Сирожено_пирожено• 20 января в 00:09

Зір, якщо одночасно близорукість і далекозорість, як ви справляєтесь

Мінус у мене ще зі шкільних часів. А зараз з´явилася і далекозорість. Робота за комп´ютером потребує окулярів, а от коли потрібно щось написати-прочитати, знімаю окуляри, і так щоразу. Розумію, що ставатиме тільки гірше, тобто окуляри по черзі вдягати, особливо, якщо якісь дані потрібно переписати з компа? Як Ви вирішуєте таку проблему? Ще раніше задумувалася про лазерну корекцію, але, як виявилося, вона вирішить лише проблему близорукості, а щоб одночасно відкоригувати плюс і мінус, це треба кришталика міняти...
Алина-1240• 20 января в 03:57
Ответ дляЧебураха з перцем
Ви зовсім не розумієте про що пишете
Понимаю про что.носить 2 пары очков не выход,оно ухудшается еще.а комби очки она носить не будет,в них башка болит и они тяжкие в носке
тянитолкайка• 20 января в 05:58
Ой, дівчата, а розкажить мені будь ласка про зір.
Все життя бачила 100%, що вблизі, що вдаль.
Останні пару років, як раз біля 40, почала бачити погано маленькі букви. Наприклад не бачу % заряда на мобилке на світлому фоні, цифри розпливаються, треба придивлятися, та не факт що побачу.
Інструкції прочитати не можу. Ще одно око гірше бачить за інше.
Стало не зручно читати з телефона, хоча раніше читала богато без проблем.
Що це? що в таких випадках роблять?
Находжусь в інший країні, не думаю що зможу з місцевими окулистами обговорити це питання(
Файна цьоця• 20 января в 06:35
Ответ дляАлина-1240
Лазерная коррекция,а то у вас как в анекдоте,страдал поносом,то еще и кашель напал
В 45+ не делают уже
Файна цьоця• 20 января в 06:38
Ответ дляЗараз на дієті
Я пробовала. Что попало.
Если я без линз от близорукости, то вдаль не вижу, но вблизи вижу.

Если надеваю линзы, то вдаль зрение скорректировано, а вблизи не вижу( И вообще какое-то странное ощущение расплывчатости (наверное, из-за того, что близкие предметы расплываются), линзы хочется поскорее снять.

Линзы + очки для близи = я все-равно не вижу четко вблизи (телефон, книга, сделать маникюр).

Блин, думала близорукость - это беда, но близорукость+дальнозоркость - это жесть(
Я в линзах 34 года, с 15 лет. В 44 перестала в них видеть мелкое, дико неудобно.....
Файна цьоця• 20 января в 06:42
Ответ дляДюйм оф о4ка
Це ясно і так що прогресує. Мова про те що звичайні лінзи + окуляри для читання не вихід.
Я в магазине меняла на свои линзы плюсовые очки, так потом не могла вообще сфокусироваться
Файна цьоця• 20 января в 06:44
Ответ длятянитолкайка
Що це? що в таких випадках роблять?
Это возрастная дальнозоркость, с ней ничего не делается
Трактор Віка• 20 января в 07:10
Ответ длялюбименькая
В мене було -10.
Зараз -9 та +2.
Замовила собі прогресивні окуляри (дуже дорого обійшлися лінзи), а працювати в них не можу.
Ось так і мучаюсь. То знімаю окуляри, то одягаю.
я прогресивні вже вдруге замовила,бо зір падає, в мене корекція зараз -5 та +2.Все добре.Але окуляри обійшлися
дамаАмстердама• 20 января в 08:15
Ответ дляСирожено_пирожено
Мултифокальні лінзи одночасно коригують мінус і плюс, бо щось не можу зрозуміти.
так, в мене було -8, в школі мучалась, бо окуляри, що телескопи були , коли лінзи у нас з´ явились, то моє життя дуже змінилось, зараз почался +, офтальмолог все перевірив, підібрав мультіфокальні лінзи, бачу гарно і далеко і близко
КАПСЛОЧНИЦА• 20 января в 08:36
Ответ дляtereska
Є мудьтифокальні лінзи, які вам чудово допоможуть.
Вивчайте усі розробки та новинки, які виходять на ринок.
Купила такі лінзи. Мені ще гірше ніж в окулярах. Кілька днів поносила і викинула. Дуже розчарована лінзами. У мене -4, +1.
tarveldy• 20 января в 08:41
Щурюсь
Наша взяла• 20 января в 08:44
Ответ дляКуплю орехи
Саме так. З мінусів - вартість. Але з досвіду - це дуже зручно. Просто не порівняти по відчуттях зі звичайними. Бонусом у мене зменшились головні болі, коли перейшла на мультифокальні.
Але важливо їх правильно підібрати у лікаря. Ніяких замовлень онлайн
Якраз у лікаря підбирала. І якістю зору не задоволена.
Добре, що надія є) Треба буде записатися ще раз і спробувати більший +. Мабуть, пора.
Блакитна устриця• 20 января в 08:46
У меня астигматизм (и плюс, и минус). Ношу (меняю) две пары очков - для близи и для дали. Привыкла.
Наша взяла• 20 января в 08:46
Ответ дляЗараз на дієті
Я пробовала. Что попало.

