Кидаю курити• 15 января 2025
Где купить оригинал этого станка, но один/два катриджа?
Я только за!• 15 января 2025
В мене такий самий наборчик. Станка такого оригінал навряд чи знайдете, а ось картриджі сюди підходять будь які жіночі джилетовські (’венус’)
Кидаю курити
• 15 января 2025
Ответ дляЯ только за!
Так мне нужны картриджи именно эти , а их тоже оригинал найти сложно? То есть везде продают подделки ?
Я только за!• 15 января 2025
Ответ дляКидаю курити
Хм... так це ж звичайні картриджи серії ’свирл’ що їх шукати - на ОЛХ і тут на стафі повно. Ну певно не варто брати там де дуже дешево і без відгуків. Не розумію проблеми. Тим більше що можна взяти поштучно, а не цілу коробку і подивитися на якість.