Докладальниця• 19 января в 23:19
Тільки оральний секс
Нормальний секс був десь місяці 3 тому..А так починається все з куні,ні і згодом це переходить в 69,або просто куні. І все. Зараз не дуже багато в нас часу на секс,може через це чоловік не переходить до головного?Чи не хоче?Від куні дітей не буває
Поддакиваю иногДА• 19 января в 23:21
Ответ дляАльфасамка
ви лижете одне одному геніталії?
Завидуете?
...аяприкольная• 19 января в 23:21
Внук спрашивает деда:
— Дед, а почему раньше рождалось детей много, а сейчас по одному на семью?
Дед отвечает:
— Потому что раньше целовали в губы, а ебали в п.ду, а сейчас все наоборот.
Дед отвечает:
Ліплю вареники• 19 января в 23:21
Ответ дляАльфасамка
ви лижете одне одному геніталії?
Ви шо ніколи не мінєтили?
Поддакиваю иногДА• 19 января в 23:26
Ответ дляЛіплю вареники
Ви шо ніколи не мінєтили?
Ви шо. Піськой у живу людину тикати? Шо за збочення
verschwommenheit• 19 января в 23:32
Ответ дляАльфасамка
ви лижете одне одному геніталії?
Лижу женщинам за пачку печенья
Лепешечка• 19 января в 23:43
Ответ для...аяприкольная
Внук спрашивает деда:
Дед отвечает:
Сейчас множество средств контрацепции,которые не были доступны ранее, вот и весь ответ. И рожать сейчас мало кто хочет,редко встретишь семью с 3+ ребенка.
Котики-муркотики• 19 января в 23:51
Цікаво на секс часу не має, а на куні і 69 є, дужу цікаво....Після куні зазвичай хочеться сексу як завершення всього процессу, а то как буд то недопрацював чоловік, філонить, ліниться.