НетЕщеНаверное• 20 января в 11:41

Невестка не хочет вкладываться в ремонт

Сын купил квартиру в 2022, оформили на меня по документам. Пока война,а потом сделаем дарственную. Стояла без ремонта, теперь он жениться, и делают ремонт. Будущая невестка не хочет экономить с сыном. Получают вместе около 140 тыс, но у нее ещё есть ребенок 7 лет от первого брака. Говорит, твоя квартира ты и экономь. Он старается по максимуму отложить, а она то одно купит, то второе. И все не дёшевое. Сижу думаю, мы поможем с отцом. Только почему он сам все тянет? Жить то им там всем вместе
viter33• 20 января в 19:44
Ответ дляГоворю відверто
Автор я уверена вы троль, ибо таких припудренных нема
Це зрозуміло ще із старпосту
Язвочка• 20 января в 19:44
Ответ дляГоворю відверто
Автор може в тріль. Але яких тільки немає. Про йогурти я чула особисто від знайомої, що жалілась на невістку))) теж не повірила б ніколи
из_под_тишка• 20 января в 19:45
Ответ дляviter33
Супер!!
От тому і кажу про роздільний бюджет !!
Скинули частину ’на життя’, а на особисті - чоловік ремонтує свою квартиру, а дружина - ’відчуває себе привабливою і сексуальною’ на усі 4 тис.!!
И быт тоже. Каждый за собой убирает ,готовит. И ещё возраст чтобы был один и количество секс партнёров одинаковое. Все должно быть честно и равноправно. И в сексе равноправие)
Язвочка• 20 января в 19:46
Ответ дляviter33
Супер!!
От тому і кажу про роздільний бюджет !!
Ще раз уточню, навіщо воно їй (в такому форматі)? Від коханця буде більше зиску в такому варіанті
из_под_тишка• 20 января в 19:48
Ответ дляЯзвочка
Как зачем? А кому стирать, готовить и тд)))
viter33• 20 января в 19:49
Ответ дляЯзвочка
Економічний ефект від життя втрьох для жінки і дитини +25 000 в міс.
Щодо коханця - ми відходимо від даних старпосту , може там така зовнішність/характер, що ще вона має доплачувати коханцеві
viter33• 20 января в 19:50
Ответ дляиз_под_тишка
В старпості нічого не вказано про вік і хто готує.
из_под_тишка• 20 января в 19:52
Ответ дляviter33
Причём тут это. Это я просто сказала, как должно быть тогда. И все. Раздельный бюджет, быт и тд. И равноправие везде
viter33• 20 января в 19:53
Ответ дляиз_под_тишка
Звісно, якщо обоє скидають однакові суми в ’сімейник котел’, то і фізично вкладаються порівну
Язвочка• 20 января в 19:59
Ответ дляviter33
Як ви нарахували 25 тисяч? Там немає економічного ефекту. Одні збитки. Чоловік економить на оренді і зустрічах поза домом, свекруха отримує ремонт свої квартири. Жінка що отримує? Половину вартості оренди, тобто умовних 7-10 тисяч+це якщо вони нормальне житло орендують, а не щось на десятку). Ну і купу всього, що йде комплектом з поняттям ’дружина’. Хто б там що не говорив, навіть просто налагодити життя з іншою людиною - це роботах. Нащо воно їй? Я б не згодилась. Роби свої ремонти а потім але пропозицію. Бо зі мною модна збирати і тратити лише на наше. На мамине тратити - з мамою і жити
Чавонадо• 20 января в 20:06
Ответ дляОскорбляю всячески
квартирный)
Да никакой это не тролль, таких притрушенных как автор,полно, у меня свекры такие. Тоже жили в гражданском браке, пока они квартиру достраивали, а потом начали меня терроризировать с работой на огородах в селе ( собственность их второго сына, он так и остался неженат по той же причине: прийде невистка та й забере все , а он все слушал своих родителей, так и сидит с родителями, уже 50 годиков ему
viter33• 20 января в 20:06
Ответ дляЯзвочка
По даних старпосту, в чоловіка з/п - 72, в жінки з/п - 42 + аліменти 26, разом = 140 тис/міс
Тобто, якщо ділять порівну = 46,7 тис/міс на кожного
Якщо жінка з її дитиною = (42+26):2 = 34 тис.грн/міс на кожного
Тобто, жінка з дитиною виграють на (46,7-34)*2 = 25,4 тис.грн/міс
Звісно, про вкладання своїх грошей в ремонт чужої квартири не йдеться, це нелогічно, неправильно і абсурдно
Але - заробляти 72 тис/міс., все ’спускати’ на хотілки дружини і не мати фін.можливості ремонтувати своє житло - нонсенс
Атятя_тётя• 20 января в 20:19
Ответ дляЯзвочка
Як він це приховав? Ви ж повинні були підписати документи, навіть якби він купував на себе. Потрібна згода дружини/чоловіка
В сенсі? Я написала, що будинок був оформлений на його матір.
