Папобус• 17 января 2025
Облажалась по повній
Я спілкувалась з хлопцем 4 місяці і все було добре. Гарний, статний, розумний, мав круту машину і квартиру в центрі. І все в цілому проходило добре, до одного моменту.
Я вже вирішила, що настав день х , ми приїхали до нього, все було, начебто, добре.
Ми цілуємося і все вже доходить до сексу, я спускаю руку вниз і не можу розуміти стоїть в нього чи ні. Я тупо обімліла коли зрозуміла, що стоїть. Це була просто тонесенька маленька пальчикова батарейка. Звісно я нічого не хотіла обдарувати і вирішила спробувати. І знаєте що? Розмір перестав бути важливим питаннями, зʼявилось нове. Половий акт проходив здебільшого 3 хвилини, він з мене виходить і я в нього запитую: «Міняємо позу?», а він мені: «Так я вже закінчив». І з мого дурного рота тупо виривається фраза: «І всьо?», і сказала йому, що не, не годиться, давай по новой. В цілому 2 і 3 раз нічим не відрізнялись від першого. Я на слід день зібрала монатки і уїхала від нього. Наше спілкування зійшло якось на нуль і через деякий час 5-6 місяців він мені написав. Запитав як я і як мої справи, поговорили про життя, ну і звісно тема сексу теж була зачеплена. Він мені пояснив чому швидко кінчав, причина в тому, що він «перехвилювався» . Я його заспокоїла, сказала, що буває з кожним, а через 1,5 місяці у нього зʼявились відносини. Мені здається, що я після того разу йому навіяла комплекс і він переживав з приводу відносин з цією дівчиною
Ответ дляПапобус
Секс дуже важлива річ у відносинах, від цього залежить 70%. Толку мені від автівки і квартири, якщо я буду дивитись на всіх хлопаків поряд і хотіти їх. А зраджувати не дасть совість. І відносини закінчаться всеодно через деякий час, краще одразу тікати
Не переймайтесь. Можливо, він і не шукав ніяких відносин, скоріше за все. І вам написав потім, щоб виправдатися, а ось бачиш, дівчина є. Ну хай та дівчина страждає.
І дуже вірно сказали, що 1й раз швидко то ще норм, а ось 3й швидко - це не хвилювання, це проблема.
Бутербродница• 17 января 2025
Я співчуваю,це той стан,що щось відбулось,а ви не відчули нічого)
Папобус
• 17 января 2025
Ответ дляБутербродница
Начебто секс був, а начебто і ні.
Папобус
• 17 января 2025
Ответ дляKate_mia
Відносин я теж не шукала, але якщо йти в майбутнє і шукати собі чоловіка, то звісно ж з гарною половою системою
Цвірінь• 17 января 2025
Ответ дляПапобус
Коли перший раз 30 секунд, то ок. А коли 3 половий акт і всі в одному часовому діапазоні, то це срака.
Ну так. Повністю згодна
Нога на ногу• 17 января 2025
Ответ дляПапобус
Він ще й самозакоханий, ми трахались раком, якщо це можна так назвати. І чувак тупо дивився на себе в дзеркало і поправляв волосся
ех, тре було вам потягнути с тумбочки прикроватної якогось флаєра рекламного та почитати)...був би імпотентомна найближчі 2 роки
Да, я блондинка!• 17 января 2025
Хорошо хоть у меня 19 см и я уже не прыщавый пацан с кучей тараканов... Жене все нравится. Но тараканы она помогала выганять ))
Одна из техник - старт стоп называется, если что.
Теща дочки• 17 января 2025
Ответ дляПапобус
чи можливо невпевнений в собі))) але поржала я з вашої розповіді)))
Да, я блондинка!• 17 января 2025
Ответ дляKate_mia
Блондинка, а жена знает, что вы завсегдатай женских форумов?
Да, конечно, но я лишь на Кидстафе из женских. Но тут много мужчин, форум то на разные темы. Делюсь иногда опытом, может пригодится. Да и сам опыт принимаю, ещё многого не знаю.
Попадалочка• 17 января 2025
Ответ дляПапобус
Ви так натуралістично все описуєте
Мааарковная• 17 января 2025
Ответ дляПапобус
Я очень нетактично себя повела. Я на самом деле не знала, что он закончил. И с моими вопросами ему стало не по себе.
Как можно не видить, кончил ли мужчина? поясните?
Бутербродница• 17 января 2025
Ответ дляМааарковная
Так само,якщо не помітити весь процес)
Папобус
• 17 января 2025
Ответ дляМааарковная
В презервативе не чувствуешь
Свекруня• 17 января 2025
Ответ дляПапобус
То чому ви хвилюєтесь за його почуття? Сказали та й на тому все, він пішов шукати таку для якої секс не буде такий важлививий як для вас.
Вкуси мене• 17 января 2025
А у моего реально большой член и длинна и диаметр
И трахает долго пока кончит
Такое себе тоже))))))))
И трахает долго пока кончит
Такое себе тоже))))))))
Свекруня• 17 января 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Жаль мужика, это ж реально проблема.И плохо, что передается генетически. Если муж с такой проблемой выбирается осознанно, то рожать от такого беда, детям же не хочется создавать проблем со старта.
Для меня был важен экстерьер мужчины за которого я замуж шла и с которым детей заводить собиралась. При чем не только его, но и его семьи. Гены детям нужно внимательно выбирать, это навсегда.
Чому шкода? Я знаю багато чоловіків з маленькими пенісами (не всі зі свого досвіду, були подруги в 18-25 років які розповідали про своїх кавалерів) , і більшість цих чоловіків досить симпатичні, приємні , з хорошим характером, завжди користувались попитом серед дівчат, і одружились на досить гарних дівчатах. Не всі жінки обирають партнера для життя по розміру члена і тривалості статевого акту, для когось важливіші інші речі, а для оргазму можна і вібратор купити. Звичайно добре коли золота серединка , і зовнішність, характер норм, і розмір нормальний, но буває по різному.