мистерЛяпсус• 16 января 2025

Фільтри зворотнього осмосу чи бутильована вода

Замовляємо зараз доставку води, 100 грн за 18 л, поки все влаштовує. Чи буде дешевше якщо встановити систему очистки вдома? Враховуючи її обслуговування (заміна фільтрів, може ще щось). Хтось рахував, порівнював?
Докладальниця• 18 января 2025
Ответ длявентиляторная
Дуже Вам дякую за відповідь! Оболонска Артезіанська, краще ту що не в зворотній тарі, 6л? Та ща в зворотній тарі бачу, що з глибини до 297м, та де 6л з глибини до 120м - це верховодка?
Ну щодо зворотньої тари вирішуйте самі. У них же лінія, миття тари, декілька лабораторій. Я не знаю як зараз, але з санітарією там все було добре. На великих підприємствах завжди буде з санітарією краще, ніж малих. Вони ж і сертифікуються.
вентиляторная• 18 января 2025
Ответ дляДокладальниця
О, ще раз дуже дякую за таку змістовну відповідь!