Ну шо не так?• 21 января в 16:32
Хто був на прийомі у регресолога? Як вам результат?
Розкажіть будь ласка
Кидаю курити• 21 января в 17:02
автор, изменения в жизни достигаются упорным трудом, а не погружением в транс/гиптоз/регресс.
Чем вам научно доказанная психотерапия не подошла?
ЧупакабраЗеБест• 21 января в 20:07
Ответ дляMarmu
Автор, я ходила на психотерапію 6 років, і до різних тарологів і різних езотериків. Регресолог - це саме бредовіше, що було, і я ходила до дуже модної. Не рекомендую зовсім
вы могли поделиться расскзом ч тои как было и регрссолога?
КохайтесьЧорнобровi• 22 января в 01:43
Я ходила двічі, але не можу сказати що лишилася задоволена. Я так і не повірила що все це не надумала.