Дуже шкода. Бо я серйозно думала над варіантом лінзи для далі + окуляри для читання.
КАПСЛОЧНИЦА• 20 января в 08:48
Ответ дляСирожено_пирожено
Так, мають коригувати. Але по факту вони мені ще більше підсилили далекозорість. Не було взагалі чіткості і різкості. Через кілька днів їх просто викинула. Зараз постійно ходжу в окулярах на мінус, якщо щось треба робити зблизька, надягаю поверх окуляри на плюс.
ШанельКуКу• 20 января в 08:52
Ответ длятянитолкайка
Що це? що в таких випадках роблять?
Очки плюсовые одевают
Врач или в оптике обследуют на аппарате и выписывают очки

Фсе
Это возрастное
Купи слона• 20 января в 09:12
Ответ дляБабця в мештах
У мене далекозорість практично відсутня а от короткозорість така, що і комп´ютер не бачу. А в окулярах не бачу телефон, книги. То ж знімаю, надягаю. Лазер мені вже зм віком не варіант, в клініці після огляду написали 3 варіанти: 1. знімати/надягати, 2. Мультифокальні лінзи 3. Заміна кришталика. Поки бачу для себе варіант 1. Далі можливо наважусь на варіант 3.
А чого не варіант №2 ? Ми з дітьми ходили до лікаря-офтальмолога на прийом і вона має саме такі окуляри, бо по роботі не будеш постійно знімати/одягати окуляри.
Купи слона• 20 января в 09:13
Ответ дляСирожено_пирожено
Так, згадайте в радянські часи на людях були окуляри, ніби розділені по середині, у мовно дивитися вверх - там лінза яка далекозорість коригує, а коли дивитися в нижню частину лінзи - близькозорість.
Живчик-счастливчик• 20 января в 09:19
Ответ длялюбименькая
В мене було -10.
Зараз -9 та +2.
А что не так с прогрессивными? Почему не подошли? Тоже о них думаю.
Купи слона• 20 января в 09:31
Ответ длятянитолкайка
Що це? що в таких випадках роблять?
Це вікові зміни, нажаль, потрібні окуляри для коригування. Мені 47 і я все ще тримаюся але вже сходила до окуліста за рецептом на окуляри, коли лікар мені поставила лінзу відповідну для діагностики - я прям оцінила, як круто бачити все чітко.Ситуація буде тільки прогресувати, я вже на витягнутій руці читаю текст в телефоні.
Живчик-счастливчик• 20 января в 09:32
Ответ длядамаАмстердама
А сколько вам лет сейчас?
Смайлик• 20 января в 09:49
У меня один глаз видит 100%, второй -2.75. Иногда не могу поймать фокус вблизи. Хотела купить себе в один глаз обычную линзу. Как думаете, поможет? И какую линзу нужно брать: -2.75 или меньше (например, -2.5 или -2.25?)
Братья Капли• 20 января в 09:49
Мене вже попередили в глазній клініці тільки заміна кришталика. Астигматизм, близорукість, а як додастся з віком дальнозорість тільки заміна. вже 40 бахнуло, так що мабуть скоро. Дуже боюсь.
Чебураха з перцем• 20 января в 09:53
Ответ длятянитолкайка
Що це? що в таких випадках роблять?
Це називається пресбіопія.
Окуляри для близу, або офісні-в яких 2 зони-на 80+- см для монітору, і для 30+- см для читання.
В іншій країні все зрозуміють, після 40 протоколи обстеження однакові всюди
Чебураха з перцем• 20 января в 09:57
Ответ дляСмайлик
-2,75
Зараз на дієті• 20 января в 10:19
Ответ дляЧебураха з перцем
При лазерной коррекции после так называемого ’выпаривания’ ничего не нарастает.
Возникновение повторно минуса происходит из-за увеличения передне- заднего отрезка глаза. Что с равной долей вероятности может случиться и при насечках.
Вам повезло, что все хорошо
Скажите, Вы врач?
Почему происходит увеличение передне-заднего отрезка глаза?
Спасибо.
JannyMoney• 20 января в 10:25
Ответ дляСирожено_пирожено
там два стекла сплавлено. Сверху вдаль, нижняя половина на близкие предметы.
К ним тоже привыкнуть надо...
Чебураха з перцем• 20 января в 10:53
Ответ дляЗараз на дієті
Скажите, Вы врач?
Спасибо.
Офтальмохирург.
Причины ровно те же, что и развитие близорукости -в первую очередь наследственность. Все остальное только факторы, которые способствуют -зрительная нагрузка и отсутствие зрительной гигиены, периоды скачков роста у детей.
Обычно правильно подобранная полная коррекция замедляет или останавливает.
Но все равно никто никогда не даст гарантии, что длина глаза не увеличится.
Лазерную коррекцию делают только при условии отсутствия ухудшения последние 2 года
Зараз на дієті• 20 января в 12:03
Ответ дляЧебураха з перцем
Офтальмохирург.
Большое спасибо❤️

