lilu1990• 20 января в 12:11

Не розумію, чого це не робиться

Вчора була дома. Взагалі паралельна реальність. Не розумію, чому не б´ють в набат і не готують людей. Чому не позакривають усі ці кафе/ресторани і не проводять навчальну роботу з населенням по різним напрямкам. Спокій абсолютно хиткий і примарний. То шо кацапи за 5 км до дніпропетровської обл то квіточки. Люди взагалі не переймаються війною. Я цього не розумію. Загроза прориву цілком реальна.
Дашенька из Киева• 20 января в 13:50
Ответ дляТанюша
Я думаю автор про настрій населення. Нічого нам задоволення отримувати. Не на часі
Все через біль, все через страждання
А як чиїсь страждання можуть реально вплинути на зупинення війни? Вже стільки всякого страшного було в різних війнах, стільки горя в людей - від того хоч щось, хоч колись зупинилося хіба?.
LudaSHS• 20 января в 13:51
Ответ дляlilu1990
І все одно йому дозволяють купувати тік ток і людям чіпи імплементувати. Ну таке
У нього лобі є.
Капітал це сила. Чому ця махина повинна комусь допомагати? Через справедливість? Її не має. Демократичний світ слабкий і це буде мати свої наслідки. Вони час проворинили.

Демократія пішла від Трумена, Черчіля , Рузвельла, Рейгана в світ попси, популізма, лівачества то до правих.
Тік ток рулить
У кого мережі - той в дамках. Боротьба тепер з тарілкою супу облити Мона лізу. А не припинити війну в Европі. Переділ світу, паплюження світового права, хочеться дійсно вистрибнути з війни і спостерігати з попкорном.
Люди з кафе в великому місті нічого з цим не зарадять.
Вони вже адаптувалися, вони живуть просто і все. Це добре, люди не можуть страждати кожні 24/7. Мозку для виживання потрібні різні емоціі
Дашенька из Киева• 20 января в 13:51
Ответ дляlilu1990
Саме так
Тобто якщо страджати і не отримувати ніякого задоволення від життя то війна зупиниться?
rybka21• 20 января в 13:53
Залишок нормальності треба прибрати. Щоб залишити тільки ненормальність.
автор lilu1990 • 20 января в 13:54
Ответ дляLudaSHS
У нього лобі є.

Тік ток рулить
Коли є два радикально різні світи в одній воюючій країні це дивно і якось неправильно

Певно це перший раз в сучасній історії така ’війна’, де тил шикує і ні в чому собі не відмовляє, поки на лінії зіткнення рвуться мязи і сухожилля
автор lilu1990 • 20 января в 13:54
Ответ дляrybka21
Ненормальність мобілізує а не розслабляє
rybka21• 20 января в 13:55
Ответ дляlilu1990
Куди мобілізуює, на заслон?
Ви ж казали, що не треба
Танюша• 20 января в 13:56
Ответ дляlilu1990

А ви можете, кхм. З себе якось почати?
автор lilu1990 • 20 января в 13:56
Ответ дляrybka21
Куди мобілізуює, на заслон?
Ви ж казали, що не треба
Мобілізує загалом
LudaSHS• 20 января в 13:57
Ответ дляДашенька из Киева
Ні
Депресивний стан приведе до гіршого.
Здатність мозку виживати і отримувати свої гормони закладені природним добором і розвитком тисячоліття.
Не будуть всі горювати кожний час, хвилину.

Людині потрібен окситоцин, дофінамін, серотонін, ендорфіни.
Це велика природа, людина- творіння, проти цього не попреш.

Тому так - кава, смачна їжа і т д
rybka21• 20 января в 13:58
Ответ дляlilu1990
Мобілізує загалом
Та нє, давайте без ’загалом’.
Куди, кого і як мобілізує?
Дашенька из Киева• 20 января в 13:58
Ответ дляlilu1990

Якщо ви маєте на увазі що оліграхи розкрадають гроші котрі призначені на утримання військових то це зрозуміло. Але боротися з цим шляхом заборони відвідування парків і кав´ярень звичайними людьми явно не допможе
rybka21• 20 января в 13:58
🍔🥑В Харкові за рік відкрили 61 заклад громадського харчування — міськрада

Серед яких — три ресторани, чотири бари, вісім підприємств швидкого харчування, 10 кав’ярень та 36 кафе.

Як зазначається, всього станом на 20 січня в Харкові працюють близько 1,6 тисячі закладів ресторанного господарства.

