Губи з філером• 15 января в 19:18

Ваши последние покупки

Стрекоза любви• 15 января в 19:39
Шарон
Курочка-чубаточка• 15 января в 19:39
Ответ длякураГАЛЯ
Умерла и уже похоронили (
Хто така Надя і чому ви її згадали в цій темі?
AnnaOst• 15 января в 19:39
Ответ дляКурочка-чубаточка
От мені цікаво, а на що саме вам 3 щасливі людини вліпили 🤦‍♀️
Що саме їх змусило бити себе по мордяці - рожеві крокси чи коронка на зуб?
Я після недавньої теми про Галю абсолютно чітко зрозуміла що якийсь відсоток користувачів цього форуму психічно хворі) ну не те щоб прямо голоса чують, але з відхиленнями. Тому хай ліплять що хочуть і пишуть що хочуть. Я болєзних як ідентифікую без аноніма, то просто банити буду на майбутнє
AnnaOst• 15 января в 19:41
Про надю вибачте
Курочка-чубаточка• 15 января в 19:42
Ответ дляAnnaOst
Реально останнім часом почала помічати, що на абсолютно нейтралі або просто адекватні пости ліплять 🤦‍♀️. Таке враження, що є декілька полюблювачів цього смайлику, вони перші ставлять, а інші просто стадо, повторюють не замислюючись.
liss• 15 января в 19:43
Ответ дляКурочка-чубаточка
А почему вам не все равно на эти реакции ?
Я в дамках• 15 января в 19:44
Коллаген порошок сегодня купила 2 пачки заказала по интернету
Тріль підпільний• 15 января в 19:45
Ответ дляШалена невинність
Такую маску заказала уже повтор, она прямо супер - увлажнение, сияние, лифтинг.
И вечером закажу ещё духи, подарочный сертификат не знала на что потратить целый год, ничего не нравилось. Разносила пробник - мое, пахнет помадой, розой, пудрой)
У меня такая маска, не скажу прям вау и супер.Вам ск лет?
Курочка-чубаточка• 15 января в 19:47
Ответ дляliss
Цікаво зрозуміти. Може це я неадекватна і насправді пишу іноді херню, що мені теж іноді на взагалі нейтральні пости ліплять таке. Ну ладно там 👍 або 👎, тобто люди підтримують мою позицію або ні. Це логічно, що в любому питанні є за та проти. Але коли оце 🤦‍♀️ то фіг його зрозумієш що люди мають на увазі
Воленс-неволенс• 15 января в 19:47
Ответ дляКурочка-чубаточка
Плюсую.
Надя Савченко чи що?
БезПаспортаНеПродаю• 15 января в 19:49
Зеленая соль, сырная соль, топленое масло 🤣🤣🤣🤣
Воленс-неволенс• 15 января в 19:50
Ответ дляКурочка-чубаточка
Деяким користувачам я ліплю морду відразу, не читаючи текст.
liss• 15 января в 19:52
Ответ дляКурочка-чубаточка
Этот смайл = « это тупо «
Правда я не понимаю , это что вы написали что то , и возвращаетесь .. чтоб посмотреть на реакции 😹… Ну даете )))
Мне например плевать на смайлы .. это так ради веселых картинок на форуме .
сама себе прекрасная• 15 января в 19:55
Ответ дляРостки жимолости
Почти каждый день что-то покупаю, люблю онлайн шоппинг, живу в селе)
Только что мейкап заказала и лонгслив с капюшоном из мериноса
На днях маски для лица
А можно ссылку на лонгслив? Спасибо
parele• 15 января в 19:59
Ответ длякураГАЛЯ
Вы в курсе о Наде?
О какой Наде, и о чем я должна быть в курсе?
Гитта Ягг• 15 января в 20:02
У меня насыщенная неделя.
Переклейка защитной пленки на авто, 2 туалетные воды ( шанель шанс тенде и тресор что то там найт роз) на подарки. Аккумуляторая лампа - подарок, и себе ананас и ведро сорбета. :)))
Курочка-чубаточка• 15 января в 20:14
Ответ дляliss
Этот смайл = « это тупо «
Не те що спеціально повертаюсь. Але я ж не одній людині можу відповідати, то іноді перечитую що писала, бо люди перекручують слова або взагалі по діагоналі через слово читають
liss• 15 января в 20:23
Ответ дляКурочка-чубаточка
Все видно в окне сверху и не нужно возвращаться.. поэтому это какая то у вас внутрення борьба со смайлами ))
Несу пургу• 15 января в 20:47
Анонім Секретар• 15 января в 20:52
Эти. Сумка Пинко и Джульета магнолиевая
Аноним Советчик• 15 января в 20:53
Ответ дляКурочка-чубаточка
Головне що людина яка ставить ва цей фейспалм не зглянеться якось аргументувати що не так
Анонім Секретар• 15 января в 20:55
И это ещё
Уравнобешенная• 15 января в 22:46
Ответ длякураГАЛЯ
Умерла и уже похоронили (
Враньё. Это я вам пишу как человек, который с ней в одной группе про хвасты покупок
Ростки жимолости• 16 января в 01:16
Ответ дляУравнобешенная
А как докажете, что жива?
Уломала подруг, чтоб те соврали о ее якобы смерти?