Як міряти?• 17 января в 12:35
Допоможіть розробити алгоритм для родичів щодо дітей
Я виховую дітей одна, батьків немає. Чоловік живий, але хз де і що з ним. Не служить в ЗСУ, принаймні, півроку тому точно не служив за офіційною інфою. Його батьки теж померли. Є мої і його родичі далекі і близькі, спілкуємося.
Я ще у 2018 році мала домовленість із приятелькою, що якщо зі мною щось трапиться, вона візьме моїх дітей під опіку. Також я написала лист, з пінкодами карток, паролем від банку, номерами телефонів лікарів, вчителів і вихователів. Та приятелька виїхала і живе в Австрії, тобто, дітей вона забрати не зможе.
І я замислилася. Я зараз важко хворію на ковід. І стала думати, що варто підключити родичів, якщо що. Але, на відміну від тої приятельки, вони не дуже метикуваті.
Який алгоритм дій прописати, щоб дітей не забрали в притулок?
Куди спершу треба йти - в органи опіки? В суд? Але ж батько живий, як при живому батьку дадуть опіку?
Теоретично, органи опіки можуть подати в суд про визнання батька пропалим без вісті, тоді простіше. Але де тоді будуть жити діти?
Чарочка діда• 17 января в 12:37
Дітей все одно направлять до притулку до вирішення питання з опікою.
Витворунка• 17 января в 12:40
Ответ дляБронетапці
Його родичі не в курсі де він?
Можливо, це версія для вас
Сільський ансамбль• 17 января в 12:45
Я бы обратилась бы к адвокату. Во-первых, чтоб юридически грамотно вас проконсультировал, выработать с ним правильный алгоритм. Может, договор какой-то заключить, чтоб он сопровождал детей до момента оформления опеки.
Чарочка діда• 17 января в 12:48
Ответ дляСільський ансамбль
всі договори втрачають чинність з моменту смерті однієї з сторін
Спілий баклажан• 17 января в 12:51
Автор, не беріть дурного в голову і не накручуйте себе. Ви виздоровієте і все з вами і дітьми буде добре. Довіряти дітей подругам, як на мене дурна ідея. Якщо щось трапиться, то отримати опіку на дітей простіше буде родичам. Тож налагоджуйте відносини з ними.
Заздрість то погано• 17 января в 12:54
Автор, де я і де опіка, але тут і мені зрозуміло, що найперше - ваші з чоловіком брати/сестри/куми
Мой завтрак• 17 января в 12:55
Ответ дляЧарочка діда
Не обов´язково.
Можливо, до прийомної сім´ї чи ДБСТ, як тимчасове розміщення до вирішення питання постійної опіки.
Можливо, хтось з родичів зразу забере дітей собі додому, і тоді вже пост-фактум оформлюється опіка.
Але то як пощастить.
Автор, краще зразу домовтеся з кимось та тримайте постійний зв´язок.
Але, ще найкраще - одужуйте!
Хай ви будете живі-здорові, і взагалі не доведеться дітям оте все проходити.
Але то як пощастить.
Але, ще найкраще - одужуйте!
Чарочка діда• 17 января в 12:58
Ответ дляМой завтрак
Не обов´язково.
Але то як пощастить.
Але, ще найкраще - одужуйте!
Але то як пощастить.
Але, ще найкраще - одужуйте!
я й мала на увазі тимчасове розміщення
притулок в даному випадку - родова ознака
Як міряти?
• 17 января в 13:03
Ответ дляЧарочка діда
а звідки у вас ’офіційна інфа’ про чоловіка?
Запит до МО з копією тцк. Це мені порадили на гарячій лінії МО так зробити.
Як міряти?
• 17 января в 13:04
Ответ дляБронетапці
Його родичі не в курсі де він?
Він ні з ким не спілкується з родичів, і дуже давно. Вів маргінальний спосіб життя.
Як міряти?
• 17 января в 13:06
Ответ дляФорсия
Если нет совместно проживающих родственников, то дети в любом случае живут в детском доме до оформления опеки. Отец будет разыскиваться, только потом другие опекуны смогут забрать. Вам лучше тогда его найти сейчас и решить с ним вопрос.