⚠️Monitor 1654| Харків для твоєї безпеки у місті.
LudaSHS• 20 января в 14:00
Ответ дляlilu1990

Це питання рівності і справедливості, зараз через 3 роки провалено багато чого. Це інша тема- рекрутинг, мобілізація, стимули.
Але ми про людину і її сутність, закладені природою. Проти цього не попрешь, людина буде посміхатися, обійматися, мати рецепти витягнути себе - крхання, діти, спорт, тварини тощр
Ви саме заходити в індивідуальне це.
Не в суспільне політичне. Бо суспільство розʼєднане, неоднорідне, з викликами, і несправедливістю.
rybka21• 20 января в 14:01
Більш ніж півтори тисячі закладів в Харкові
Це там, де життя взагалі повинно зупинитися, де тільки руїни, немає світла, води і ведмеді вулицями бродять, в очікуванні самотніх перехожих
Павела• 20 января в 14:02
Ответ дляlilu1990

Автор, боріться з владою, з олігархами і корупціонерами, військовим керівництвом, які жирують, заробляють на цій війні і зі світу зживають українців. Це вони зло. А не прості люди, які дозволили собі якусь радість на вашу думку чи просто стараються жити. Не обирайте легких шляхів у своїй боротьбі.
LudaSHS• 20 января в 14:02
Ответ дляrybka21
Боже як же всі там ще виживають? Обідають? Посміхаються? Навіть може кіно дивляться? І ходять в спортклуб?
Mrs.Ochmonek• 20 января в 14:03
Ответ дляlilu1990
Ладно для людей це буденність а для тих хто у війні? Чи всі вже готуються до перемовин і розслабили булки?
Для тих, хто у війні, зрозуміло, що розслаблятися ще рано
rybka21• 20 января в 14:05
Ответ дляLudaSHS
І кіно, і клуби, і театри, і музеї.
Ото скільки ’залишків нормальності’
Olvia1987• 20 января в 14:06
Ответ дляСтрекоза любви
Я пишу про наслідки, якщо ви зможете співставити А і Б. Згадайте, на початку повномасштабного вторгнення, чи ходили представники ТЦК і бусифікували людей? Ні. Черги з добровольців були.
Ваша картинка це наслідки проваленої мобілізації. Зараз вона з під палки в основному. А чому? Тому що хтось спокійно купив собі відстрочку і може по кафешкам пиво пити, хтось став студентом в 40 років, хтось «інвалід». Будь ласка, всі все прекрасно розуміють. Тому зараз поки є змога, можете критикувати владу, Зелю. Прийде путлєр, захопить Україну будете в тряпочку мовчати і прославляти рашу. Хоча можливо ви і цього бажаєте. Не знаю.
Росіяни не можуть критикувати владу.Ми можемо.А результат один.Чхати наша влада хотіла на ту критику.
LudaSHS• 20 января в 14:07
Ответ дляrybka21
І кіно, і клуби, і театри, і музеї.
Ото скільки ’залишків нормальності’
Вважаю що це не про нормальність, це ресурс - інструмент для людей.
Люди повинні мати те все, щоб вижити.
Заради організму що потребує емоцій, гормонів, т д
А не їх принижувати що вони не так живуть, чи не то відчувають. Бо громада виживе як будуть такі ресурси.
Афри• 20 января в 14:08
Ответ дляlilu1990
Школи, садки і ресторани з пиятикою та музикою, подеколи кацапською це адекватне порівняння?
Это так же нормальная жизнь.
Манула• 20 января в 14:09
Ответ дляlilu1990
Бо кафе це символ нормальності життя. А нічого нормального в теперішній ситуації немає
Ніяк не можу зрозуміти, що ви пропонуєте? Евакуювати всю Дніпропетровську область?
Афри• 20 января в 14:09
Ответ дляlilu1990
Тут більшість про це мріє.
А вы уже третий год мечтаете про третью мировую и никак....
летта• 20 января в 14:10
Ответ дляАфри
страннейший персонаж вообще
Афри• 20 января в 14:11
Ответ дляlilu1990
Саме так
Тогда почему вы себе позволяете получать удовольствие?
Почему не начинаете с себя?
Стрекоза любви• 20 января в 14:12
Ответ дляOlvia1987
Тобто, ви для себе вже визначилися, що вам, що умовно при Зелі, що при путлєрі жити буде однаково? До чого тоді розмови?
Olvia1987• 20 января в 14:13
Ответ дляlilu1990

Не тил у нас шикує,а можновладці.Називайте речі своїми іменами
Павела• 20 января в 14:13
Ответ дляOlvia1987
Не тільки чхати, вони ж ще спростування підберуть таке найбільш цинічне, щоб принизити ще більше українців і показати, які ми лохи для них.
На питання чому тцк ходять в балаклавах, як тітушки - бо вірусів бояться. Звідки 27 тис.дол у голови тцк, які крав виловлений - на дрони збирав. Це як приклад, один з мільйона.
LudaSHS• 20 января в 14:13
Хочу згадати теми вночі 22 р коли люди годинами чекали шахіди/ ракети і не спали.
Присіли багато на кортизолові гілки. Що зараз?
Адаптація, мозок виживає, він дає установку - спати, намагатися, робити своє.

Установку- далі жити
Установку - робити роботу, планувати, займатися побутом, невзираючи ні на що. Я бачу по вулиці в режим тревоги і як гудить сирена в Києві.
Люди адаптуються.не тому що вони перестали відчувати небезпеку, тривожність, ні, мозок допомагає їм стабілізувати стан
Так от ті кафешки.
Хто не проходить цей шлях сам, той йде на терапію. Це все складно.