Море Щастя• 22 января в 08:55

Акумулятор машини заряджається під час їзди?

Може, хтось розбирається?!
Часто сідає акумулятор, він новий. Причину знаю що садить, зараз в пошуках тієї запчастини.
Ось знову машина пікає, скоро здохне. Дуже боюсь, що десь поїду і назад не виїду.
Питання
Його знімать і заряджать чи він заряджається під час їзди?! Що ефективніше?
ХуАнита• 22 января в 08:56
Новый не должен сдыхать
Правда я тот ещё спец в авто 😂
Скромняшка• 22 января в 08:56
Заряджається, але повільно, звісно краще зняти і зарядити, якщо є така можливість.
Я вся ваша• 22 января в 08:57
Если есть возможность, то наночь лучше снять и поставить на зарядку.
автор Море Щастя • 22 января в 08:57
Ответ дляХуАнита
Новый не должен сдыхать
Правда я тот ещё спец в авто 😂
Та ні, я возила на діагностику проблем. Мені там все пояснили. Чекаю ремонту, але поки треба їздити
Радуга-дуга• 22 января в 08:58
У меня старый раз разрядился второй раз и я новый поставила, уезжала на три недели села и поехала не разрядился он же новый
Я вся ваша• 22 января в 08:58
Ответ дляХуАнита
Новый не должен сдыхать
Правда я тот ещё спец в авто 😂
Если проблема в генераторе, то и аккумулятор работать нормально не будет.
Love_Love_Love_• 22 января в 08:58
Ну залежно яка причина, взагалі, заряд може не поступати від авто до акумулятора і навпаки. Купіть собі провода для прикурювання, вони в любому випадку повинні бути в машині, прикурити не проблема.
автор Море Щастя • 22 января в 08:58
Ответ дляЯ вся ваша
Там проблема в тормозній системі. В мене електро
Радуга-дуга• 22 января в 08:59
Ответ дляМоре Щастя
Так ремонт машины или аккумулятора?
автор Море Щастя • 22 января в 08:59
Ответ дляРадуга-дуга
Так ремонт машины или аккумулятора?
З акумулятором все добре, він новий. Висаджує тормозна система. Її треба замінити. Машина стара
Я вся ваша• 22 января в 09:00
Ответ дляРадуга-дуга
Так ремонт машины или аккумулятора?
А как вы собираетесь ремонтировать аккумулятор?
Его максимум можно зарядить.
Радуга-дуга• 22 января в 09:00
Ответ дляМоре Щастя
Ого и вам не страшно ездить ну и садится он не должен новый
автор Море Щастя • 22 января в 09:01
Ответ дляРадуга-дуга
Не сирашно, тормоз працює добре. Я не розбираюсь в деталях.
Пояснили, що безпечно
Света С Приветом• 22 января в 09:02
Ответ дляМоре Щастя
знімайте клему маси на ніч і буде все добре
автор Море Щастя • 22 января в 09:02
Ответ дляСвета С Приветом
Ого, я ще той майстер
Света С Приветом• 22 января в 09:03
Ответ дляМоре Щастя
Ого, я ще той майстер
там все дуже просто, вам треба тільки ключ на 10 і 30 секунд часу
Я вся ваша• 22 января в 09:03
Ответ дляРадуга-дуга
В машине практически всё взаимосвязано. Если какие-то детали ломаются, то аккумулятор перестает брать нормально заряд и быстро садится. После устранения поломки, он будет работать нормально.
Я_з_Франека• 22 января в 09:04
У меня 30лет водительского стажа,но
Чтоб тормозная система садила аккумулятор слышу впервые.
1) смените мастера
2)что с генератором
автор Море Щастя • 22 января в 09:05
Ответ дляЯ вся ваша
Сподіваюсь. Вже б давно зробили, у нас куди не кинься зараз повно машин військових на ремонті, вони в пріоріотеті. Тому їзджу, але не знаю чи далеко заїду
Иванка Бур• 22 января в 09:05
Ответ дляМоре Щастя
невыключенные габаритные огни, постоянно горящая лампочка в багажнике, неправильно подключенная сигнализация исключили?
Цирк на дроті• 22 января в 09:05
АКБ заряджається під час роботи двигуна від генератора. Під час простою авто йде саморозряд. Або мало їздите, тоді знімайте клему та купіть зарядний пристрій. Якщо їздите достатньо, шукайте проблему, чому не йде підзарядка від генератора. Або брак АКБ.
Я вся ваша• 22 января в 09:05
Ответ дляЯ_з_Франека
У меня 30лет водительского стажа,но
1) смените мастера
2)что с генератором
Я того же мнения. Но у меня никогда не было элекрокаров. Хз, может там по другому всё работает.
автор Море Щастя • 22 января в 09:06
Ответ дляИванка Бур
Да да
Сигналізацію не знаю. Сподіваюсь майстри знають свою справу
Я_з_Франека• 22 января в 09:07
Один раз столкнулась с таким-накрылись щетки генератора...дотянула 80км без электрики
НЛОша• 22 января в 09:07
Якщо у вас проблема з генератором, чи масою на генератор, чи масою на акум, то може і не заряджатись. Акумулятор заряджається від генератора, який запускається двигуном. Генератор виробляє ток, який в наслідку і заряджає акумулятор. Якщо в ланцюгу двигун-генератор-акумулятор у вас щось не спрацьовує або погано під´єднані проводи/не затиснуті/з малим січенням - так, ваш акум буде погано заряджатись або не заряджатись взагалі.
220В• 22 января в 09:07
Ответ дляЯ_з_Франека
У меня 30лет водительского стажа,но
1) смените мастера
2)что с генератором
Я теж сиджу і думаю - 25 років стажу, але вперше чую щоб тормозна система якось впливала на акумулятор
Я вся ваша• 22 января в 09:07
Ответ дляМоре Щастя
Да да
Мастера своё дело знают однозначно. Так же четко они видят ( прошу меня простить) лохушек, которым можно навешать всё, что угодно.
Я вся ваша• 22 января в 09:09
Ответ для220В
Ну вот. У всех, кто более менее в курсе, первая мысль про генератор.
автор Море Щастя • 22 января в 09:09
Ответ дляЯ вся ваша
Не засмучуйте мене
автор Море Щастя • 22 января в 09:10
Ответ дляЯ вся ваша
Вибачте, я щось не розумію. В мене машина електро. Який генератор?