Язвочка• 20 января в 20:25
Ответ дляviter33
Так ви при розрахунках зиску взяли їх сукупний дохід. А я питала про зиск із роздільного бюджету. Тож у чому зиск жінки, якщо вони витрати з чоловіком ділять навпіл? В ремонті його нерухомості, яка навіть не на нього оформлена? Чи я щось неправильно зрозуміла?
Чавонадо• 20 января в 20:25
Ответ дляНетЕщеНаверное
У меня сын делится. И звонит каждый день, говорим по полчаса минимум.Это для нас нормально . За цены говорили. Зарплаты не скрывает. Мы в другом городе. Сколько маникюр у нас, а сколько в Киеве. И стрижка, покраска так же. Сказал, что у Оли 4тыс на парикмахера уходит.
У сына уже второй брак? Первую семью уже развела? Вторая туда же? Вам сына не жалко?
Язвочка• 20 января в 20:26
Ответ дляАтятя_тётя
Ну ви ж знали, що гроші йдуть з родини. При цьому ніяких правочинів не дозволяли зі свого боку. Вам це не насторожило ніяк? Це ж правознавство 9 класу, навіть не треба мати спеціальну освіту
Атятя_тётя• 20 января в 20:28
Ответ дляЯзвочка
Ви читали, що я написала спочатку? Ми купували будинок під виплату. У родичів. Домовились. Через місяць я дізналась, що будинок вже оформили. На свекруху. Виплачували ми його ще півтора року. Зі спільних коштів.
Inconvenient• 20 января в 20:29
Ответ дляоксюморон
Объяснять некогда и лень. Так оно работает, поверьте. Если женщина мужчмны никому не интересна из равных или лучших, значит рядом с ним не та женщина. Либо она переводится в статус домашней обслуги, читай, партнера по взращиванию ребенка, а для секса и любви находится другая боевая подруга.
Так и есть, мужчина - охотник, но мужчина, обретающийся на этом форуме и думающий, как не потратить лишнего в отношениях, а еще лучше - сделать за счет жены ремонт, это никогда не признает.
viter33• 20 января в 20:29
Ответ дляЯзвочка
З розділення бюджету їй матер.зиску не буде (сума кошті на неї та її дитину - зменшиться)
Але я не бачу ін.варіанту для чоловіка, інакше він ніколи ремонт не зробить, бо за даними старпосту - все ’проїдається в нуль’ через великі трати саме дружини
П.С. про фінансування жінкою ремонту в чужому житлі - повністю закрита тема, навіть не обговорюється
Язвочка• 20 января в 20:30
Ответ дляАтятя_тётя
Тож ви дізнались, що на свекруху, і подовжили платити? Ну це ваш вибір, вибачте. А так придбати щось у шлюбі без відома дружини досить проблематично. Нотаріус попросить підпис другого з подружжя, тож треба читати, що підписуєш
Inconvenient• 20 января в 20:31
Ответ дляЭкспертиза
А ну да. Чоловік тут ні до чого? А якщо я не вмію заробити на квартиру, то мені до кінця життя одинока мала б бути, без сім´ї, дітей?! Так і у чоловіка немає житла. Чого він одружився не маючи власного житла? Чи тільки в мене мало своє бути. В мене по спадку є майно. Так не дороге. Але є. В чоловіка 0. Нічого. Так не заробили, не всі вміють заробляти щоб на квартиру вистачило. Можливо якби чоловіку отак квартиру не дали, типу твоя але не твоя, може він би і старався б своє мати. А так є де жити, нащо щось робити. Діти і в одній кімнаті виростуть. А те що мама може і продати, і переписати на іншого сина квартиру то він каже так в буде. Невдало заміж вийшла за лінивого чоловіка.
