Щось не спиться• 20 января в 12:36
Користь від супів - правда чи міф?
Що ви про це знаєте?
Відповів всім• 20 января в 12:51
Хороший способ согреться в холодное время года, плюс наполнить желудок низкокалорийной пищей (количество калорий на объем). Я сейчас ем редко, раз в несколько месяцев, вообще не вижу в этом проблемы.
Метровий сантиметр• 20 января в 12:53
Ответ дляНе пириживай
Так вы написали, что в супах нет особой полезности.
Це просто різновид страв.
Дева Мария• 20 января в 12:57
Нормальное блюдо для тех , кто хочет похудеть . Только без булок и сала с колбаской )
Метровий сантиметр• 20 января в 13:03
Ответ дляДева Мария
М’ясний відвар з засмаженою цибулею, картоплею та макаронами в одній тарілці? Чудова дієта для схуднення
Бесконечность-не предел• 20 января в 13:06
Ответ дляМетровий сантиметр
А Ви тільки такий суп вмієте варити?
Метровий сантиметр• 20 января в 13:07
Ответ дляБесконечность-не предел
А Ви тільки такий суп вмієте варити?
Я таке взагалі не їм.
Але так робить більшість жінок.
А Я Самая Самая• 20 января в 13:07
Если человек любит то это хорошо, а если нет то прекрасно можно без первого ничего сверх полезного там нет . Как по мне плюс только экономия это дешево наварил супа или борща и вся семья ест .
Дева Мария• 20 января в 13:07
Ответ дляМетровий сантиметр
Якщо ви так готуєте перші страви , то ваша проблема . Замініть на супи пюре - курка , броколі , морква , картопля / перетерти брендером .
Метровий сантиметр• 20 января в 13:07
Ответ дляДева Мария
У мене немає проблем
І суп не ’перша’ страва. Просто страва. Самостійна
Дева Мария• 20 января в 13:10
Ответ дляМетровий сантиметр
Ще вам написати ? Влітку гаспачо з томатів , суп пюре грибний , гарбузовий .
Метровий сантиметр• 20 января в 13:11
Ответ дляДева Мария
Дарма це ви робите. Я вмію готувати.
Крайня невістка• 20 января в 13:12
С точки зору проблем з ЖКТ то суп однозначно полегшує травлення і загальний стан.
Дева Мария• 20 января в 13:12
Ответ дляМетровий сантиметр
Дарма це ви робите. Я вмію готувати.
А до чого тоді ваші шкварки ? Такі супи варили 40 років назад
Метровий сантиметр• 20 января в 13:15
Ответ дляДева Мария
І зараз варять. І шкварки не мої, я таке не готую.
Гарнюнька• 20 января в 13:16
Смотря из чего сварить суп. А вообще можно обходиться и без них, главное пить достаточно жидкости.
Метровий сантиметр• 20 января в 13:16
Ответ дляКрайня невістка
Яким чином?
Анютины ласки• 20 января в 13:17
Ответ дляКракадэ
Я вообще считаю, что в СССР много чего было правильно для здоровья, в том числе обязательность первого блюда кадый день.
Н мнение других и ваши рукаморды нас...ть с высокой колокольни.
А еще рыбий жир давали, который невероятно полезен для организма.
Это сейчас эра растительных масел и авокадо, пользы ноль, колоссальный ущерб здоровью, привет болячки и низкий иммунитет.
Крайня невістка• 20 января в 13:18
Ответ дляМетровий сантиметр
Яким чином?
Проходить відчуття подразненя, нудоти, зникає дискомфорт. Сперечатися бажання не маю - хворію ЖКТ з дитячого садка, вроджена проблема. Суп для мене різновид ліків.
Куда ж без меня• 20 января в 13:18
Ответ дляКрайня невістка
Каким образом? У меня рефлюкс, так этот суп только обратно выливается)
Хи хи, ну ну• 20 января в 13:18
Ответ дляАльфасамка
фото ендоскопом можна?
Комфорт - це відчуття
НетЕщеНаверное• 20 января в 13:19
Ответ дляДверной_Проем
Мені супи просто смачні - цікаві, типу том-яма, прозорого курячого бульону, шурпи, норвезького рибного чи вилківської юшки, гарбузовий, грибний крем-суп чи із зеленого горошку, борщ той же. Готую завжди без засмажки і їм коли хочу, а не в обід.
Плюсуюсь. Нравятся те же супы,что и вы перечислили. Тоже всегда без зажарок.
Мне вкусно.
И, да, считаю, что ещё и - бонусом - полезно
Мне вкусно.
Крайня невістка• 20 января в 13:21
Ответ дляКуда ж без меня
Якщо так, то виливатися буде що завгодно - в шлунку завжди є рідина, що з супом, що без.
Хи хи, ну ну• 20 января в 13:21
Ответ дляМerida
Половина мира не едят супы вообще. Или в случае болезни или религиозного праздника. Ничего, живые. И очень даже здоровые.
Це звичка і навіть генетична особливість.
Наприклад в азійських країнах люди звикли до гострої їжі, це зумовлене кліматом і зберіганням продуктів. А от європейці в основному таку їжу їсти не можуть, бо одразу печія і проблеми. Так само як індійці не можуть їсти нашу їжу.
Метровий сантиметр• 20 января в 13:21
Ответ дляКрайня невістка
А якщо з’їсти котлету та запити теплим чаєм, ефект буде іншій? Я не сперечаюсь, просто у слизової шлунку немає смакових рецепторів, і соляній кислоті, що перетравлює їжу, все одно, потрапляє рідина у вигляді чаю, бульйону чи просто води.
Дева Мария• 20 января в 13:21
Ответ дляМетровий сантиметр
А тоді до чого ваш коментар ?)
Куда ж без меня• 20 января в 13:22
Ответ дляКрайня невістка
Нет, второе абсолютно нормально ем. Про рефлюкс узнала, как раз из того, что супы не могу есть.
Чаем запиваю еду, тоже нормально.
хутряна володарка• 20 января в 13:23
Ответ дляДева Мария
А тоді до чого ваш коментар ?)
Вона вважає, що то тільки вона не варить зі шкварками, а всі інші - зі шкварками
Потрібно зробити опитування)))
Крайня невістка• 20 января в 13:25
Ответ дляМетровий сантиметр
Смажене і варене це різне. Чай і смажена котлета вочевидь не дорвінює по початковому складу овочевому супу зі шматком подрібненого мяса. Окрім того суп легше перетравлювати оскільки він вже рідкиц і як правило подрібнений (мова з супи при хворобах ЖКТ а не жирнюча шурпа з півкилогрмовим шматком барана). Різници не буде якщо їсти овочеве рагу і запивати овочево-мясним бульоном.