Стрекоза любви• 16 января 2025
Чи хтось вакцинувався/планує вакциною Гардасіл? Від раку шийки матки?
Загалом вона від агресивних типів ВПЧ.
Якщо до 14 років вакцинуватися то до 90% захищає від раку шийки матки.
Якщо вже в дорослому, то до 70%.
Вартість наче доступна 7-8 тисяч.
Якщо вже в дорослому, то до 70%.
Вартість наче доступна 7-8 тисяч.
Copy-Paste• 16 января 2025
Ответ дляНашли в капусте
Мені рекомендувала зробити вакцину лікар з України в Польщі. Вона робила своїй дочці одночасно з моєю, тільки її дочці 10 а моїй 12
А лікар з України- то це гарантія? Моя однокласниця,лікар, працює в столичній клініці відомій. Теж на своїй сторінці в соц.мережах агітує за вакцинацію. Між тим, двоє її дітей не вакциновані жодною вакциною. До речі,її чоловік теж лікар. Ще одна,відомий лікар, донька її теж не вакцинована. Але в клініці вона такого не розповість,тому що в неї є план,в по вакцинах теж. Грубо кажучи,у кожного лікара в приватній клініці є план,на яку суму вони повинні призначити аналізів, вакцинацій, обстежень,операцій. Якщо вони не дотримуються плану-нічого не зароблять. А ви вірте в наших святих лікарів.
Ответ дляОднозначно
Тоді який сенс колоти?
Рак шийки матки розвивається від 5 до 15 років.
Бо захищає на 70-90%. В якому сенсі від 5-15 років? Звучить, як брєд.
Нашли в капусте• 16 января 2025
Ответ дляCopy-Paste
Не начинайте. У этого врача дочь вакцинирована. У меня трое детей все вакцинированы. Какие ещё вопросы? Мифы про невакцинированных детей врачей это какая то отдельная методичка)
Мафиозная• 16 января 2025
Откуда известно, что ’до 90% захищає від раку шийки матки’ ? Те, кого вакцинировали до 14, сейчас максимум 31.
Однозначно• 16 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Як Бред звучить, заклик вакцинуватися.
Мафиозная• 16 января 2025
Ответ дляCopy-Paste
Мені здається,це якесь рекламне замовлення на прививки для копірайтерів,кожного дня теми про цю прививку. Що,вакцину завезли,а бажаючих мало?
мне тоже так кажется.
Ответ дляОднозначно
Як Бред звучить, заклик вакцинуватися.
Допобачення телебачення 😛
Copy-Paste• 16 января 2025
Ответ дляНашли в капусте
Может, это как раз вы за деньги разгоняете тему вакцинации ? Мне смысл врать,я за тему ничего не получу,так как против вакцины. А если эта вакцина стоит 7-8 тысяч и ее тут прям активно советуют- то логичнее,что методичка у вас. Мне вообще пофиг,что вы со своими детьми делаете.
Однозначно• 16 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Допобачення телебачення 😛
До гінеколога раз а рік, і не треба колоти всяку хрєнь яка спричиняє рак.
Ответ дляCopy-Paste
Удалено администрацией...
Ответ дляОднозначно
Удалено администрацией...
Однозначно• 16 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Ответ дляОднозначно
Удалено администрацией...
Звичайно. Лікуйтеся святим духом. Не заперечую ні на йоту.
Copy-Paste• 16 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Нашли в капусте• 16 января 2025
Ответ дляCopy-Paste
Я делала бесплатно в Польше. Мне ваши дети тоже безразличны. Странно что вы влезли в тему и разгоняете свою методичку. Автор не сомневается, колоть нет, смысла вашей активности тут тоже нет.
Copy-Paste• 16 января 2025
Ответ дляНашли в капусте
Странно,что вы влезли. Где написано,что я не могу зайти в любую тему и написать свое мнение? Если автор не сомневается-смысл темы?
Ответ дляCopy-Paste
Удалено администрацией...
От вас одной 100500 сообщений в теме о том, что тема заказная, подруга-врач, вакцина дорогая и тд.
Однозначно• 16 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Мені не потрібно лікувався, тому що я не вакцинована .
Однозначно• 16 января 2025
Ответ дляНашли в капусте
Вас никто не заставляет. Это не обязательная вакцина. Читала исследования что в США нет случаев ршм в молодом возрасте, из-за этой вакцины. И есть другие исследования. Боитесь вакцины - не вакцинируйте. Боитесь рака- думайте. Выбор есть у каждого.
Їх і без вакцини немає. Цей вид раку в жінок з 30 років які не проходять огляди в гінекологів і не здають пап. В Бразилії багато випадків.
Ответ дляОднозначно
Слухайте, я обожнюю коли люди дуже «розумні» в інтернеті, а в реальності, при зустрічі з серйозними хворобами починається зовсім інша пісня.
Ваше твердження, що вам не потрібно лікуватися, бо ви не вакциновані - це взагалі твердження людини, яка і першого класу не закінчила. Ну правда!?
Однозначно• 16 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
В мене сестра чоловіка онколог. Як думаєте вона і її рідні вакциновані?
бо ви вакциновані - це взагалі твердження людини, яка і першого класу не закінчила. Ну правда!
Ответ дляЯ не тону
люди, робіть скринінг перед тим як колоти.
якщо у вас/у вашої дитини уже є вірус в організмі то ви не захистите а навпаки майже на 50% підвищите ризик хвороби!
Ось є дослідження на 2023 рік
Ответ дляОднозначно
Сестра, подруга, зять, свекруха - можете всіх родичів перерахувати. Це не аргумент.
Я не тону• 16 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Ось є дослідження на 2023 рік
це не дослідження а стаття взагалі без посилань на наукові джерела.
я таких можу 100500 наваять на будь яку тему
Однозначно• 16 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Ні, ще сама багато літератури вивчаю.
Але є групи піддослідних кроликів, вони без аргументів готові ввести в кров отруту. Сміливі самовбивці
Сосиска_Втесте• 16 января 2025
Полно информации о том, что на всяких давосских форумах , их участники, не последние люди в современной политике, экономике, всерьез обсуждают т.н. проблемы изменения климата. Основной причиной ухудшения климата на планете, считается перенаселение планеты людьми. Серьезно обсуждается, как уменьшить численность населения планеты, чтобы сократить потребление ресурсов и уменьшить загрязнение планеты.
Попадалась информация, что вакцинировали женщин и девочек в Кении, а потом оказалось, что то были не вакцины, их просто-напросто стерилизовали под видом вакцинации.
Что-то нет у меня желания вакцинироваться и детей вакцинировать, хоть мы и не в Кении, но все же...
Ответ дляОднозначно
Ні, ще сама багато літератури вивчаю.
Аааа, як я злякалася. Ви підняли градус розмови. Спочатку подруга лікар, потім сестра онколог, потім ви вже сама статті вивчаєте😝. А дайте, будь ласка, посилання на сайти дослідницькі про шкоду від вакцини Гардасіл?
Наталія 0502• 16 января 2025
Планирую вакцинировать дочь. Ей пока 7 лет, рановато. Лет в 10-11 собираюсь поставить прививку. Даже если платно.