Жесть! Это же кошмар! Що це буде? А у многих надежда была на него. Наше спасение - это обезоружить? Но там же люди на поле боя
Ответ дляКокоСина
Всі нормальні цього припинення війни хотіли. А дури чекали щоб щоб не дали зброї і було припинення України
Ви наївна? В раші, як тільки до влади прийшло хуйло, почали нарощувати ненависть до всіх пострадянських країн. Фільми, мультфільми, ’про тупих американців’, навіть Маша і Ведмідь ніс пропаганду вєлічія. Цій гнилі потрібна влада над світом.
класс123-7dcf• 21 января в 11:31
Ответ дляJannyMoney
не победят. С ними в парламенте никто объединяться не хочет, а у них самих всего 20%
Ну посмотрим, Трампа здесь Камилла тоже побеждала, а оказалось они по другому думают.
SantaMonika• 21 января в 11:33
Ответ дляLudaSHS
Так, це довгий фактор
І росіяни звикли жити так. І ще багато чого. Але чомусь В Сша таки багато аналізують економічні чинники і як може їх використати нова адміністрація.
Трамп каже, я не знаю чи хоче пуйло зараз угоду- сделку- деал. Але має вплив і економіка, і не заради росіянина в Ярославлі, це третєсотне, а ресурсна база рф далі вести таку війну такої інтенсивності.
Ось такої інтенсивності, як зараз
Їм на рік ще точно вистачить, а може і на два. А нам ?
Ответ дляLesy4ka987
Жолного разу не бачила тих хто б цього чекав. Хоча постійно заходжу в політ теми.
Припинення, перемовин, компромісів- так. А що раша забере що ій треба, бо нам припинять допомагати, жодного разу не бачила.
А каким способом реально могло быть достигнуто в 24 часа, как обещал Трамп? Ну если мозг чуть-чуть включить?)
В прошлом году было то же самое.Никак их Конгресс не мог проголосовать помощь Украине.Месяца три это продолжалось.Как только приняли новый закон про мобилизацию,буквально через пару дней всё разблокировали.Интересно,что на этот раз хотят от нас?Снижение возраста мобилизации?
Іллюха Перчик• 21 января в 11:34
Ответ дляТанюша
А як ви собі уявляли ’ припинення війни’
Що нам дадуть зброю і ми переможемо?
Немає грошей - немає війни.
Іллюха Перчик• 21 января в 11:34
Ответ дляbegovelik
Сигнал от них, что пора договариваться
Саме так.
SantaMonika• 21 января в 11:36
Ответ дляLudaSHS
А на що ви сподіваєтесь?
На скорий мир?
Я, як всі шукаю відповіді Коли і Чому він можливий. А не віра в месію чи подію.
На скорий мир?
Я сподіваюсь хоч на заморозку. Припення вогню, ракет, обстрілів, боїв на фронті. Припинення бусифікації
Повернення конституційних прав і свобод
Ответ дляSantaMonika
Ось такої інтенсивності, як зараз
Осінтери писали на півроку нам.
По їм пишуть- до кінця 25 р. Статей багато і підрахунків, все це є і Адміністрації Трампа. Вони не те що за нас переживають, ні, там реально розклад нової ери. Сильна рашка не треба і Нато. У кожного свої цілі.
Пишуть оно зараз Трамп з Китаєм говорить. Саме вони очертять нові зачатки нового порядку.
Ответ дляIrisha0604
Тобто ви серйозно думали, що ми зі своїм браком людських ресурсів(як не крути) переможемо рашу?? Фінал розумні розуміли відразу.. Тут ще треба подумати, хто тут дури
То виходить потрібно було здатися з потрохами і стати суб´єктом РФ ще в 2014му?
Irisha0604• 21 января в 11:40
Ответ дляclernikol
Виходить так, що тверезо оцінивши наші сили, потрібно було йти на перемовини ще тоді в Стамбулі. А не вгробити стільки людей і пів країни розвалити! А в результаті буде той же фінал: ми без територій і без людей
SantaMonika• 21 января в 11:42
Ответ дляIrisha0604
Чим довше війна, тим гірші умови для нас.
JannyMoney• 21 января в 11:43
Ответ дляLudaSHS
Осінтери писали на півроку нам.
по нато трампуська тоже высказывался. мол мы там самые больше спонсоры, нам надоело, не увеличите взносы - сша из нато выйдет.
вполне в духе его политики. Каждый сам за себя
Ответ дляIrisha0604
А з 2014 року ви втрати не рахуєте? Яй питаю, потрібно було ще в 2014 стати суб´єктом РФ? Ну от як ви собі це бачите? Якщо міркувати як ви, то нас вже в принципі як народу давно б не мало бути, бо українці на протязі всієї своєї історії борються за незалежність. То ви вважаєте що не варто було і українцям не місце на цій землі?
Irisha0604• 21 января в 11:48
Ответ дляclernikol
На цю тему можна сперечатися без кінця. В кожного своя думка, але біда в тому, що ми більшої половини не знаємо, бо нам кажуть, те що нам треба знати. Одне відомо точно, ніщо не варте тисячі людських життів і крапка
Татьяна-57fb• 21 января в 11:52
Ответ дляLydmila408
Хуже не будет.
Хуже уже некуда.
все правильно хуже некуда и с каждым днем все продолжается,. . глупо думать о победе и сдавать города . тем более гробить людей и еще протянуть зеленые лапы на 18 летних это ничего не поможет их тоже убьют . остановка нужна обоих сторон . смотрела сегодня видео утром когда Трамп уже подписывал свои решения для начала там был перевод он сказал ’путин очень пожалеет если не примет наши условия ’он останется в безвыходном положении ’ , значит все будет с обеих сторон Зе участвовать в мирных переговорах не будет , у них уже все решено Зе быстрее будет отвечать за свои кражи чем в чем то участвовать тем более в выборах вместе с ермачелой
Ответ дляValentina shop2020
Только что прочитала,психиатр,Киев разбогател ща годы войны на миллиарды,куча недвиж,куча машин,брал деньги...это так мы хотим жить ,при таких бандитах
Трамп ввел смертную казнь,нам такое срочно нужно,срочно ....ща воровство,взятки всех к стенке
Та в нас і до війни психіатри були дуже не бідними людьми
Lydmila408• 21 января в 12:02
Ответ дляТатьяна-57fb
Думаю,что путина будут наклонять..
Татьяна-57fb• 21 января в 12:05
Ответ дляLydmila408
Думаю,что путина будут наклонять..
Да у Трампа есть что то кацапов заставить остановится , они там обосрались уже пуцкин срочно собрал райбез там какой то райсобес , и сказал что он готов к переговорам ,,это было вчера сразу после инагурации Трампа
Ответ дляLesy4ka987
Балотуватися з лозунгом «завершити війну за 24 години»
І покинути «валізу без ручки»?
Якось не серйозно виходить.
А як же репутація?
І покинути «валізу без ручки»?
Якось не серйозно виходить.
А як же репутація?
а балотуватися з лозунгом ніякого кумівства і вчителям зп по 4 тис дол, і заморозити мінімальну зп до 27року - норм і при владі півкварталу?