Міряно-переміряно• 21 января в 23:10
Прошу поради як діяти в такий ситуації. Сина в школі душив хлопчик с синдромом
Перший раз з таким стикаюсь, незнаю як діяти. Син в 7 класі, на перерві до нього підбіг хлопчик с синдромом Дауна з паралельного класу, ніби стріляє, грає в війну. Моя дитина підігрує, підняв руки що здається. А цей у відповідь заламує моєму рукі, а потім починає душити. Однокласники мого сина побачили і покликали вчительку. Той злякався і втік. Які мої дії в цій ситуації? Йти до директора? Класний керівник на лікарняному зараз. В поліцію? Боюся повторення таких випадків. Знаю що в підлітковому віці діти с СД стають більш агресивніші.
Добро с Кулаками• 21 января в 23:26
Ответ дляКупи слона
Нет. И это гос сад в Киеве. В группе двое детей с рас, одна девочка спокойная, а мальчик - сами читали мой ответ.
Тогда найдите другой сад, где такие дети в спец группе. Хотя странно... Мы в маленьком городке живём, 40тыс население. И в садиках есть спец группы. Мой сын был в такой.
ніколи такого не було• 21 января в 23:28
Ответ дляМіряно-переміряно
Я вважаю такі діти мають мати тьютора обов´язково. А не так як у нас, самі по собі. Бо мають адаптуватися. І вони такі як всі.
Ви написали - нажаль НУШ
Ответ дляКупи слона
Нет, но мне достаточно было почитать эту группу, чтоб понять их реакцию на жалобы родителей нормотипичных детей.
А для чого ви її читаєте?
Купи слона• 21 января в 23:28
Ответ дляДобро с Кулаками
Тоже был с тьбтором?
Купи слона• 21 января в 23:29
Ответ дляніколи такого не було
А для чого ви її читаєте?
А это тут при чем?
ніколи такого не було• 21 января в 23:30
Ответ дляКупи слона
А это тут при чем?
Фсьо, припливли
Хвантазія скінчилася, не розпочавшись
Купи слона• 21 января в 23:31
Ответ дляніколи такого не було
Фсьо, припливли
Хвантазія скінчилася, не розпочавшись
Ммда
Лупаю цю скелю• 21 января в 23:31
У нас в школе тоже есть такие дети, слышала что зло затаил и потом с ножницами бросился на обидчика в рандомный момент. Родители кипишь подняли, в итоге ребенка забрали из школы родители по причине переезда в Чехию.
Міряно-переміряно
• 21 января в 23:32
Ответ дляніколи такого не було
Ви написали - нажаль НУШ
Бо до НУШ не було особливих дітей в звичайній школі.
ніколи такого не було• 21 января в 23:33
Підлітки в 7 класі грають у войнушкі.
Авторко, пишіть ще
Помидорина• 21 января в 23:34
Ответ дляGaleTTa
В любом случае поставьте в известность администрацию. Раз разрешена инклюзия в школе, пусть обеспечивают постоянный присмотр.
І хто буде здійснювати цей постійний догляд?
Купи слона• 21 января в 23:34
Ответ дляніколи такого не було
Фсьо, припливли
Хвантазія скінчилася, не розпочавшись
А вы, если такая умная, то давайте ник в тг. Я вам видео отправлю с НГ утренника, где вы, такая разумная, увидите поведение ребёнка с рас среди нормотипичных детей. И потом ещё раз спросите у меня зачем я читаю эту группу.
Помидорина• 21 января в 23:35
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
В седьмом классе обычной школы ребенок с синдромом Дауна?
В друзів син з СД вчився до 10 класу в звичайній школі.
Помидорина• 21 января в 23:35
Ответ дляАсобеннАя
А какой смысл ходить в школу ребенку с СД? Он же необучаем
Навчитись читати, писати
Самая СоветЧиваЯ• 21 января в 23:36
Ответ дляПомидорина
А в 11 чего не пошел?
Міряно-переміряно
• 21 января в 23:36
Ответ дляніколи такого не було
Підлітки в 7 класі грають у войнушкі.
Авторко, пишіть ще
Читайте уважно! Дитина с СД грав в війну. Мій підіграв щоб не образити хлопчика.
Помидорина• 21 января в 23:37
Ответ дляВ гости звали?
Дуже дивно. Зазвичай ці діти не навчаються в загальних школах.
Звідки ви таке взяли?
ніколи такого не було• 21 января в 23:37
Авторко, ну ще можна б було якось повірити в вашу сторі, та ви на класному керівнику попалились
Помидорина• 21 января в 23:38
Ответ дляМіряно-переміряно
Ви можете вважати що завгодно. А має лиш значення висновок ІРЦ
ніколи такого не було• 21 января в 23:38
Ответ дляКупи слона
І там всі мамки орут
Помидорина• 21 января в 23:39
Ответ дляМіряно-переміряно
Ну що ви мелете.
Міряно-переміряно
• 21 января в 23:40
Ответ дляПомидорина
Це моя думка.
Помидорина• 21 января в 23:41
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А в 11 чего не пошел?
Такий закон. 9-класів. Далі можна написати ще на рік заяву. Далі йому пропонували якесь ПТУ спеціалізоване на чоботаря. Вони не захотіли.
Купи слона• 21 января в 23:42
Ответ дляніколи такого не було
І там всі мамки орут
Ну никто там не рассказывает, что мой ребёнок с рас, сдвг, сд, лсуо такой безобидный, кого-то отхерячил или карандаш в руку загнал, а они, скотины, жалуются. Ни разу не читала. Только обижают ’особенных’.
Телепузик• 21 января в 23:45
А якби вашого сина душив хлопчик без синдрому, то ви б сиділи на жопі рівно,я правильно розумію?
Телепузик• 21 января в 23:48
Ответ дляКупи слона
А давайте поговоримо про діток з Білої Церкви, які били дівчинку, ставили її на коліна, тримаючи за волосся.
Купи слона• 21 января в 23:49
Ответ дляТелепузик
То вообще конченые твари без диагноза. В тюрьму, чтоб подумали.
Телепузик• 21 января в 23:50
Ответ дляКупи слона
То ж не тільки діти з синдромом агресивні,правда?