Невидимка Майя• 19 января в 23:12
В кого чоловік на війні.. і спортились стосунки?
Так херово сьогодні. Жила в нього майже 8 років. По деяким обставинам, пів року тому переїхала додому. Сьогодні чоловік приїхав у відпустку, і поїхав не до мене, а до мами.... Просто дуже на душі херово... в нас було стільки планів.
Аль де Барановна• 20 января в 09:42
Ответ дляНевидимка Майя
Нікому не відправляв, приїжджав, знімав з картки, що було, я докладала, і міняв на валюту. Ми ж на будинок збирали,мали будувати, ці кошти в мене...
Зараз він мені кредитку закриває щомісяця, але це поки я без роботи😆 де решта грошей, я й не питаю
Какая кредитка муж военный зарплата хорошая а жена в кредитке!!! Автор у меня жена военных его зарплатную карту у себя держат, это нормально, а он вам даже свои деньги не доверил, и одно не понимаю раз уже были замужем ребенок есть а жизнь на научила, быть умнее и хитрее, но у вас наверное свое жилье есть своя квартира или дом, потому что ну только малоумная может вляпаться и остаться с кредитками при муже
Невидимка Майя
• 20 января в 09:47
Ответ дляМой_ужин
Чому ви там жили 8 років? Чому до війни не пропонували йому переїхати, як вам там так нерви псували?
Ми ще до того, як я мала до нього переїхати, домовились, що це ненадовго, бо біля батьків я категорично жити не хотіла....він погодився...але йому все не підходило, хоча в мене є квартира, я її здаю,але він не хотів в місті жити...тоді домовились будинок збудувати, в нього є план....але все грошей не було....і так затягнулося до цих пір
Невидимка Майя
• 20 января в 09:48
Ответ дляФайна пані
Ви точно дружина військового? Жоден військовий стопррцентно не знає коли з може виїхати з частини. І так людина в дорозі замучена, а коли вона ще й війни то взагалі немає слів.
Щось у вас не те
Йдіть лісом
Файна пані• 20 января в 09:49
Ответ дляНевидимка Майя
Йдіть лісом
Поки що, як показує тема, йдете ви
Невидимка Майя
• 20 января в 09:50
Ответ дляАль де Барановна
От мене це дуже дратує, що картку не довіряє. Тим більше, що я не тринькаю гроші, все в сім´ю...
Най хоч раз• 20 января в 10:00
Ответ дляНевидимка Майя
Я також себе іноді ловлю на думці, що поки він там, то все ок, а як приїжджає, то напруга ....
В вас є діти?
так син 11 років, як раз вік коли вже потрібен тато для виховання
Трахтибидох• 20 января в 10:31
Ответ дляБілка в колесі
Там на передовой такое творится, у него уже новая
Это вам муж с передовой сказал или вы сами там? Или просто зависть к отношениям других?
Ваша прЭлесть• 20 января в 10:51
Ответ дляНевидимка Майя
Ну ваш до мами поїхав, а мій, по його словами ’додому’. Тобто, поки я жила в нього, пильнувала його хату і бізнес, то він до мене летів, а як тільки я поїхала, то стала вже не потрібна
Ну може він хотів саме додому. Ну ось саме в своє ліжко і тп.
