НетЕщеНаверное• 20 января в 11:41

Невестка не хочет вкладываться в ремонт

Сын купил квартиру в 2022, оформили на меня по документам. Пока война,а потом сделаем дарственную. Стояла без ремонта, теперь он жениться, и делают ремонт. Будущая невестка не хочет экономить с сыном. Получают вместе около 140 тыс, но у нее ещё есть ребенок 7 лет от первого брака. Говорит, твоя квартира ты и экономь. Он старается по максимуму отложить, а она то одно купит, то второе. И все не дёшевое. Сижу думаю, мы поможем с отцом. Только почему он сам все тянет? Жить то им там всем вместе
из_под_тишка• 20 января в 19:15
Ответ дляБесконечность-не предел
У меня сейчас так - у каждого свой этаж и муж купил жилье сразу оформил мне половину и я из общих денег делала ремонт. Дурой уже хватит побыла - научило на всю жизнь. И кстати отчим моего ребенка в универе выучил за свой счет, а не за мой. Вот это мужчина с которым хорошо, а не нищеброд- пополамщик
Норм ))да
Сонячний зайчик• 20 января в 19:15
Вот интересно спросить мам сыновей. Вы бы переписали половину квартиры на невестку?
viter33• 20 января в 19:16
Ответ дляЯзвочка
Чому?
Якщо жінка бажає ’підвищувати свої шанси на стосунки з іншими чоловіками’ - то ’вільному - воля’ і не треба псувати собі нерви з поточним чоловіком
Бесконечность-не предел• 20 января в 19:17
Ответ дляСонячний зайчик
Свою нет, а сын со своей пусть делает, что хочет
viter33• 20 января в 19:17
Ответ дляСонячний зайчик
тут що - перекличка психічно хворих ?
мульти1• 20 января в 19:18
Ответ дляСонячний зайчик
Ні одна
Язвочка• 20 января в 19:19
Ответ дляviter33
1) Розуміємо, що тема трольна (по викладу автора)
2) Якщо ситуація. описана автором дійсно може мати місце (Дружина з дитиною витрачають ’під нуль’ усі 140 тис.грн спільного заробітку), то не бачу іншого варіанту, ніж розділити бюджети. Бо інакше син автор ніколи ремонт не закінчить, постійно все витрачатиметься на стрижки, мандрівки та нові айфони (образно)
3) ’Такий чоловік нікому не потрібен з маминою квартирою, куди йдуть всі гроші’ - ну так закінчить ремонт, меблі і витрати ’на квартиру’ припиняться
Ну нехай тоді і приходить одружуватись?
viter33• 20 января в 19:20
Ответ дляЯзвочка
Ну нехай тоді і приходить одружуватись?
пізно.
Вже одружені
Звісно, краще одружуватися, вже маючи своє готове житло
Сонячний зайчик• 20 января в 19:21
Ответ дляБесконечность-не предел
Так почему тогда претензии к матери и фразы чтоб она переписала на невестку долю? То, что ей не нужно лезть в семью - это факт, но она почему должна той невестке отписывать долю
Сонячний зайчик• 20 января в 19:21
Ответ дляviter33
тут що - перекличка психічно хворих ?
Что означает ваш ответ?
мульти1• 20 января в 19:23
Ответ дляБесконечность-не предел
Ще одна свекруня? Жінка може і сама оплатити оренду і жити з дитиною - нафіга їй ті яйця в домі. Якщо чоловік зазіхає на гроші жінки - це не чоловік і йому рано сім´ю
99% форума живуть спільним бюджетом, всі жінки працюють і вносять кошти у бюджет на рівні з чоловіком, немає стільки чоловіків, що повністю забезпечують родини, укр зп давно бачили? Прокиньтеся
viter33• 20 января в 19:23
Ответ дляСонячний зайчик
Что означает ваш ответ?
Що ніяка психічно здорова людина не перепише на невістку/зятя своє майно
Язвочка• 20 января в 19:23
Ответ дляиз_под_тишка
Ну что ж каждому свое. Для кого-то самое важное чтобы мужчина был рядом и на многое готовы чтобы он был. Я не готова ни на что. Для меня мужчина не лучше меня, я не хочу делать что-то в ущерб себе, вечно идти на уступки, ставить себя на второе место и тд. Нет, я люблю себя больше чем любого мужчины
Для меня самый важный мой комфорт. Одной быть не боюсь. У кого-то другое мнение. И это нормально
Це, пані, інакше працює. В родині турбуються один про одного, а не навішують обов´язків. Це від зворотного. Жаль, що у вас такий досвід
мульти1• 20 января в 19:24
Ответ дляиз_под_тишка
Кружите меня кружите в стих фантазиях, поэтому и одна
Сонячний зайчик• 20 января в 19:25
Ответ дляviter33
Да, точно перепись психов. Тут соглашусь
viter33• 20 января в 19:25
Ответ длямульти1
Не руйнуйте загальну міфологію форуму!!