Ви ж бачите, що ні до чого ваш чоловік, в усякому разі до роботи.
Inconvenient• 20 января в 20:35
Ответ дляviter33
Ну тоді - розбіглися і ніхто нікому нічого не винен
Чоловік з квартирою - більше затребуваний варіант на шлюбному ринку, ніж жінка з дитиною
З квартирою, на яку треба витратити щонайменше 20К доларів? Ще після того, як декілька мільонів жінок поїхали за кордон?
Язвочка• 20 января в 20:35
Ответ дляviter33
Так у вашому варіанті, коли частина грошей, які мали б іти на родину, фактично ідуть на чуже житло, виходить все те ж саме. Жінка фактично фінансує сужі ремонти за гроші, які могли б бути витрачені на родину чи, допустимо, іпотеку на сумісне житло, в якому і робитимуться сумісні ремонти. Ваш варіант, коли чоловік щось там фінансує з буцімто ’своїх’. - ті ж самі яйця, але в профіль. Спільні гроші витрачені на чуже, як не крути. Тож у чому жінці вигода в цьому варіанті також незрозуміло, вибачте. Вона тих грошей як не бачила, так і не побачить. Зате пораховано гарно) аж 25+. По факту, як я і писала - одні збитки
viter33• 20 января в 20:38
Ответ дляInconvenient
Якщо він відкладатиме на ремонт по 40 тис.грн в міс - то це менше 2 років. Абсолютно не критичний строк
Так, багато хто виїхав, але і багато хто з жінок залишився без житла (чи житло в небезпечній зоні) і живуть в Україні
Тому у нього - шикарний козир
viter33• 20 января в 20:41
Ответ дляЯзвочка
Збитків нема
Жінка відкладає 30 тис. ’в заг.котел’ (умовно, сума може бути інша - залежить від вартості оренди, ін потреб,..), а рештою (68-30=38 тис.грн/міс) - розпоряджається на власний розсуд: чи то мандрівки, чи відкладає СОБІ чи щось інше.
Тобто, свої гроші на чоловіка/свекруху чи їх майно вона не тратить в жодному випадку
Язвочка• 20 января в 20:42
Ответ дляviter33
Тому у нього - шикарний козир
Перед ким цим можна козиряти? Жінкою, яка 4 тисячі на перукаря витрачаєш? Ви певні?
viter33• 20 января в 20:44
Ответ дляЯзвочка
Так, я певний
Бо жінка заробляє 42 тис + 26 аліменти
Аліменти - непостійні (ми не знаємо віку дитини)
З/п жінки - 42 тис/міс
Якщо вона піде від чоловіка з дитиною в оренду - оренда з комуналкою ’з’їдять’ тисяч 15 в міс. Залишок 42-15 = 27 тис. на двох.
Не жебрацтво, але і далеко не шик
Чи тратитиме вона з 27 тис. 4 тис. на перукаря - питання риторичне
Язвочка• 20 января в 20:45
Ответ дляviter33
Збитків нема
Але ж у своїх розрахунках ви спочатку використовуєте 140 тисяч. Чоловік десь пілкалимив іще і на родину витрачається всі вказані вами 140? Чи які це у нього ’свої’ при спільному бюджеті? А якщо бюджет таки навпіл, то де ви взяли 25+? Я вигоди чоловіка і його матері розписала. Розпишіть адекватно вигоди для жінки, без маніпуляцій, визначившись зрештою 159 тисяч то таки спільні чи 72 з них таки його? Бо щось ваша бухгалтерія, вибачте, не сходиться.. я крім половини оренди щось нічого не бачу. І воно того головняка точно не варте.
viter33• 20 января в 20:47
Ответ дляЯзвочка
Дані старпосту та ін. переписки автора:
сумарний дохід - 140 тис./міс, з яких чоловік - 72, з/п дружини - 42, аліменти дружини на її дитину - 26
Язвочка• 20 января в 20:47
Ответ дляviter33
Так, я певний
Бо жінка заробляє 42 тис + 26 аліменти
З/п жінки - 42 тис/міс
Не жебрацтво, але і далеко не шик
На двох з дитиною вони нормально на 10 тисяч житло винаймуть і горя не матимуть. І головняка із таким заміжжям