Бабка_в_кедах• 21 января 2025
Так страшно, але вірю в краще ))
Мені 46, планую розлучитись, так страшно за майбутнє.
Реально боюсь ...
Із плюсів, я розумна, завжди добре зробляла, крім останніх двох років.
Із мінусів, я трохи стара і товста. Якщо відчую самотність, то шансів когось зустріти мало(
Реально боюсь ...
Добра всем!• 21 января 2025
Вот немножко похудеете. поменяете стрижку, помолодеете и во все тяжкие :-)
И мой ник тоже в тему. Так и будет как я написала!
Іллюха Перчик• 21 января 2025
Зараз вам тут розкажуть - що розлучайся і що за тобою шеренга бравих козаків вистроїться,що в цьому немає ніяких проблем і ти будеш на коні.Але реальність вдарить по іншому.Ще будуть казати що той інший буде набагато кращим від цього і так далі.Розвод по стандартній схемі.Дарма ви це задумали собі.Схаменітся.
Як_наготую...• 21 января 2025
Хорошо зарабатываете - это уже огромный плюс.
Разведетесь, появится время, силы и деньги на себя, почувствуете вкус жизни и все будет!... даже не сомневайтесь.
Я дважды разводилась и всегда удачно)
Ответ дляІллюха Перчик
Киш звідси!!!
Небоброїдка• 21 января 2025
Если вы разумны, с адекватными взглядами, то вполне встретите такого же нормального человека как вы.
Ну понятно не юного миллиардера, это да
Як_наготую...• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
А вы рекомендуете остаться в отношениях, которые навели на мысль о разводе?
Весотехник• 21 января 2025
У вас есть самые классные преимущества-вы финансово независимая и умная, внешность всегда можно подправить. Я например, без мужчины рядом, как слепой котёнок. Я не то что машину не умею заправить на заправке, я даже за квартиру не заплачу и никогда не заработаю даже на комунал, не говоря про аренду. Вот такая , бестолковая по жизни. У вас все получится! Лучше одной, чем с мудлом!
Як_наготую...• 21 января 2025
Ответ дляverschwommenheit
Удалено администрацией...
Вы себя предлагаете или кто есть на примете, можете порекомендовать?
Если шо, то я не для себя спрашиваю
Кондуктор трамвая• 21 января 2025
А питання чи треба? Моя кума 35 розлучилась і о Боги нікого не хоче
Бабка_в_кедах
• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Хз, я допускаю, що може бути по різному, але я доросла дівчинка і розумію , що не спробую, не взнаю 🤔🫣
Рятівник Малібу• 21 января 2025
Я зрозуміла з роками, що найголовніше - це комфорт, спокій і достатньо грошей. Це все заміняє будь-якого чоловіка
КликОЛЬКА• 21 января 2025
Розлучилась в 45. Зустріла прекрасного чоловіка в 48 років, йому було 57.Разом вже 10 років і я щаслива. Можете кидати камінням за різницю в віці…
Іллюха Перчик• 21 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
А що вас не влаштовує в вашому чоловіку з яким ви прожили майже все своє життя?
Міряю від одиниці• 21 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
А для чого? Навіщо про це знати щоби що? Якби Ви були впевнені на всі сто, теми б тут не створювали. Просто порада, не спішіть
verschwommenheit• 21 января 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Если шо, то я не для себя спрашиваю
а для кого спрашиваете?)
ПлюшкамиБалуюсь• 21 января 2025
Ответ дляВесотехник
Я не осуджую, але якщо щось з чоловіком?
Я думаю, Ви просто притворяєтеся, ну доросла людина може себе обслужити, просто Вам так зручно....
Рятівник Малібу• 21 января 2025
Ответ дляВесотехник
А я це все вмію робити, але чоловік роками мені вбивав в голову, що без нього я ніхто і буду на помийці без нього
Як_наготую...• 21 января 2025
Ответ дляverschwommenheit
а для кого спрашиваете?)
для кумы сестры мужа по материнской линии
Іллюха Перчик• 21 января 2025
Ответ дляАнгелАда
За що кидати, хіба то різниця. В мене з чоловіком більше, наче ніхто не кидає 😅 Рада за Вас 😍😍😍
Рада за те що в когось розвалюється родина?Це вже пробите дно чи ще ні?
Весотехник• 21 января 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Буду розбиратись, але косяки нароблю ого го. Я можу побут вести, чого це не можу обслужити себе?!
verschwommenheit• 21 января 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Капец)
Весотехник• 21 января 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Мерзотник. Ви ,сподіваюсь, не разом досі?