Стрекоза любви• 16 января в 11:48

Чи хтось вакцинувався/планує вакциною Гардасіл? Від раку шийки матки?

Загалом вона від агресивних типів ВПЧ.
Якщо до 14 років вакцинуватися то до 90% захищає від раку шийки матки.
Якщо вже в дорослому, то до 70%.
Вартість наче доступна 7-8 тисяч.
Bombastic• 16 января в 12:25
Ответ дляНашли в капусте
А чого вам не дають скерування?
То я не займалася просто ще
Copy-Paste• 16 января в 12:25
Ответ дляНашли в капусте
Мені рекомендувала зробити вакцину лікар з України в Польщі. Вона робила своїй дочці одночасно з моєю, тільки її дочці 10 а моїй 12
А лікар з України- то це гарантія? Моя однокласниця,лікар, працює в столичній клініці відомій. Теж на своїй сторінці в соц.мережах агітує за вакцинацію. Між тим, двоє її дітей не вакциновані жодною вакциною. До речі,її чоловік теж лікар. Ще одна,відомий лікар, донька її теж не вакцинована. Але в клініці вона такого не розповість,тому що в неї є план,в по вакцинах теж. Грубо кажучи,у кожного лікара в приватній клініці є план,на яку суму вони повинні призначити аналізів, вакцинацій, обстежень,операцій. Якщо вони не дотримуються плану-нічого не зароблять. А ви вірте в наших святих лікарів.
автор Стрекоза любви • 16 января в 12:25
Ответ дляОднозначно
Тоді який сенс колоти?
Рак шийки матки розвивається від 5 до 15 років.
Бо захищає на 70-90%. В якому сенсі від 5-15 років? Звучить, як брєд.
Нашли в капусте• 16 января в 12:28
Ответ дляCopy-Paste
Не начинайте. У этого врача дочь вакцинирована. У меня трое детей все вакцинированы. Какие ещё вопросы? Мифы про невакцинированных детей врачей это какая то отдельная методичка)
Мафиозная• 16 января в 12:29
Откуда известно, что ’до 90% захищає від раку шийки матки’ ? Те, кого вакцинировали до 14, сейчас максимум 31.
Піна• 16 января в 12:30
Почитайте Елену Березовскую по этому поводу, она в своих статьях опирается на исследования по изучению безопасности этой вакцины.
Однозначно• 16 января в 12:30
Ответ дляСтрекоза любви
Як Бред звучить, заклик вакцинуватися.
Мафиозная• 16 января в 12:30
Ответ дляCopy-Paste
Мені здається,це якесь рекламне замовлення на прививки для копірайтерів,кожного дня теми про цю прививку. Що,вакцину завезли,а бажаючих мало?
мне тоже так кажется.
автор Стрекоза любви • 16 января в 12:30
Ответ дляОднозначно
Як Бред звучить, заклик вакцинуватися.
Допобачення телебачення 😛
Copy-Paste• 16 января в 12:30
Ответ дляНашли в капусте
Может, это как раз вы за деньги разгоняете тему вакцинации ? Мне смысл врать,я за тему ничего не получу,так как против вакцины. А если эта вакцина стоит 7-8 тысяч и ее тут прям активно советуют- то логичнее,что методичка у вас. Мне вообще пофиг,что вы со своими детьми делаете.
Однозначно• 16 января в 12:31
Ответ дляСтрекоза любви
Допобачення телебачення 😛
До гінеколога раз а рік, і не треба колоти всяку хрєнь яка спричиняє рак.
автор Стрекоза любви • 16 января в 12:35
Ответ дляCopy-Paste
Удалено администрацией...
автор Стрекоза любви • 16 января в 12:36
Ответ дляОднозначно
Удалено администрацией...
Однозначно• 16 января в 12:38
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
автор Стрекоза любви • 16 января в 12:39
Ответ дляОднозначно
Удалено администрацией...
Звичайно. Лікуйтеся святим духом. Не заперечую ні на йоту.
Copy-Paste• 16 января в 12:39
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Нашли в капусте• 16 января в 12:41
Ответ дляCopy-Paste
Я делала бесплатно в Польше. Мне ваши дети тоже безразличны. Странно что вы влезли в тему и разгоняете свою методичку. Автор не сомневается, колоть нет, смысла вашей активности тут тоже нет.
Copy-Paste• 16 января в 12:42
Ответ дляНашли в капусте
Странно,что вы влезли. Где написано,что я не могу зайти в любую тему и написать свое мнение? Если автор не сомневается-смысл темы?
автор Стрекоза любви • 16 января в 12:43
Ответ дляCopy-Paste
Удалено администрацией...
От вас одной 100500 сообщений в теме о том, что тема заказная, подруга-врач, вакцина дорогая и тд.
Однозначно• 16 января в 12:44
Ответ дляСтрекоза любви
Мені не потрібно лікувався, тому що я не вакцинована .
Однозначно• 16 января в 12:47
Ответ дляНашли в капусте
Вас никто не заставляет. Это не обязательная вакцина. Читала исследования что в США нет случаев ршм в молодом возрасте, из-за этой вакцины. И есть другие исследования. Боитесь вакцины - не вакцинируйте. Боитесь рака- думайте. Выбор есть у каждого.
Їх і без вакцини немає. Цей вид раку в жінок з 30 років які не проходять огляди в гінекологів і не здають пап. В Бразилії багато випадків.
автор Стрекоза любви • 16 января в 12:47
Ответ дляОднозначно
Слухайте, я обожнюю коли люди дуже «розумні» в інтернеті, а в реальності, при зустрічі з серйозними хворобами починається зовсім інша пісня.
Ваше твердження, що вам не потрібно лікуватися, бо ви не вакциновані - це взагалі твердження людини, яка і першого класу не закінчила. Ну правда!?
Однозначно• 16 января в 12:49
Ответ дляСтрекоза любви
В мене сестра чоловіка онколог. Як думаєте вона і її рідні вакциновані?

