Семенівни сусідка• 20 января в 18:00
Очень сильно болит голова сегодня
Уже 4 таблетки ибупрофена, возможно какие-то магнитные бури?
TANYA 0 0 0 0• 20 января в 18:05
Вранці проснулася від того, що болить голова, у чоловіка тиск високий , у його сестри вранці був 190 верхній
Фима Собак• 20 января в 18:07
Вибачте автор, подумала що знов тема про інсульт.
Вже нормальні теми на підсвідомому рівні сприймаються як трольні.
Вам бажаю, щоб голова пошвидше пройшла💐
Семенівни сусідка
• 20 января в 18:26
Ответ дляЯ_з_Франека
Автор таким количеством Ибупрофена,вы рискуете своей печенью
Ну 2 утром, и 2 в 4 дня
Я_з_Франека• 20 января в 18:29
Ответ дляСеменівни сусідка
Ну 2 утром, и 2 в 4 дня
Печень очень страдает от приема химических препаратов,продуктов с Ешами и сладкой газированной воды