Кудлата хмаринка• 21 января в 20:30
Самые трэшовые случаи с врачами, которые у вас были?
язззззь!!!• 22 января в 09:22
Ответ дляБожий одуванчик
Кесарів розтин під загальним наркозом, я приходжу в себе, не можу зрозуміть на якому я світі і що відбувається. Страшенно болить живіт ( після першого кесаревого я такого не пам´ятаю).
І от анастазіолог каже забирайте її, приїхала по мене санітарка і мені треба було перелізти з операційного стола на кушетку на колесах. Вона кричить давай дарагуша сама, бо в мене спина болить і я тягти тебе не буду. А в мене голова не соображає, дика біль в животі. Не можу понять що від мене хочуть, а вона кричить на мене, я провалююсь назад в сон, вона згов кричить. Я тілом не врлодію щось робить.
Ціла операційна персоналу. Невже не можуть гуртом якочь людину пересунуть? Всі дивляться як я по сантиметру пробую повзти, а санітарка кричить
Ужасно, как так? Меня два раза ( общий наркоз и спинальный) перекладывали на кушетку. Когда был общий я вообще очнулась уже в палате интенсивной терапии.
КарамбОлька• 22 января в 10:19
Ответ дляПатика-мотика
На осмотре у гинеколога, зашла медсестра в кабинет и врач позвала её к себе и они стали обсуждать какие-то административные вопросы, в то время, как я на кресле, хотела их спросить: «я вам не мешаю?!».
моїй мамі на узд бачили неіснуючий яїчник (один видалили ще в молодості) у мене є частина малого яїчника і бувають уздісти які його не бачать. попала по швидкій в гінекологію з болями в животі, а це 1 дець менструації, у мене ще ендометріоїдна кіста була, 6 лікарів тоді мене дивились (яїчника жоден не побачив) а потім вирішили ще одну спитати, вона прийшла, засунула знову датчик в мене, і її покликали на пологи і вона залишила датчик в мені, сказавши що зараз повернусь. я лежала 20 хвилин з датчиком в матільді з якої хлестала кров. (6 пологовий м. Київ-всі лікарі , що мені попадались-некомпетентні)
ЧупакабраЗеБест• 22 января в 10:42
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Не чула такого
вы упали сюда с луны?
КрестьянинДиор• 22 января в 11:50
Ответ дляТа никада в жизни
Гинеколог отправила на аборт при кровотечениях вначале беременности, я не пошла, через неделю пошла к другому врачу, выписали лекарства, помогло со второй таблетки и все,здоровый ребёнок.
А послушала б я первого горе врача...
О, точно у мене. Почалася кровотеча в 6 тижнів. Пішла до однієї хваленої у місті, каже все, загроза викидня, нічого не буде. Я не нервувала, просто через 2 дні пішла до другої, нічого не казала про кровотечу. Все нормально, все чудово. Цій кровотечі через 2 тижні 20 років. До трьох місяців у мене шла кров потроху, в 3 місяці як пошептало.
Кишмишная Мая• 22 января в 12:44
Ответ дляЮлия 0811
Дякую. З устілкою не уявляю як. У мене протягом дня мінімум 4 різних пари взуття використовується. Це треба стільки комплектів устілок?
Напевно так
Та никада в жизни• 22 января в 12:54
Ответ дляКрестьянинДиор
Слава богу, а скільки жінок від таких страждають
Мені прям направлення виписали на аборт в лікарню. А я відчуваю, що все добре.
Флюорография гуся• 22 января в 22:33
Ответ дляХарчовий тріль
Розумієте, на крісло він мене не садив, я лежала на кушетці, штани спустити сказав лише до колін (не знімала), тобто ноги навіть недостатньо розвела. Що там можна було побачити? сам він мене руками не чіпав.
ну будемо вважати, що по протоколу він ’зробив огляд’
ну, сейчас полно всяких срастаний, вы подросток, мало ли
Харчовий тріль• 22 января в 23:25
Ответ дляФлюорография гуся
А як пов’язано можливе зростання і те, що в мене нили нирки? я ж не на печію при сечовипусканні жалілася, не на біль в статевих органах і подібне
Флюорография гуся• 22 января в 23:50
Ответ дляХарчовий тріль
Да все там связано. Це було давно, уже можно это и выкинуть, как старый мусор
Харчовий тріль• 22 января в 23:51
Ответ дляФлюорография гуся
Та я вже й забула була, але автор нагадала)