Муууумие• 20 января в 20:57

Як вам Меланія Трамп, Іванка і дружина зама?

Достойні жінки на вигляд, стилісти старались. Особисто мені дружина зама сподобалась, гарно вбрана, стримана (Уша Венс, юрист). А ось капелюшок першої леді трохи не зрозуміла. Доця старша, видно, пишається татом.
автор Муууумие • 20 января в 20:59
Хто рука-обличчя ліпить? Ну жінки ж гарні, хіба ні?
Пищалка• 20 января в 20:59
Ну нарешті перша цікава тема
Ananasprotivogaz• 20 января в 21:00
Кого хоронят?
АяВсёЗнаю• 20 января в 21:00
А трампуха как изменился. Пластика,похудел,оттенок тоналки и консилера наконец-то подобрал удачный.
Выглядел хорошо. Но всё равно,я не рада что он през. Ничего хорошего
Рубаю олівлє• 20 января в 21:00
Я чисто читаю її думки ’якого х..ра я тут роблю’🤣
Пищалка• 20 января в 21:01
Ответ дляАяВсёЗнаю
У него не тоналка, а автозагар.
В этот раз без передоза
Пишу каліграфічно• 20 января в 21:01
Ответ дляAnanasprotivogaz
Кого хоронят?
Політичну карту світу в тому вигляді,яка існує зараз.
автор Муууумие • 20 января в 21:01
Ответ дляAnanasprotivogaz
Кого хоронят?
Це дрес/код мабуть. Лише тьотя-ведуча була в зеленому, кажуть, сенатор. Та дівчина, що співала, була у світлому.
Колдунья-вещунья• 20 января в 21:02
Ответ дляАяВсёЗнаю
На фоне Камалы не худший вариант. Та пустоголовая и ржет как конь
Ananasprotivogaz• 20 января в 21:02
Ответ дляПишу каліграфічно
Думаете? А как будет?
автор Муууумие • 20 января в 21:02
Ответ дляАяВсёЗнаю
Так і Байден нічого так на свій вік, норм. Це ж скільки роботи було в усих тих стилістів, візажистів. Гарна робота! Ще й грошенят, мабуть, заробили.
Вам телефонограмма• 20 января в 21:02
На третьем фото она ему будто минет под трибуной делает 🤣
автор Муууумие • 20 января в 21:03
Нє, ну дівчата, харе рука/обличчя ліпити. Тема ж про дівчат, ну ви чого?
Кринжова баба• 20 января в 21:03
Ответ дляМуууумие
то есть в прошлый раз Меланка была не по дрес-коду одета?
Леди Г• 20 января в 21:04
Ответ дляМуууумие
Меланья с Иванкой-да. Круглолицая унылая жена пухлого зама-не особо.
автор Муууумие • 20 января в 21:05
Піду собі хоч лайк поставлю. Думала, тема сердечки збере. А тут таке. І це ще я фото співачки не поставила, а там все було - і губи, і вії накладні, і нігті.
автор Муууумие • 20 января в 21:05
Ответ дляЛеди Г
Вона гарно себе поводила всю інавгурацію, то може, фото невдале. Але і вбрання норм наче.
автор Муууумие • 20 января в 21:06
Ответ дляКринжова баба
Та хто його там знає. Бо звернула увагу, майже всі сьогодні були в темному.
Леди Г• 20 января в 21:06
Ответ дляМуууумие
Что значит для взрослой женщины ’Хорошо себя вела’?
автор Муууумие • 20 января в 21:06
Ответ дляПищалка
Ну нарешті перша цікава тема
Дякую
На_оба_рот• 20 января в 21:06
Ответ дляAnanasprotivogaz
Кого хоронят?
демократию
БезПаспортаНеПродаю• 20 января в 21:07
Ответ дляAnanasprotivogaz
Кого хоронят?
Світовий порядок
Колдунья-вещунья• 20 января в 21:07
Ответ дляКринжова баба
Помню, когда она впервые стала первой леди, языковые школы в ее родной Словении развесили рекламу: Вот чего можно достичь, немного выучив английский. Она ж моделью работала, когда Трамп ее подцепил
автор Муууумие • 20 января в 21:07
Ответ дляЛеди Г
Не як Маск;-)
Добродійка• 20 января в 21:07
Голова на трибуне 🤪
автор Муууумие • 20 января в 21:09
Ответ дляКолдунья-вещунья
Там же ж і наша десь Саша Ніколаєнко з Одеси, її чоловік кращий друг Трампа, з Меланою вони там разом тусять мабуть.
Тушьмушьнюшь• 20 января в 21:12
А коли це наші люди розуміли капелюшок?
В нас одягни капелюх і всі на тебе дивляться ніби ти з іншого світу, а ще регочуть.
lilu1990• 20 января в 21:14
Як на похороні
lilu1990• 20 января в 21:14
Ответ дляМуууумие
Він ще живий
Просто красавица• 20 января в 21:15
Я думала, что это фото с похорон