Ксерокопия ночи• 15 января в 23:45
Луцьк чи Ковель для родини з 3 дітьми ?
Добрий вечір, шановні порадниці !
Яке місто обрати для життя багатодітній родини з Київської обл. ?
Чоловік і жінка по 38 років , діти 16, 11 і 1 рік.
Розкажіть плюси і мінуси обох міст , будь-ласка 🙏
Дякую.
Результат:
вже голосів:
17 (62.96%)
Луцьк
8 (29.63%)
Результат
2 (7.41%)
Ковель
Панна Кота• 15 января в 23:48
Ковель невелике місто, трішки депресивне як на мене. Із ваших варіантів точно обрала би Луцьк.
Ксерокопия ночи
• 15 января в 23:48
Як каже чоловік , змінити обстановку і картинку перед очима.
П.С. чоловік після поранення в 22 році, вчиться жити заново в цьому світі.
Дякую
Ксерокопия ночи
• 15 января в 23:50
Ответ дляПолюю на дрони
Для мене міста з вузловими станціями
Мені дуже подобається наш Ірпінь, але чоловік в ньому ’задихається ’ 😢
Найкомфортніше місце для життя , як на мене
Незнакомлюся• 15 января в 23:54
Ответ дляПолюю на дрони
Для мене міста з вузловими станціями
Луцьк з вузловою станцією це щось новеньке.
Ксерокопия ночи
• 15 января в 23:56
Можливо пригород Луцька порадите ?
Де комфортніше?
Машина є.
Де комфортніше?
Машина є.
Моторошні троянди• 16 января в 00:19
Ковель это дыра. Дырища.
Там бабка бывшего мужа жила... Как же я ненавидела туда ездить! Делать там нечего абсолютно, работы там нет. Алкаши и маргиналы .... Бррр. Как вспомню!
Луцк по сравнению с Ковелем - это Европа.
Лепешечка• 16 января в 00:42
Живем в Луцьку,в чоловіка є родичі з Ковеля.
Їздять в Луцьк або в Рівне щоб зводити дітей в ТЦ або на якісь розваги.Так же само і з медициною, їдуть в Луцьк.
Тому раджу Луцьк.Більш можливостей.,
Ксерокопия ночи
• 16 января в 00:43
Ответ дляЛепешечка
Тому раджу Луцьк.Більш можливостей.,
Дякую
Незнакомлюся• 16 января в 01:32
Ковель мені здався депресивним і наче занедбаним містом. Але я там не жила, так просто була проїздом. А Луцьк мені навіть подобається, маленький, компактний (все близько), чистенький, взагалі приємний. Розваг не багато, та й взагалі всього небагато (окрім аптек 😄), але якось звикаєш. Я переїхала сюди вимушено з мільйонника, але тут мені здебільшого комфортно. І люди приємні. З мінусів, як для такого містечка, мені здається занадто високі ціни на оренду житла, мало можливостей (не знаю, наприклад, які навчальні плани у вас для вашої 16річки), зд сполучення ну дуже обмежене, кудись поїхати то майже всюди з пересадками.
Зроблено у 80-х• 16 января в 08:07
А в Ірпені не спокійно? Я без сарказму, бо сама з прифронтового міста, дивлюсь на Київську область для переїзду.
Полюю на дрони• 16 января в 09:21
Ответ дляНезнакомлюся
Я Ковель мала на увазі.
Девальвация• 16 января в 10:46
Ответ дляЗроблено у 80-х
Знайома в Ірпеня, каже набагато спокійніше ніж в Києві
Зроблено у 80-х• 16 января в 14:32
Ответ дляДевальвация
Дякую за відповідь)
Ксерокопия ночи
• 16 января в 18:15
Ответ дляНезнакомлюся
Так, дивлюсь ОЛХ , то ціни дуже високі. Такі як в Києві (((
Ксерокопия ночи
• 16 января в 18:17
Ответ дляЗроблено у 80-х
В Ірпені так само , як і скрізь. Постійні тривоги і работа ППО.
Ми хочемо переїхати не через це.
Хочемо змінити картинку перед очима. Тут у нас дуже багато людей скрізь. Хочеться душевного спокою.
Ми хочемо переїхати не через це.
Ксерокопия ночи
• 16 января в 18:19
Ответ дляДевальвация
В Польщу їдьте, там вже не далеко
Якщо поїдемо закордон, то в інші країни.
Поки розглядаємо міста в Україні.
Ксерокопия ночи
• 16 января в 18:20
Ответ дляДевальвация
Зараз так , але в нас теж гучно , таки реалії