Доброго дня. В інеті інфа різна. Хто був або точно володіє інформацією. Дякую
Tatianyshka• 19 января в 16:10
Ответ дляsandrochka18
обидва не працюють?
В Дрімтауні закрився ще в 2016-17 роках, в Броварах з початком війни.
Ответ дляTatianyshka
дякую
Можна поїхати в Мукачево на вихідні в аквапарк.
Ввечері в пʼятницю виїхали, о 9:40 на місці.
Таксі до аквапарку — 7 хвилин, 100 гривень.
Якраз приїжджаєте на відкриття.
Білет на дорослого 500 гривень, на дитину до 13 років включно 300.
Переночувати можна в отелі в аквапарку, але дорожче чи винайняти житло через букінг.
Назад потяг о 20.17, в 7 ранку вже в Києві, ще й на роботу встигнете.
В аквапарк пускають зі своєю водою, поїсти зможете всередині.
Якраз приїжджаєте на відкриття.
bespe4na_mavpa• 19 января в 17:39
Ответ дляHelenny
Якраз приїжджаєте на відкриття.
Дякую, дуже слушна порада, а назад того ж вечора немає потягу? І як сам аквапарк, скільки горок?
Ответ дляbespe4na_mavpa
Можна й того вечора. Там 029 потяг, о 20.17 з вокзалу, також є потяг о 18:12 до Києва.
Білети треба брати заздалегідь.
Плацкарт ~300 гривень, купе ~800.
Від аквапарку до вокзалу близько, може 7 хвилин на таксі.
Але одного дня мало. Треба хоча би 2 дні, з ночівлею.
Ми подобово влітку знімали двомісний номер за 900 гривень.
Білети треба брати заздалегідь.
Плацкарт ~300 гривень, купе ~800.
Ответ дляbespe4na_mavpa
Всередині 4 гірки.
Також басейни з прісною водою та морською водою. Джакузі, сауни, бані, соляна кімната.
На вулиці басейни з термальною водою та гейзери, штучне море.
В Броварах в Терманалі та в Дрім Тауні більш екстремальний відпочинок.
В Мукачево влітку класно за рахунок великої плащі на вулиці.
Ми там 3 дні були, 1-2 дня виявилося мало.
Ответ дляHelenny
Якраз приїжджаєте на відкриття.
Щиро дякую!