Не те щоб мій шок був в шоці, але намагаюся зрозуміти природу цього явища - наші люди не хочуть йти працювати в Німеччині, шукають тисячі причин щоб нічого не робити.
На роботі є вакансія в офісі. Треба вільну або дуже гарну англійську і мінімальну німецьку, досвід роботи в сфері В2В (байдуже будуть це продажі, маркетинг, послуги), гарні менеджерські якості і дуже бажано досвід роботи в міжнародній компанії чи з міжнародними партнерами. Кей аккаунт менеджер (вона ж займається крім ключових клієнтів ще рітейлом і фулфілментом для іноземних компаній які хочуть вийти на німецький ринок) шукає собі помічника.
Я не знаю яка там зарплата, який графік, який контракт. Підозрюю що є нюанси- з.п. нижче ринка/багато різносторонніх обов´язків. Інакше взяли б німця, а не пропонували іноземцям.
Я запропонувала цю роботу двом людям,які розповідали про свою вільну англійську, про те, що опрацювали в Україні в крутих міжнародних компаніях. Обидва зразу "ой,клас! Хочу хочу!" А потім одна написала що не відчуває в собі моральних сил, що вона взагалі не хоче йти в найм. А у другого купа питань "а що? А як? А чи воно мені треба? Мабуть не треба. Та й англійська у мене не дуже"
Ці люди говорять що не планують повертатися в Україну, вони тут повними сім´ями, і не готові мити підлогу чи працювати на складі. Вони постійно говорять про те, як хочуть працювати, як несправедливо Джобцентр відправляє кваліфікованих спеціалістів на некваліфіковану роботу, розказують якими крутими спеціалістами туди в Україні, подумки купують тут квартири і т.д. При цьому їм +/-40, тобто часікі тікають
Цікаво хто що думає про природу цього явища. І друге що мене цікавить, це чи цих людей травмувала війна і розбестили пособія чи насправді вони завжди такі були?
Ответ дляAnnaOst
На своєму місці я приїхала в чужу країну сама на шостому місяці вагітності. Зараз я говорю її мовою і працюю. Знаєте, як хтось може краще - хай продемонструє. Більшість вибачте всралися б ще на етапі ’приїхала сама на шостому місяці вагітності’. Так, я вважаю що я на своєму місці молодець
Причини цих людей мене і цікавлять якраз
Удалено администрацией...
Ответ длязона_комфорта
Вы тему читали? Даже эта тема подтверждает слова автора. Бегу друг перед другом и гордо кричат, что работать не будут.
А в мировом списке форбс 5 украинцев, но это не значит, что все украинцы миллиардеры. Равно как и двое из окружения автора с участниками темы вместе взятые не подтверждают никакого явления.
по моим наблюдениям - ничего не делают и не будут делать как можно дольше те, кто жил в Украине хуже или на том же уровне как сейчас на пособиях в Германии. Особенно комично выглядят здесь некоторые мужчины детородного возраста - это прям вот срез типичного дол...еба в затянувшемся декрете
Ответ дляМарина79
Це окрема категорія ідейних стояльців під тафелем, перепродажників секонда і знайденого на помийках. Люди про яких я пишу наче з іншої категорії
JannyMoney• 22 января в 18:02
Ответ дляЛюблю весну
У меня с бэкграундом все ок. Неплохой англ и работа юристом а международной компании. Без указания компании и размера зп не вижу ничего страшного в подобной информации без анонима. По моим ощущениям, ничего не хотят делать в Германии либо люди, которые где угодно лучше будут выживать, но не работать, либо же люди, которые достигли чего-то в Украине. Им сложно снова начинать пахать с нуля и не критично вернуться в Украину (даже если они говорят что не хотят возвращаться). Было интересно подтвердить или опровергнуть эти размышления на примере автора, поэтому и спросила. Я не в Германии, если что, но не в Украине, здесь пособий вообще не было и нет.
Так а людям которые достигли не стыдно жить с пособий (денег чужих людей) имея возможность трудоустройства?
Ответ дляmavka.cy
Це дуже поширене явище. Хотіти і не мати сил щось змінювати. Банальна прокрастинація. Невже не чули про таке і не помічали за собою?
Я розумію. Але люди мали час оговтатися. І мають малих дітей за яких несуть відповідальність. І мають рухатися далі. Немає вибору
JannyMoney• 22 января в 18:04
Ответ дляLeeloo_aloha
Автор, працюючи пів дня і живучи в соц житлі сім´я (2 дор і 2 дітей) матиме 2000 щомісяця. Працюючи повний день, сплачуючи всі податки та оренду, залишок на життя буде 2500-3000.