Помидорина• 20 января в 11:03
Ответ дляНевидимка Майя
І що, тепер постійно їздити туди сюди? Я ж там жила, чекала, варила, доглядала, прибирала....може він себе пересилити і приїхати до мене, правда? Тим більше батьки його не раді мене там бачити, вони нікого не раді бачити...не хочу собі лишній раз нерви псувати ....і він це прекрасно знає
Слухайте, без образ, але виглядає наче ви капризна дівчинка «а чого він не міг, а чого я маю їхати, а от раніше я…». Я розумію, що вам теж важко, важко жити окремо, підтримувати стосунки, підтримувати людину в такій важкій ситуації, піклуватись про себе, але заради чоловіка, який у відпустках буває раз на рік (може ваш частіше, у нас раз на рік) - можна вам і батькам забути про образи і заради людини, яку ви всі любите просто побути разом? Тим більше я так зрозуміла що ви не з батьками живете, а поруч з батьками, можна побути всім разом а далі вже по своїх справах. У мене теж чоловік три роки був на війні, а я жила в його рідному місті, і з його мамою у мене прохолодні відносини, а його вітчим мене ненавидить і не розмовляє зі мною. Але раз на рік ми про це все забуваємо і сідаємо за один стіл, ідемо до батьків, і це насправді не важко. Може я не права, але на мою думку ця стратегія краще ніж ображатись
Малявка ще та• 20 января в 11:20
Ответ дляНевидимка Майя
Він мав приїхати сьогодні вночі, а зранку здавати аналізи (спермограму, кров..). Тому мав їхати додому, бо там де я живу, таких аналізів не роблять. Але не сказав, що виїжджає раніше, і приїхав додому сьогодні вдень, десь біля 3 години....нас розділяє 70 км, не так багато, ще й машиною їхав, міг заїхати....ой, якби скучив, то б заїхав, що тут говорити
Ну то він може теж думав, що Ви його будете вдома чекати. Ви ж знали, що він саме туди їде.
Не кую, не мелю• 20 января в 11:32
Ответ дляНевидимка Майя
Це буде хіба що ще одна велика проблема 😁 та ну його, навіть думати про таке страшно
Ну як хочете)
Директор Пляжу• 20 января в 11:43
Ответ дляМеряю линейкой
У всех испортились. Не слушайте кто пишет,ой супер все у нас. Это не жизнь((
Не пишите за всех ! Настоящую любовь разлука только укрепляет -ИСТИНА ! Другое дело вы не знакомы с этим чувством ! К тому же как будто до войны не было пар, которые жили вместе, но по сути каждый на своей волне ? или у нас не было женщин одиноких в браке, имея мужа ?
УраганнаЯ• 20 января в 12:25
Ответ дляНевидимка Майя
Він вже майже 3 роки на війні. Буквально недавно спортилось все....до того так само вважала, що тільки все на краще
то есть вы не жена? иначе почему вы тоже не поехали к его маме? Это нормально, что сын хочет встретиться с матерью.
УраганнаЯ• 20 января в 12:25
Ответ дляНевидимка Майя
Ми розписані, 30 січня буде 7 років😔
Так собирайтесь и едьте к нему.
Столічна штучка• 20 января в 12:26
Ответ дляНевидимка Майя
Зустрітись треба, але вже ж не то
Автор, что вы хотите если вы три года не живёте вместе. У нас тоже испортились, я уехала с ребенком заграницу, он не захотел выезжать, хотя была возможность законная, меня это просто подкосило, а потом ещё и в армию забрали и контракт на 3 года подписал🤦 т.е если даже завтра война закончится он ещё два с половиной года не выездной будет. У каждого своя жизнь по сути, и делаем вид, что все нормально. Я впала в прокрастинацию, он по жизни такой человек, который не умеет принимать решения. Надо разводиться... Ну вот так...
Нафаня Маня• 20 января в 12:28
Ответ дляНевидимка Майя
А чому він не приїхав і не забрав мене? А чому не сказав, що швидше буде? А може в мене ще дитина є, яка в школу ходить? Сину 12 років, він два тижні не посилить сам, правда?
А ви в чоловіка це питали? Чи він має дати відповідь на не поставлене питання?
Ви спитали чи він планує до вас приїхати? Казали що чекаєте?
УраганнаЯ• 20 января в 12:29
Ответ дляНевидимка Майя
Жили на одному подвір´ї з його батьками. Але окремо. Переїхала через те, що мене там абсолютно нічого не тримало..був бізнес, який я тримала з останніх сил..але незмогла, самій важко. Від його батьків ніякої підтримки, ну і мама його специфічна...і обзивала, і контролювала.
то есть вы ушли из вашего общего дома? так он домой поехал, к себе! а не к маме
Однозначная• 20 января в 12:33
зустрілися 2 інфантили, того до мами тягне зі страшною силою і цю не відірвати від маминої квартири
ви взагалі з чоловіком спілкуєтеся? мій також служить з перших днів війни, не уявляю, як можна поговорити про зустріч, не домовившись де. Він не знав, що Ви в маминій квартирі? Ви казали йому, де чекаєте його? якщо він сказав, що категорично хоче додому, де Ви з ним жили останні 8 років, то з Вас корона злетить повернутися додому, хоча би на час його приїзду?
