БолеИменее• 19 января 2025

Болить зуб під коронкою коли накусую

Коронку ставила 2 місяці тому на 7 зуб, спочатку все було норм, а зараз болісне відчуття коли кусаю.Зробила сьогодні панорамний знімок, бачу що в корнях проміжок наче пустий є. Але коли лікар тільки запломбував, то робився знімок ,і такого не було. Але потім, ставилась вкладка і все інше. Піду завтра до того лікаря, але може в когось таке було ? Це неякісне пломбування каналів, чи матеріал міг розсмоктатися, не знаю , що і думати. Поряд стоїть коронка , якій вже 10 років, і там все добре виглядає, ніяких відчуттів не має. Треба щоб лікар переробив канали, а якщо відмовиться ? Я вже заплатила за цю роботу 17 тис. І ось такий результат😢 .Чи реально все переробить, боюся залишитися зовсім без цього зуба
ЭмчЭндЭм• 19 января 2025
Вам до вашого лікаря, форум тут, нажаль, безсильний, явно проблеми з пломбуванням і ваш лікар має це переробити.Ви ще й одразу тут пишіть лікаря і клініку, щоб інші не ходили до таких лікарів.
Булку Дай• 19 января 2025
Хреново(((
В мене була схожа ситуація, я затягнула і втратила зуб((
Пішло запалення і неможна було вже нічого вдіяти
автор БолеИменее • 19 января 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я це розумію, але багато хто ставить коронки, і може скаже, чи це нормально, проміжки таки, щось лікар довіру мою втратив.
ЧорноброваЯ• 19 января 2025
Раз болить,то не нормально.Ще прийдеться знімати коронку і канал відкривати.
Alex_Kri• 19 января 2025
в 7ке пломбировка каналов рентгенологически лучше, чем в 6ке
Сито для думок• 19 января 2025
Ответ дляБолеИменее
показала своему, лежащему на кровати стоматологу - выругался и сказал, 100% ложный ход, или промахнулся в корневом канале.
ВільнаНазавжди• 19 января 2025
Там 6 вопрос , похоже на периодонтит, хотелось бы кт
автор БолеИменее • 19 января 2025
Ответ дляAlex_Kri
Краще в плані, що до кінця запломбовані канали? Ви наче стоматолог, скажіть будь ласка, як могли утворитися ці проміжки ? Знімати коронку, ще й вкладку, це ж травматично для зуба, так? Бо там від зуба вже стінок не лишилося, тільки корні(
Alex_Kri• 19 января 2025
Ответ дляБолеИменее
Под промежутком Вы наверное подразумеваете пространство между штифтом и гуттаперчей, оно обычно заполнено цементом для фиксации.
автор БолеИменее • 19 января 2025
Ответ дляAlex_Kri
Да, по снімку відно, что там как пустота.
Alex_Kri• 19 января 2025
Ответ дляБолеИменее
это нестрашно
автор БолеИменее • 19 января 2025
Ответ дляAlex_Kri
это нестрашно
А почему появилась боль при накусывании, какие могут быть варианты? Боль именно 7 даёт, если я по ней щеткой зубной постукиваю,ощущается, от 6ки ничего такого нет.
Alex_Kri• 19 января 2025
Ответ дляБолеИменее
По этому снимку причину установить нельзя. В идеале КТ. И еда между 6 и 7 не забивается?
автор БолеИменее • 19 января 2025
Ответ дляAlex_Kri
Я ниткой чищу, есть немного, как налет. Врач , ещё говорил, что может образоваться карман между зубами.
Alex_Kri• 19 января 2025
Ответ дляБолеИменее
Карман тоже может давать боль. Нитка между зубов должна проходить с усилием - с ’щелчком’
автор БолеИменее • 19 января 2025
Ответ дляAlex_Kri
А что КТ может показать? Что на снимке не видно, и что является источником болевых ощущений?
Alex_Kri• 19 января 2025
Ответ дляБолеИменее
Состояние корня с других сторон.
автор БолеИменее • 19 января 2025
Ответ дляAlex_Kri
Состояние корня с других сторон.
Понятно, спасибо.
Марафетчица• 20 января 2025
Может быть микротрещина. КТ и рентген тогда ничего не покажет.
автор БолеИменее • 20 января 2025
Ответ дляМарафетчица
А как тогда ее можно обнаружить?
Марафетчица• 20 января 2025
Ответ дляБолеИменее
А как тогда ее можно обнаружить?
По симптомам. Мне удалили нерв и зуб немного болит иногда при накусывании. Рентген чистый. КТ он не предлагал даже делать, так как воспаления нет. И сказал что коронку ставить нельзя если микротрещина. Но я и поставила пломбу, так как изначально не хотела коронку.