СкиниУскачи!• 22 января в 11:16
Інтимна гігієна лише водою. Мій досвід
Тут і взагалі в інтернеті багато разів читала, що для інтимної гігієни достатньо просто води. Я завжди використовувала або гель для душу або спеціальне мило типу Лактацид та інші.
От у мене почався кандидоз, лікувала клотримазолом і ще свічку ставила (забула як називається, її одну лише треба)
Але з часом (особливо після кр. днів) хвороба поверталася. Черговий раз пролікувалась і вирішила спробувати митися лише водою.
Якось непомітно вже забула, коли останнього часу турбував кандидоз. Звісно що повністю контакт з засобами неможливо виключити, адже використовую їх для гігієни інших частин інтимної зони. Проте результат помітний.
Писали, що водою неможливо вимити, буде страшний запах - насправді ні, ніякого запаху немає.
Хтось ще пробував лише воду? Які ваші враження?
Результат:
вже голосів:
282 (43.99%)
Не пробувала
261 (40.72%)
Пробувала, все ок
98 (15.29%)
Пробувала, не влаштував резуль
ОдинРазНадетое• 22 января в 14:33
Ответ дляСкиниУскачи!
Не впевнена, проте засоби були різні, і хвороба періодично проявлялась. А як відмовилась від засобів - і хвороба зникла.
Я схильна думати, що в вашому випадку присутня реакція організму на засоби догляду. Ви милом звичайним пробували мити там? Бо в мене, наприклад, від всіляких лактацидів теж молочниця проявлялась. Тільки звичайне мыло.
Капитанша• 22 января в 14:37
Ви з якої секти будете?
Неможливо вимити мочу та екскременти лише водою.
Тільки не треба писати, що у вас вони не такі, як у інших.
От сьогодні біля однієї штинярить потом, але їй ок. Вона ще й хвора, можливо тому не чує, що біля неї воняє.
Паратруперсупер• 22 января в 14:37
Ответ дляЧавонадо
Если бы я слушала чужие советы, то мылась бы дегтярным мылом с головы до пят по совету бабушки.
А что с ним не так?
ОдинРазНадетое• 22 января в 14:37
Ещё у меня вопрос. Вы чем там волосы убираете? И как часто? Ведь если хоть 0.5 см волос есть, вы водой запах не уберете, 100% запашок будет
Паратруперсупер• 22 января в 14:38
Ответ дляПирожкиня
не уявляю, як можна помитися без мила? чомусь руки треба з милом мити обов´язково, а як справа торкається ізольди, то починається
ви ж там пісяєте/какаєте, і шо, водичкою похлюпалася і всьо ок? аж стошнило...
А жопу как отдельно мыть или её тоже не надо?
Паратруперсупер• 22 января в 14:41
Ответ дляПирожкиня
каааак? может вы ещё и пукаете?
Нет. Это точно нет!
СкиниУскачи!
• 22 января в 14:45
Ответ дляMs. При теле
У меня был эффект стерильности один раз) Вы написали, что пролечились. Так может лечение помогло. Я когда-то болела долго ( не с низом связано) и пила много антибактериальных препаратов. Потом на фоне их приема флора сместилась в грибы и молочница вылезла, потом пролечила её и получился эффект стерильности какой-то. Ни бактерий, ни грибов. Не буду писать подробности, но помыться мне не всегда удавалось, поэтому и определила. Запаха, выделений или чего либо еще не было, пот, кстати, тоже был как вода без запаха
. Но это не длилось долго. Все равно, автор, попу надо мыть с мылом, даже если спереди подмываетесь только водой.
Возможно, вам не подходят средства с ароматизаторами. А возможно без них вы стали чаще мыться?
. Но это не длилось долго. Все равно, автор, попу надо мыть с мылом, даже если спереди подмываетесь только водой. Возможно, вам не подходят средства с ароматизаторами. А возможно без них вы стали чаще мыться?
Дякую за пораду, але ви неуважно мабуть читали стартовий пост )
СкиниУскачи!
• 22 января в 14:45
Ответ дляЗапароленое одеяло
Кандидоз не лікується місцево. Можливо, Ви за цей час змінили харчування (прибрали цукор, дріжжі...), лікували шлунок/прймали бактерії... можливо, змінили туалетний папір (не смійтеся, я маю досвід як після певного тулетного паперу там все чешеться).
Як на відсутніть спец.засобів у інтимній гігієні реагував ваш статевий партнер?
Нічого не змінювала, ніяк не реагував
СкиниУскачи!
