Мамкиня доця• 20 января 2025
Зубы поменялись местами (зубная аномалия) помогите советом
Девочки, возможно у кого то у детей было такое? Передние зубы поменялись местами( единицы и двойки) коренные. Что делать теперь не знаю, ортодонт тоже пока в замешательстве. Жду консультацию другого специалиста, интересно мнение со стороны
13чудоСВЕТА• 20 января 2025
Ответ дляМамкиня доця
Как смогла
Мені здається, що всі зуби на своїх місцях. Принаймні корені центральних більш масивні на оптг, ніж бічних. Але ще треба враховувати проекцію і повороти навколо осі - коронки можуть здаватись вужчими, корені ширшими. Я б зараз займалась розширеням щелепи, щоб всі зуби могли стати рівно, а тоді б уже оцінювала масштаби ’катастрофи’ і розробляла план дій. Ваша задача зараз - поставити все в ряд.
Не в усіх людей центральні і бічні різці дуже відрізняються за розмірами. Є пацієнти, в яких вони практично однакові по ширині і висоті коронки.