Я_и_моя_собака• 16 января в 18:04
Ліцей Лідер
Можливо хтось вчиться зараз? Цікавить рівень навчання та атмосфера
БезВзяток• 16 января в 18:42
Син подруги закінчив два роки тому.
Не знаю, як зараз, а тоді не було укриття.
Ще залежить від того, на якого математика потрапить дитина.
Полонський вже покійний, Якір, якщо не помиляюся, на пенсію вийшов.
Зінченко змінив школу (але це на краще для ліцею). Дехто у 2022 р. виїхав за кордон.
Якщо дитина за результатами вступних потрапляє у математичний клас, то там зазвичай нормально навчають. Решта класів слабші.
Син подруги навчався у математичному класі, любив олімпіади і успішно брав у них участь. Була команда сильних учнів, йому подобалося.
Якщо директор той самий (Кравченко Дмитро Григорович), то він дуже специфічний. Дуже.
Для нього головне форма і щоб був піджак у дитини.
Якщо ви живете поруч, подивіться варіанти вступних випробувань і підготуйте дитину по них, вони непрості.
Якщо живете далеко, то варто пошукати ліцеї у своєму районі, є інші непогані.
Я_и_моя_собака
• 16 января в 18:50
Ответ дляБезВзяток
Син подруги закінчив два роки тому.
Дякую за відповідь. За знаннями проходимо. Але мене дуже непокоїть атмосфера, фінансові питання. Сама вчилась у ліцеї з «непростими контингентом». Рівень знань був високим, а атмосфера в школі нездоровою, багато понтів, побори, корупція.
В Лідері приваблює гарна освіта. Але боюсь повторення свого власного досвіду.
Пушка заряджена• 16 января в 20:38
У мене там вчиться донька замовника (який від грошей прикурює просто). Тому якщо ви боїтеся мажорів, то вони там будуть 100%. Буде і багато просто талановитих дітей, які будуть пахати і пахати. Але... В моєму будинку живуть два випусники Лідера (під 40 років) - зламані і нещасні люди без ніякою кар´єри. Бідні, бліді, не цікаві, вичавлені. І я знаю доньку Фокіна, яка Дурневу не відповідала елементарні питання зі шкільного курсу, але в Лідері мала золоту медаль) Бо ж дідусь) Тому все дуже відносно. Свою дитину я б не віддала туди Н-І-К-О-Л-И.
БезВзяток• 16 января в 21:30
Ответ дляЯ_и_моя_собака
З атмосферою як пощастить, там різні діти і різні батьки. У математичних класах атмосфера краща і менший відсоток тих, хто вступив до ліцею за хабар або по знайомству.
Побори є, не сказати, що дуже великі, але якби ті гроші йшли реально на ліцей, питань би не було.
Тому й пишу, що важливо, де живете. Подруга живе у пішій доступності до ліцею, тому її син вчився там. Друга дитина у неї була в іншій школі (бо у неї здібності більше до мов, ніж до математики).
Якщо треба їхати, то навряд чи зараз воно того варте. Є ще сильні 145, 208, Русанівський, наприклад.
Я_и_моя_собака
• 16 января в 21:33
Ответ дляБезВзяток
Та в тому і справа, що живимо дуже близько
БезВзяток• 16 января в 21:44
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Тоді спробуйте саме у матклас (фізмат слабший). Обов´язково гляньте на іспити, свого часу туди треба було здати і математику, і мову, не знаю, як зараз. Математику можна дивитися по текстам Кенгуру.
Цілком можливо, що буде й нормальний колектив.
Пафосні економічний чи як там зараз він називається і т.д.
Якщо не пощастить, переведете в інший ліцей потім.
У мене знайома туди автобусом їздила з лівого берега (їй зараз під 40) і її не зжерли там. Вона добре вчилася, любила олімпіади.
Директор майже не чіпає дітей, то батьків його поведінка може шокувати.
Моїй знайомій колись о 9 ранку зателефонував директор з питанням, чому у сина стрілки на штанях недостатньо видно. ;)
Я_и_моя_собака
• 16 января в 21:46
Ответ дляБезВзяток
Ох, дякую, будемо думати
БезВзяток• 16 января в 21:51
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ох, дякую, будемо думати
Не бійтеся :)
Час на дорогу важливий дуже.
Мені зараз діти бурчать, що на дорогу йде забагато (хвилин 40 в один бік, з них пішки 15, 15 їхати і решта часу чекати).
Час на дорогу важливий дуже.
Анонимушка• 17 января в 00:32
Я б не віддала навіть би якби жила в будинку навпроти. Знайомі кілька родин одна за одною попереводили в різні дистанційні ще на ковіді - просто дітям психіку і нерви врятувати. І так, заради атестатів. Бо коли дитина знає на рівні 2го курсу, а їй вчитель ставить 8 балів з 12, то нафіг така школа - побори збирати? То все, що вони там вміють.