То нащо горбатитися цілий день? Аби мати на 500-1000 більше?
Так, ти вже не на соціалі, є перспектива... Але в розрахунку зарплата вище мінімалки, але і не 40тис рік аби вистачило на роботу візу. Тож перспективи примарні, цілий день робиш...
Місцеві так і живуть, але стараються взяти іпотеку і платити не оренду, а виплачувати свій дім. Так то треба починати в 20-30 років, а не в 40-50.
так автор описала ситуацию когда люди совсем не работают. Не то что пол дня. Вообще не.
Ответ дляJannyMoney
статистика ноября 24. У вас другая? Где смотрите?
По состоянию на ноябрь 2024 года, в Германии проживало около 1,3 миллиона граждан Украины.
STATISTIK DER BUNDESAGENTUR FÜR ARBEIT
Из них примерно 909 000 человек были трудоспособного возраста (15–65 лет).
STATISTIK DER BUNDESAGENTUR FÜR ARBEIT
Согласно данным Федерального агентства по труду Германии, около 266 000 украинцев были трудоустроены, что составляет примерно 29% от трудоспособного населения
учитывая что в 15 мало кто работает и в 65, берем примерно выборку 20-55. Допустим, 20-55 - это 70% из выборки. это будет 600 тыс
из 600 тыс вот и работают половина.
STATISTIK DER BUNDESAGENTUR FÜR ARBEIT
из 600 тыс вот и работают половина.
Ответ дляmavka.cy
Для статистики. В мене є знайома, яка будучи вагітною і з малою дитиною років 5 виїхала сама в Англію
Ще одна знайома в Німеччині вже більше року працює
Така ось інформація для вашої статистики
Ви можете про це поговорити, я захотіла поговорити про інше явище, з яким ост буквально вчора зіткнулася. Історій успіху я теж знаю немало. Це не відміняє от цієї моєї історії
Ответ дляAnnaOst
Якби у психологів було ваше розуміння, все зводилось би не до таблеточок, а до банального «я розумію, з тебе 100 баксів. Йди працюй далі і не звертай увагу на депресію, панічкі, окр і тд»
зона_комфорта• 22 января в 18:07
Ответ дляLisa_m
Зачем вы подменяйте понятия и тяните за уши какие-то абсурдные, неравноценные сравнения? Таких тем здесь было много которые подтверждают слова автора.
Читайте тему дальше, там юзер пишет о статистике, которая также подтверждает слова автора .
Ответ дляAnnaOst
Не знаю про що там говорити з вашими історіями. Причину треба шукати з психологом
Ваші слова «я розумію, але треба» не говорять, що розуміння у вас є
Ответ дляmavka.cy
Питання хто має за це платити. Життя несправедливе і нам всім дуже не пощастило. Я зрозуміла вашу думку - травма війни
Ответ длязона_комфорта
Я к вам не обращалась вообще, это вы обратились ко мне с вопросами и указаниями. И продолжаете. Непонятно только зачем, если считаете их абсурдными. Похоже, комментатор выше была права, говоря о цели этой темы.
JannyMoney• 22 января в 18:17
Ответ дляPinkMa
STATISTIK DER BUNDESAGENTUR FÜR ARBEIT
из 600 тыс вот и работают половина.
STATISTIK DER BUNDESAGENTUR FÜR ARBEIT
из 600 тыс вот и работают половина.
ну это вы уже начинаете хитрить)
Эти параметры одинаковы для всех. Например в среднем по Германии, это 77% в работоспособном возрасте.
Я взяла старую статистику чтобы исключить украинцев, которые бы тоже в нее попали.
Ну вот и получается. 77 и 29.
зона_комфорта• 22 января в 18:18
Lisa, я прокомментировала ваше сообщение на общем форуме, а не пришла к вам домой. Оставляете свои рассуждения в общем доступе, будьте готовы к тому, что их прокомментируют или не пишите вообще, если вам непонятны или неприемлемы правила форума.
Блокировка ввиду отсутствия аргументов, это конечно же сильно :))
JannyMoney• 22 января в 18:20
Ответ дляmavka.cy
еще к каждому нежелающему работать психолога приставить и жизнь удалась
И вареньем намазать всё не забыть)
vasilisa-l• 22 января в 18:24
Ответ дляParalelno
Дівчата, а ви всі теми які вам особисто не подобаються чи не співпадають з вашою точкою зору - намагаєтесь забанити?
Тобто, якщо теми не буде, то й явище знике? Типу ’я в доміку’ чи як?
Те, що в Африці гостра нестача води вас не хвилює? Вирубка лісів Амазонії теж? Чи ви намагаєтесь не помічати проблеми?