ДаЗдраПерма• Изменено 16 января 2025
Ви б повірили що такий «чоловік» добре заробляє?
Йому 37. Працює САНТЕХНІКОМ. Має двокімнатну квартиру з гарним новим ремонтом, машину. Каже що на своїй «роботі» може собі забезпечити хороший рівень життя. Хоча бігає кожен день по клієнтах і не тільки в їх квартири , а і в офіси і навіть в тц
Щось приховує?
вкрации• 16 января 2025
Мы дом строим, хорошо зарабатывают мужчины с рабочими профессиями. Можете верить на слово
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 16 января 2025
Сантехники, это Боги)))) Я заплатила за 3 дня работы ( туалет , ванная), 20 тыс. За работу.
Престидижитатор• 16 января 2025
Когда я делала ремонт в новострое с 0, я сантехникам за 2 дня работы отдавала свою месячную не самую маленькую зп
Love_Love_Love_• 16 января 2025
Звичайно, сантехніки прекрасно заробляють, при чому в любій точці світу.
Вчора за заміну змішувача 680$ запросили
ДаЗдраПерма
• 16 января 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
может мастер хороший и не бухает
Он типо весь такой «зож» и перед работой в спортлайф бежит. А потом чинить сантехнику))
Love_Love_Love_• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Дивно як він з вами зв’язався
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Ну это круто, иметь своего сантехника. Реально они на вес золота.
Престидижитатор• 16 января 2025
А женщина которая мне выравнивала и красила стены, каждый год летает в кицбюэль))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
для вас это только повод научиться определять его ложь.. язык тела, положение глаз и т д, когда будете спрашивать наводящие вопросы
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Вы дома никогда в жизни ремонт не делали? Эти все люди , мастера, зарабатывают приличные деньги.
Добра, коли сита!• 16 января 2025
Дивне запитання, люди робочих професій добре заробляють, особливо зараз. Сантехники,плиточники, муляри, які майстри своєї справи, завжди на вагу золота.
Міс Всесвіт• 16 января 2025
До знайомої, що будувала дім, якось сантехнік приїхав на x5. І він був справді сантехніком
ДаЗдраПерма
• 16 января 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Мені це було дивно бо завжди вважалось що сантехнік це шось позорне. А тут такий спортивний гарний чоловік, в дорогому спорт одязі, недешево вдягнений, новий айфон. І ця людина каже шо вона сантехнік. Каже 8 років вже ним працює.
Я_и_моя_собака• 16 января 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Белые воротнички недоумевают
Никак не могут втемяшить себе в голову,что хороший специалист найдет где заработать.Автор,видимо капитальный ремонт никогда не делала,раз расценок не знает
Хлопаю ресницами• 16 января 2025
у мужа ребята строители , и сантехнику устанавливают ,и штукатурят , хорошие деньги зарабатывают .
один за войну вторую квартиру купил
Я Вас не боюся• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
и шо?
Я_и_моя_собака• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Т.е.для Вас это несовместимые вещи?
Love_Love_Love_• 16 января 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
То є такі « не от міра сєго» з дурним шаблонним мисленням, таким сссерівського часу.
В мене є така знайома, теж її сантехнік на побачення запрошував, класний мужик до речі.
Вона зі сміху ухахатувалась: яяяяяк мееееене саааантехнік
Я Вас не боюся• 16 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
а вона ким працює?
ЧорноброваЯ• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Ну да, нестыковочка, сантехник, это ж алкаш, он должен за чекушкой бежать
Твоя подружайка• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Позорне таке як ви, недалеке з тупими стереотипами.
У мене брат сантехнік-будівельник біля 80-100 тис у місяць
Love_Love_Love_• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Позорне ?
Позорно бути тупою і примітивно мислячою.
Боже, вбережи хлопа
ДаЗдраПерма
• 16 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Позорне ?
Боже, вбережи хлопа
Він розлучений. Якщо добре заробляє сантехнік, то не був би розведений ж
Маурита• 16 января 2025
Ответ дляПрестидижитатор
У нее хороший вкус) Кицбюэль ванлав)
Добра, коли сита!• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Не знаю де і ким таке вважалось, але сантехнік- це складна професія,яка потребує великої уваги, майстерності і знань спеціаліста. А якщо людина працює на себе, а не на фірму,то ще й крутих навичок комунікації та ведення перемовин.Тому,якщо він майстер своєї справи,то має велику кількість замовлень. А вартість послуг гарного сантехніка доволі висока.