▪️Ми ступимо на планету Марс. ▪️Мене сприйматимуть як миротворця. ▪️Ми зупинимо усі війни. ▪️Нас не залякають, ми не програємо. З цього моменту США вільна, незалежна, горда країна.
Еще главное , если кто смотрел в оригинале внимательно ,не в отвратительно не синхронном переводе, он ни слова не говорил о других странах и слово бурить повторил трижды. Он завалит рынок газом и нефтью и арабы его поддержат. Европе прийдется пересмотреть свое содержание по безопасности и тем же нелегалам. Посмотрим как там конгресс сформирован будет. Санкции с рахи только в конгрессе смогут снять и то не быстро, так же само и в Европе через парламенты.
А что с путиным? Он говорит, как 90 летняя беззубая бабка Смотреть с 1:30
давно не могу его смотреть. Физически рвотно. Может неудачное протезирование, нет? После него дикция какое-то время перестраивается, мозг офигевший, а вообще с-ть на него, выродка
Я на Меланію дивилася. Правда все таки говорять, що коли у парі чоловік набагато старший, то і дружина старшою стає. Меланія якось подалася, на мою думку, хоча, вона дійсно гарна і елегантна жінка.
не знаю что вас там с зубами удивило, послушала, но с тех пор как я видела это рыло последний раз, оно реально сдало. Господи, миром правит безумное старье
Ок, Америка все, с президентом и никого в этот раз не пытались убить А шо там Беларусь 25 января снова пюрешника встречать будут на троне или таки уедет в ОАЭ?
’Но эти факторы сами по себе вряд ли вызывают аутизм. Скорее, они, по-видимому, увеличивают риск развития аутизма у ребенка в сочетании с генетическими факторами.’
https://tsn.ua/svit/tramp-nazvav-noviy-termin-zakinchennya-viyni-v-ukrayini-2739189.html Трамп назвав новий термін закінчення війни в УкраїніДата публікації19:34, 07.01.25 ’Ми знаємо, що робимо, і все це закінчиться. У нас велика армія’, — додав Трамп.
Патріотичні патріоти, українські гниди, брехливі українські блогери і журналісти вже сотні разів покритикуваи Трампа.Які вони розумні і краще знають, ніж мільярдер і двічі президент Америки.В цьому місці можна сміятися.Справді розумні збагнули, що, по-перше, то чужі проблеми і треба за собою дивитися, бо у нас війна одинадцять років. Без підтримки того Трампа, над яким у нас так насміхаються, Росія нас захопить і скаже, шо так було. По-друге, якщо президент Америки так сказав про Канаду, той канал ще, то це означає, що у значної частини американських виборців уже давно були такі ідеї.Ну так, на рівні поговорити.І Трамп поговорив... Кому треба, почули, схвалили. Тільки українські иксперди засуджують.Це ж для своїх мовлено ))
https://www.youtube.com/watch?v=fNnjdT5S_y4 Мы требуем немедленно остановить этьу проклятую войну.Погибло и гибнет много людей.Мы стали бомжами.Мы не хотим слышать ракетная опасность.Наши дети хотят мирное небо!и тд.Жители курской губернии обратились к пуйлу с требованием закончить войну. Видимо они уже не хотят ’движухи’.Где ж вы, твари, были 24.02.22? Смотрели по телевизору и радовались как бомбят ’хохлов’? Кто из вас тогда выступил против войны? Сколько российские фашисты убили мирных людей? Сколько украинских городов и сел уничтожено? Сколько людей остались без домов и имущества? Теперь не нойте, гниды!
Это был сложный год, третий год войны за независимость, за настоящий подлинный суверенитет.Великая Отечественная Война идет и продолжается.И мы все месте достойно даем отпор внешней агрессии нового Гитлера Европы.Я лично жду обращение верховного - то что он скажет, это для меня главный подарок на Новый Год.Зеленский согревает душу.Зеленский хранит нашу страну вместе со всеми нами, вместе с ЗСУ и нашим народом.
Я не вірю ні в які договора типу того шо привіз пан Стармер. Я не вірила би ніяким писулькам - це повторний напад росії 100 відсотків. Якшо і з Америкою будуть писульки - ну то треба мостить звідси лижі. путін зробить ліцо кірпічом і підпише, але і він не вірить американцям. У них один прийде - одне каже, інший - інше.Розумію шо тут купа ждунів які чекають перемовин. Чого?Бо перемовини ну це всьо... фініта ля комедія. Сюди зайдуть росіяни через років 3-4 і вже ніхто не буде чинити їм опір. Я не вірю шо ми здатні на глибокі фундаментальні зміни в армії за короткий час, про які каже пан Білецький, ну бо я не вірю. Ну бо ось Екс-командир бригади ТРО влаштував дружину стрільцем і забезпечив фіктивну участь у бойових діях. Вони на цьому отримали майже 1 млн грн. І так багато де. На грані краху і загрози повної окупації люди крадуть, крадуть і крадуть. Єдине в шо я вірю в даний момент - в поляків. І надіюсь шо вони здюжать. Навіть якщо їм самим прийдеться завалити імперію зла