навіть не віриться, що є дорослі люди, які так мислять і так живуть. Ну скажіть, що Ви - тріль
УраганнаЯ• 20 января в 12:39
Ответ дляНевидимка Майя
Так звичайно) але мама була біля нього тільки тоді, як він був маленький. Тепер біля нього жінка. Я думаю, на каву до жінки міг приїхати? А потім додому б поїхав....я ж не заставляю його біля мене сидіти
автор, а секс с ним вы в переписке не обсуждаете?? Вот мне реально непонятно.. Я такая пишу мужу, как сильно хочу его, как изголодалась, что вся мокрая уже жду его дома, шлю фоточки интим. А он берет и молча едет до мамы....
аромат Жука• 20 января в 12:44
Ответ дляНевидимка Майя
Сумно що так... У мене також чоловік в ЗСУ. Ми одружились за рік до війни. Живемо у квартирі його мами (окремо від батьків). Відносини добрі. Крім того у мене син від попереднього шлюбу. Свекруха підтримує дуже. Сина на вихідні можуть забрати. Навіть продуктами допомагають. Я також до них постійно їзжу. Стараємось підтримувати один одного.
аромат Жука• 20 января в 12:48
Ответ дляНевидимка Майя
У вас був свій окремий дім. А ви все покинули і поїхали до своїх батьків. Не знаю, може настільки відносини зі свекрухою важкі. А може ви вже щось вирішили...Ви з чоловіком узгоджували ваш переїзд?
Аль де Барановна• 20 января в 13:13
Ответ дляНевидимка Майя
Вот поэтому и не унижайтесь , имея свою квартиру ребенка перед говном унижаться, так он перед вами бегать должен, вы за нищего замуж вышли который с мамой жил, зачем он вам нужен, он вам денег не дает, а в старости это вообще ужас будет, вы глупая что меняли деньги и у себя их не держали, ищите работу, и пусть идет он лесом
Крижана бурулька• 20 января в 13:13
Ответ дляАль де Барановна
Интересно чем вы читаете?) доллары у автора
Аль де Барановна• 20 января в 13:14
Ответ дляТрахтибидох
Слушайте вы как с луны , там такое творится с одной спать может весь взвод с собой для этого возят одну тетку, там проституток столько
Аль де Барановна• 20 января в 13:14
Ответ дляКрижана бурулька
У автора доллары, при этом свою карточку он не доверяет она в кредит живет, бред полный
Аль де Барановна• 20 января в 13:15
Автор он от своей мамочки никуда не денется, у меня первый муж такой был чуть что к бабушке и маме едет, ну это не нормально
Крижана бурулька• 20 января в 13:18
Ответ дляАль де Барановна
Так он её кредитку всё равно пополняет и доллары у неё, как бы может взять и поменять. Ничего тут нет такого, что его карта у него, она у него и должна быть, у него же тоже есть траты постоянные. И деньги он не зажимает
Мошей ницца• 20 января в 13:25
Ответ дляДиректор Пляжу
Разлука?! Бл.@# ! Це що , у відрядження просто людина поїхала і може щодня по відео поговорити, фоточки вислати і т.п
Там пекло,і психіка ламається. Жодна здорова людина вже не буде такою, як раніше.А ті, хто були з діагнозами, то просто їх змінять. ’ Разлука укрепляет’- блін, слів на таких немає. Хіба що вам 15 років і вас сюди понабирали, щоб коменти строчити
Трахтибидох• 20 января в 14:28
Ответ дляАль де Барановна
Не знаю кого к кому возят. Здесь часто такую банку закидывать.
Я знаю, что жены ездят к своим мужьям, сидят там сторожат. Знаю, что сейчас бг и вообще левых не пропускают.
Трахтибидох• 20 января в 14:30
Ответ дляМошей ницца
Чего вы так категоричны, по разному бывает, индивидуально. Многие ценить отношения начинают женятся, венчаются.
Я не знаю с окружения своего мужа, чтоб кто то развёлся.