗдраПерма• 15 января в 23:42
Ответ дляПробілНеПрацює
Дякуючи моїм вказівкам ця проблема вже не проблема. Так що ви не хвилюйтесь. Якось буду жити.
ПробілНеПрацює• 15 января в 23:44
Ответ дляДаЗдраПерма
Тобто мати квартирантів котрі на момент заселення вже вміють користуватися унітазом вам не підходить
Файна пані• 15 января в 23:45
Ответ дляДаЗдраПерма
Про що тут спір? Скучно.
Немає ніякого спору. Кожен робить що хоче, незважаючи на особисті кордони, домовленності, закони, і взагалі ніякої поваги ні до кого. Світ котиться у прірву. Тут не до нудьги чи до скуки, людина людині вовк😔
Посудомойка• 15 января в 23:45
- без попередження не заходжу, але відвідування раз на місяць обов´язково(життя і капремонт після, на перший погляд, притомних орендарів навчили)
- зміна замків без попередження - одразу виселення
- оренда не дорівнює праву власності
- всі ці казочки про оренду в Європі - ок, знімайте пусту хату і повертайте в тому вигляді як брали, і спробуйте прескрін пройдіть, доречі
ДаЗдраПерма• 15 января в 23:51
Ответ дляПробілНеПрацює
А от скажуть,вам , такій ідеальній, що притягає все тільки ідеальне, ніколи не траплялось зустріти неідеал? І щодо квартирантів: я повторюсь, бо ви неуважна, що про все договорююсь наперед. Якщо це людей влаштовує...
ПробілНеПрацює• 15 января в 23:51
Ответ дляПосудомойка
- оренда не дорівнює праву власності
Ви точно розумієте значення ’кап ремонт’? Це повний ремонт окрім несущих стін, заміна проводки, сантехніки, підлогового покриття, усіх комунікацій. Є відчуття, що заради пафосу прибрехуєте про капремонт...
Задолбулька• 15 января в 23:53
Ответ дляПьяная вишня
А хозяин скажет , что у него пропали фамильные бриллианты , спрятанные за плинтусом . И ?
Ерунду не пишите.
Воздух в банке• 15 января в 23:53
Странная реакция многих читающих. Почему вы против автора? Реально арендодатель неадекватно себя повела.
Неужели не могла приехать и культурно позвонить в дверь, представиться арендодателем, сказать что не могла Вам дозвониться и далее.
Это же можно было так сделать, даже учитывая шок смерти отца.
Ну, реально, арендодатель неадекват.
woman Warrior• 15 января в 23:54
да, автор, еще.
на момент подписания договра у вас уже должен был быть паспорт аредодателя.А у ее родиелей гендоверенность на то, что они вправе распоряжаться этой квартрой и сдавать ее в ареду.И ваши документы тоже должны были быть присоединены к бумагам и вписаны в договр.
то есть все двустроннее, а вашем случае еще и третья сторона, ( по доверенности.)
Чебураха з перцем• 15 января в 23:54
Собственница права, вы нет. Она имеет полное право прийти в свою квартиру предварительно вас уведомив. Звонила вам на телефон видимо, но вы же сменили симки и ищи вас как ветра в поле. Реакция адекватна ситуации, в следующий раз думайте головой.
ПробілНеПрацює• 15 января в 23:54
Ответ дляДаЗдраПерма
Так первинно і я спитала - що це за терміновість приходити при відсутності квратирантів? Навіть якщо то прописано в договорі... Яка в тому справжня потреба окрім явного висловлювання неповаги до їх особистого простору.
Задолбулька• 15 января в 23:55
Ответ дляВеликий сатирик
Читайте угоду. Якби мої орендарі не відповіли на мій дзвінок, наступного дня я б постукала в двері, якби не відкрили я б сама відкрила. Раптом вони там на юнюхалися і повмирали і будуть воняти лежати. Нащо воно мені?
С полицией заходить надо, если такие подозрения. Или с соседями, свидетелями, и с включенной камерой.
ДаЗдраПерма• 15 января в 23:55
Ответ дляФайна пані
Ви філософствуєте. А я про реальність. Це моє майно. Моє джерело доходу. Чому я маю його позбутись на угоду співам про кордони особисті?