• 22 января в 14:47
Ответ дляПолюю на дрони
Це можна пояснити тим, що гелі можуть провокувати кандидоз. Вам просто потрібно підібрати той, що вам підходить.
Я пробувала багато різних. Але не готова щоразу потім лікувати кандидоз. Якщо воно вже зʼявилось, то потім треба повноцінний курс лікування. Так шукати підбирати - можна й до резистентності довести, якщо щомісяця лікуватись.
Ms. При теле• 22 января в 14:47
Ответ дляСкиниУскачи!
Я не советовала ничего, в общем-то)) Если вы спрашиваете с мылом или без, то с мылом, без него мне никак) Примерно так же как и совет терпеть и не мыть голову меся чтобы не жирнела...
СкиниУскачи!
• 22 января в 14:48
Ответ дляОдинРазНадетое
Ні, звичайним туалетним не пробувала, але здається воно набагато більш агресивне ніж гелі.
СкиниУскачи!
• 22 января в 14:49
Ответ дляMs. При теле
Радили, перечитайте свій пост )
Ms. При теле• 22 января в 14:49
Ответ дляСкиниУскачи!
Радили, перечитайте свій пост )
Это скорее утверждение, а не совет))
СкиниУскачи!
• 22 января в 14:50
Ответ дляMs. При теле
Это скорее утверждение, а не совет))
А навіщо воно? Ви ж читали мій стартовий пост.
Ms. При теле• 22 января в 14:52
Ответ дляСкиниУскачи!
Читала) Но попа к кандидозу и мыло как относится? Вы считаете воды достаточно? Извините за подробности, а если вдруг диарея случится?
ОдинРазНадетое• 22 января в 14:52
Ответ дляСкиниУскачи!
Не знаю кому воно агресивне, пишу лише за себе, раза три пробувала користуваттся гелями для інтимної гігієни. Кожен раз зуд і виділення. Зараз лише мило. Але я і гелі для душу не визнаю, я собі після них смержу. І доречі багато людей мені також смердять, я вже впізнаю цей запах.
СкиниУскачи!
• 22 января в 14:53
Ответ дляMs. При теле
Це речення не дає вам відповідь?
Тро Нью-Йорку• 22 января в 14:55
Изабелла Кастильская королева Испании, вообще мылась 2 раза в жизни. Думала что поры раскроются, инфекция попадет и она заболеет чумой. Поэтому Европа чуть и не вымерла потому что не мылись
Ms. При теле• 22 января в 14:57
Ответ дляСкиниУскачи!
Це речення не дає вам відповідь?
Ну так вы написали обтекаемо) Хз шо имелось ввиду... В общем, дело ваше) Мне такой вариант не подходит, как и с волосами)
Джем Шакіри• 22 января в 15:03
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
какие средства вы называете мягкими..))
Что Вы знаете о кунилингусе )?
Ответ дляСкиниУскачи!
Annet, мені цікавий досвід інших. Поки не впевнена, чи дійсно відмова від засобів дала такий ефект чи це просто співпадіння.
Ні не співпадіння. І якщо нема хвороб, запаху не буде.
Чому щоденні прокладки це зло? Бо дають такий де ефект. І спец засоби не дуже добре.
Я можу мити з милом в без.
Іллюха Перчик• 22 января в 15:36
Ответ дляMacOS-ница
водой просто дольше запах вымывать))
Що б піпіська не пахла.
Стигла полуниця• 22 января в 16:11
Я мою Джонсон бэби для тела. Никаких проблем. Кандидоз после месячных может быть от тампонов
Оченьценная• 22 января в 16:17
Ответ дляЕдимнаморе
Остатки жира - имелось ввиду про кал, мы все здесь не научные труды пишем. А вы вырвали из контекста и раденька))
там и не было контекста
обычная написанная чушь
Кросівки оригінал• 22 января в 16:23
Мені звісно все одно, особливо коли ніхто не воняє поряд. Але я надіюсь що всі хто за воду, хоч попу з милом миють і не бояться порушити мікрофлору там😁
ПлакалаВАвто• 22 января в 16:23
Потому что нечего ежедневки носить по 12 часов в одной прокладке. От того и кандидоз. Ежедневки для последних и 1х дней менструации, а не ежедневного ношения
Едимнаморе• 22 января в 16:33
Ответ дляОченьценная
там и не было контекста
обычная написанная чушь
Самокритика ваш конек!
СкиниУскачи!
• 22 января в 17:05
Ответ дляПлакалаВАвто
Я не використовую їх, лише коли було загострення кандидозу. Зараз вже ні.