Моторошні троянди• 20 января в 15:48
Вы заказываете через украинский или чешский сайт Нотино?
Кто платит картой Приват, вам не отклоняли платеж из-за яко бы двойной конвертации?
Cinnamonka• 20 января в 15:50
Замовляю з словацького, якось відхилило операцію, перекинула гроші на моно й спокійно заплатила.
Моторошні троянди
• 20 января в 15:55
Ответ дляCinnamonka
На жаль, Моно не маю.
Ви в Україні чи Словакії?
Якщо я замовлю з чеського, а я в Україні, мабуть, доставка буде дорожче.
Ви в Україні чи Словакії?
Cinnamonka• 20 января в 15:56
Ответ дляМоторошні троянди
На жаль, Моно не маю.
Ви в Україні чи Словакії?
Я в Словаччині. Так, думаю, буде дорожче і довше. А на укр сайтах немає того що ви хочете замовити?
Моторошні троянди
• 20 января в 16:41
Ответ дляCinnamonka
Є. Почала замовляти, вже на етапі онлайн оплати пише, що платіж відхилено банком через подвійну конвенцію. Дивно, бо у мене в налаштуваннях подвійна конвертація вимкнена.
Все і одразу• 20 января в 16:43
Ответ дляМоторошні троянди
Можливо, спробуйте подзвонити в банк.
Я замовляю з України , відповідно, на українській версії сайту
Якщо оплачувати одразу на сайті, то завжди була конвертація (принаймні, в мене так). Тому я не практикую таку оплату. Замовляю з оплатою при отриманні. Але, зазвичай, оплачую трохи раніше - коли замовлення з´явиться в додатку Міста чи Нової пошти. Ну або дійсно при отриманні, але також карткою через додаток служби доставки. Така оплата не має конвертації і якихось комісій
Конвертація при оплаті з єврової (чи гривневої) карти при оплаті на сайті буде в будь-якому випадку, бо в Словаччині ходять крони. Відповідно, інші валюти потребують конвертації у крону
неДоЖиру• 20 января в 22:47
Ответ дляМоторошні троянди
Так потому и отклоняет. Разрешите двойную конвертацию и платеж пройдет.