Здоровья вам!
Це дуже невтішна інформація(((
Зараз зі мною живе племінник, повнолітній. Його мама, моя двоюрідна сестра, зможе прикрити, якщо що. І родич чоловіка, з якими ми дружимо, живе з родиною на сусідній вулиці. За потреби, зможе жити у мене чи забрати дітей до себе.
Як міряти?
• 17 января в 13:07
Ответ дляСільський ансамбль
Дякую. Це ідея.
Як міряти?
• 17 января в 13:08
Ответ дляSvitlo_
Ніякі ваші алгоритми не спрацюють. Налагоджуйте близькі відносини з рідними, щоб діти їх добре знали. З сусідами налагоджуйте відносини. На друзів надії не покладайте.
З родичами у мене чудові стосунки. Тут все нормально. Але чи дадуть дітей родичам, ось в чому питання.
Як міряти?
• 17 января в 13:09
Ответ дляЗаздрість то погано
У мене дві двоюрідні сестри, з однією спілкуємося, їздимо в гості. Її син у мене живе тимчасово. У чоловіка лише двоюрідний дядько, з ним хороші стосунки, він дітям як дідусь
Заздрість то погано• 17 января в 13:09
Ответ дляЯк міряти?
То хто вам ще потрібен?
Як міряти?
• 17 января в 13:10
Ответ дляМой завтрак
Не обов´язково.
Але то як пощастить.
Але, ще найкраще - одужуйте!
Але то як пощастить.
Але, ще найкраще - одужуйте!
Дякую. Чоловіковий родич зможе одразу дітей забрати до себе - живе на сусідній вулиці. Племінник, який живе зі мною, може одразу викликати свою маму, мою сестру.
Чарочка діда• 17 января в 13:10
Ответ дляЯк міряти?
а в чому саме питання?
Як міряти?
• 17 января в 13:11
Ответ дляЗаздрість то погано
То хто вам ще потрібен?
Ну он вище написали - притулок, поки шукатимуть чоловіка. Потім лише можна оформити опіку.
Хз, як це відбувається
Заздрість то погано• 17 января в 13:12
Ответ дляЯк міряти?
Хз, як це відбувається
Вам вже написали. З подругами дітей не залишать, це можливо тільки з родичами. Це ж будуть визначати органи опіки.
Чарочка діда• 17 января в 13:12
Ответ дляЯк міряти?
Хз, як це відбувається
якщо є родичі, з якими будуть жити діти - ніхто їх нікуди не забере. ви ж так написали спершу, ніби нікого нема, окрім приятельки в Австрії
Мой завтрак• 17 января в 13:17
Ответ дляЯк міряти?
Дадуть, якщо у них немає якихось явних негативів (без роботи чи там санітарні умови вдома дуже погані).
Пріоритет завжди у родичів, бо працює політика збереження родинних зв´язків.
Мой завтрак• 17 января в 13:19
Ответ дляЯк міряти?
Хз, як це відбувається
Просто опіка є два види: постійна та тимчасова.
Тимчасову дають практично зразу, для цього достатньо рішення служби у справах дітей, і навіть без великого збору документів опікуном. Якщо це родич - то забирає, і все. Щоб дітей не травмувати отими забираннями.
А вже потім починають оту велику процедуру з вирішенням питання на постійній основі. Пошук чоловіка, збір документів, суд за потреби, і таке інше.
Це досить розповсюджена практика.
Мой завтрак• 17 января в 13:21
Ответ дляЗаздрість то погано
Теоретично можуть і з подругами, але за умови, що ця подруга і до того приймала активну участь в житті дітей, живе недалеко, може вона ще й хресна до того ж, і всяке таке інше. Але то вже не так просто, треба доводити, то вже служба у справах дітей буде вирішувати, наскільки та подруга може на таке претендувати.
Анютины ласки• 17 января в 14:35
Ответ дляSvitlo_
А як сусіди допоможуть?
Як міряти?
• 18 января в 10:44
Ответ дляМой завтрак
Дякую. Ну, старий ремонт, пошарпане трохи. Але квартира хороша, обидвоє працюють, не маргінали, не бухають.