Если можно, прокомментируйте, пож-та, мой случай.
При помощи ЛК (Lasik Custom Vue) 16 лет назад зрение было полностью восстановлено (на глазах была разная степень миопии, приблизительно -7).
Через 2 года делали профилактическую периферическую лазерную коагуляцию сетчатки (левый глаз).

12 лет зрение было идеальным. Однажды стала замечать, что хуже вижу в темноте. В возрасте 40 лет прошла диагностику: миопия сл.ст., миопический астигматизм сл.ст., пресбиопия, синдром сухого глаза.

Остановились на коррекции: линзы + очки для близи.
Но с таким вариантом я совершенно не вижу вблизи, все плывет. Хотя без линз вблизи вижу хорошо.
Поэтому линзы надеваю в основном, если куда-то иду (мне важно видеть четко вблизи).

Как вариант, рекомендовали сделать полную коррекцию вдаль (ЛК) + очки для близи. Но дело в том, что пока вблизи я самостоятельно вижу хорошо. Если сделать ЛК, то будет тот же эффект, что и в линзах (вдаль вижу, вблизи - нет).

Что бы Вы посоветовали в моем случае:
•линзы + очки для дали
•мультифокальные линзы
•ЛК
•возможно, еще какой-то вариант?
Спасибо.
Бесбардак• 20 января в 12:07
Ответ дляБратья Капли
Ага, только там нюансов масса, пересмотрела кучу материала, изучила и отложила. При обследовании сказали что предпосылки к макуле, могу потерять при замене одну из зон: близь, средний, даль, в моем случае близь. Аккомадация, изменения при освещении, вождение авто, адаптация мозга к новому инструменту, в итоге отложила, пью витамины и делаю гимнастику, если ухудшения не будет останусь как есть. А ещё понимаю что всё под задачу, и надо разобраться чего ожидаешь от замены, и ставить то что нужно, а не то что врач сказал, переложив ответственность за выбор. Цена мультифакалов 100 тыс 1 глаз, делать надо сразу 2, с интервалом в неделю. Там очень много нюансов. Остановила меня макула. Пока так. Мне 47, близорукость-1,5, астегматизм 3, начинается дальнозор, пока без очков
Братья Капли• 20 января в 12:20
Ответ дляБесбардак
та я також геть не спішу і буду намагатись відтягнути.
А як у Вас з водінням в темну пору? бо я взгалаі вночі погано орієнтуюсь, для мене їхати вночі то страшний сон.