бо ви вакциновані - це взагалі твердження людини, яка і першого класу не закінчила. Ну правда!
автор Стрекоза любви • 16 января в 12:50
Ответ дляЯ не тону
люди, робіть скринінг перед тим як колоти.
якщо у вас/у вашої дитини уже є вірус в організмі то ви не захистите а навпаки майже на 50% підвищите ризик хвороби!
Ось є дослідження на 2023 рік
автор Стрекоза любви • 16 января в 12:52
Ответ дляОднозначно

Сестра, подруга, зять, свекруха - можете всіх родичів перерахувати. Це не аргумент.
Я не тону• 16 января в 12:53
Ответ дляСтрекоза любви
Ось є дослідження на 2023 рік
це не дослідження а стаття взагалі без посилань на наукові джерела.
я таких можу 100500 наваять на будь яку тему
Однозначно• 16 января в 12:53
Ответ дляСтрекоза любви
Ні, ще сама багато літератури вивчаю.
Але є групи піддослідних кроликів, вони без аргументів готові ввести в кров отруту. Сміливі самовбивці
Сосиска_Втесте• 16 января в 12:53
Полно информации о том, что на всяких давосских форумах , их участники, не последние люди в современной политике, экономике, всерьез обсуждают т.н. проблемы изменения климата. Основной причиной ухудшения климата на планете, считается перенаселение планеты людьми. Серьезно обсуждается, как уменьшить численность населения планеты, чтобы сократить потребление ресурсов и уменьшить загрязнение планеты.
Попадалась информация, что вакцинировали женщин и девочек в Кении, а потом оказалось, что то были не вакцины, их просто-напросто стерилизовали под видом вакцинации.
Что-то нет у меня желания вакцинироваться и детей вакцинировать, хоть мы и не в Кении, но все же...
автор Стрекоза любви • 16 января в 12:55
Ответ дляОднозначно
Ні, ще сама багато літератури вивчаю.
Аааа, як я злякалася. Ви підняли градус розмови. Спочатку подруга лікар, потім сестра онколог, потім ви вже сама статті вивчаєте😝. А дайте, будь ласка, посилання на сайти дослідницькі про шкоду від вакцини Гардасіл?
Наталія 0502• 16 января в 12:58
Планирую вакцинировать дочь. Ей пока 7 лет, рановато. Лет в 10-11 собираюсь поставить прививку. Даже если платно.