З/п - від 200 тис, пучок квартир/будинків і не лише в Україні
’я після шлюбу ні дня не працювала, усі чоловіка картки у мене’
’чоловік купив і записав на мою маму будинок і квартиру’
і т..д. і т.л.
Бесконечность-не предел• 20 января в 19:25
Ответ длямульти1
Все мои мужчины после первого мужа вкладывались в меня. Да, я работаю, но мои деньги - это мои деньги. Я не сплю, я просто теперь очень принципиальна в этом вопросе. С пополамщиками мне вообще не по пути.
Язвочка• 20 января в 19:27
Ответ дляviter33
Зараз живуть втрьох на 140 тис, тобто 140:3=46,6 тис. на 1 (фабула - все тратиться ’до копійки’, чоловік харчується скромно)
Коли жінка гордо з’їде, то на неї з її дитиною буде 68:2 = 34 тис.на 1
Тобто, жінка втрачає 25 тис.грн в міс.
От і весь жінчин інтерес
Так це ж ви пропонуєте розділити бюджети? В чому її інтерес у даному випадку? На 60 з дитиною не шикарно, але пристойно жити можна. В якщо вже утискатись, то на своє, а не ремонт в чужому.
из_под_тишка• 20 января в 19:28
Ответ длямульти1
Ну не только ж мужчин кружить. И все для них)). Мне одной отлично, намного лучше чем жить ради мужчины, хоть с кем-то, главное чтобы не одной. Я лучше буду одна, чем ухудшать себе жизнь. Не все хотят быть хоть с кем-то). Извините
Язвочка• 20 января в 19:29
Ответ дляСонячний зайчик
И чем эта мама хуже?
Нічим. Чому гірша?
Язвочка• 20 января в 19:31
Ответ дляСонячний зайчик
Звісно ні. Але і в її гаманець не заглядала б.
viter33• 20 января в 19:31
Ответ дляЯзвочка
Ремонт в чужому - це взагалі невдалий жарт. Це табу і повністю закрита тема
Але - чоловікові треба ремонтувати/умеблювати свою квартиру. Тому логічно, що він зі своїх 72 000/міс скидає ’в сімейний котел’ нехай 30 000 , решта (1 тис. дол./міс) - на ремонти. Бо інакше ремонт не зробить ніколи. Якщо жінка скине ’в сімейний котел’ аналогічно - прожити втрьох на 60 000 можна, навіть з урахуванням оплати оренди
Язвочка• 20 января в 19:34
Ответ дляviter33
У будь якої жінки завжди є потенційні шанси на стосунки з будь яким іншим чоловіком. Ну в те, що даний конкретний чоловік брав панянку зі стрижкою за 4 тисяча, а не 400 грн. Навряд чи він оцінить такі ’, покращення’. Доречі чоловік к шлюбі теж до батареї не прикутий, може собі іншу пригледіти. Тож фраза як фраза, життя текуче
viter33• 20 января в 19:38
Ответ дляЯзвочка
Звісно, зараз не 17 століття і розійтися можна будь-коли, тим більше - спільних дітей у них нема
Але (моя позиція) закінч шлюб/стосунки з даним чолокіком, а потім уже - ’підвищуй свої шанси на стосунки з іншими’, але не паралельно.
П.С. ви явно переоцінюєте вплив на чоловіка жіночої стрижки за 4 000 грн.
ФФФФристайла• 20 января в 19:38
Ответ длямульти1
я би не розглядала рсп, скоро розбіжаться все одно
ты бы лучше свои мозги не разглядывала - ибо не найдешь там ничего
Язвочка• 20 января в 19:41
Ответ дляviter33
На чоловіка може вона і не впливає. Але жінці явно дозволяє почуватись комфортно і впевнено. А це, в свою чергу, може позначатися на емоційному стані жінки, відчутті себе привабливою і сексуальною,, що часто значно вагоміше реальної ’картинки’.
из_под_тишка• 20 января в 19:42
Ответ длямульти1
Может кому-то на это пофиг. Все разные. Я вот бы тоже не хотела алиментщика , с бывшими жёнами, детьми. А кому-то все равно
из_под_тишка• 20 января в 19:42
Ответ дляЯзвочка
Кстати да
Говорю відверто• 20 января в 19:43
Автор я уверена вы троль, ибо таких припудренных нема
viter33• 20 января в 19:43
Ответ дляЯзвочка
Супер!!
От тому і кажу про роздільний бюджет !!
Скинули частину ’на життя’, а на особисті - чоловік ремонтує свою квартиру, а дружина - ’відчуває себе привабливою і сексуальною’ на усі 4 тис.!!