AnnaOst• 22 января в 13:21

Що не так з нашими людьми в Німеччині?)

Не те щоб мій шок був в шоці, але намагаюся зрозуміти природу цього явища - наші люди не хочуть йти працювати в Німеччині, шукають тисячі причин щоб нічого не робити.
На роботі є вакансія в офісі. Треба вільну або дуже гарну англійську і мінімальну німецьку, досвід роботи в сфері В2В (байдуже будуть це продажі, маркетинг, послуги), гарні менеджерські якості і дуже бажано досвід роботи в міжнародній компанії чи з міжнародними партнерами. Кей аккаунт менеджер (вона ж займається крім ключових клієнтів ще рітейлом і фулфілментом для іноземних компаній які хочуть вийти на німецький ринок) шукає собі помічника.
Я не знаю яка там зарплата, який графік, який контракт. Підозрюю що є нюанси- з.п. нижче ринка/багато різносторонніх обов´язків. Інакше взяли б німця, а не пропонували іноземцям.
Я запропонувала цю роботу двом людям,які розповідали про свою вільну англійську, про те, що опрацювали в Україні в крутих міжнародних компаніях. Обидва зразу "ой,клас! Хочу хочу!" А потім одна написала що не відчуває в собі моральних сил, що вона взагалі не хоче йти в найм. А у другого купа питань "а що? А як? А чи воно мені треба? Мабуть не треба. Та й англійська у мене не дуже"
Ці люди говорять що не планують повертатися в Україну, вони тут повними сім´ями, і не готові мити підлогу чи працювати на складі. Вони постійно говорять про те, як хочуть працювати, як несправедливо Джобцентр відправляє кваліфікованих спеціалістів на некваліфіковану роботу, розказують якими крутими спеціалістами туди в Україні, подумки купують тут квартири і т.д. При цьому їм +/-40, тобто часікі тікають
Цікаво хто що думає про природу цього явища. І друге що мене цікавить, це чи цих людей травмувала війна і розбестили пособія чи насправді вони завжди такі були?
автор AnnaOst • 22 января в 15:28
Ответ дляБорисфенка
І що? Те, що ви у 42 роки почали різати капусту, дає вам право плюватися на всіх біженців?
Господи, ну не ріжу я капусту! І не плююсь
Khmelnichanka• 22 января в 15:29
Ответ дляJannyMoney
есть еще одна штука. Если ты работаешь и имеешь ауфентхальт, то можешь потом например из Украины супруга перетянуть, как воссоединение семьи. Плюс работающим проще подаваться на гражданство. Есть плюсы.
Звісно. Дивно не помічати переваг.
JannyMoney• 22 января в 15:29
Ответ дляAnnaOst
Авторці 42 роки. От чесно, ви б уже мовчали)
ну это вы уже зря. Молодой назвали, принимайте)
Lada_333• 22 января в 15:30
Ответ дляAnnaOst
У мене є думки з цього приводу, але цікаво почути думки інших
Я би переформулювала ваше питання взагалі на : Що не так з нашими людьми.....?
Таке робиться всюди, що мій шок наприклад в шоці. Ми мали стати кращими, об´єднатись через війну, а вийшло навпаки.
автор AnnaOst • 22 января в 15:30
Ответ дляAnyaSkazka
Удалено администрацией...
AnyaSkazka• 22 января в 15:31
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Борисфенка• 22 января в 15:31
Ответ дляAnnaOst
А що ріжете? Чи тарілки розставляєте і посуд миєте?
Вчіться англійській, німецькій, професії толковій, дитину власну побавте, вам дали таку змогу. Якщо думаєте про перспективу, а не про роботу посудомийкою до пенсії в 63 роки.
автор AnnaOst • 22 января в 15:32
Ответ дляAnyaSkazka
Удалено администрацией...
Lisa_m• 22 января в 15:33
Ответ дляJannyMoney
Мне в Германии ничего не высвечивает. Салонов в городе море, но они были и до войны, тут часто в них работают девочки с Востока. И мальчики, но они больше по бородам) СТО знаю про одну, в Берлине. Далеко. Рестораны тоже. Новых нет. А старые, ну старые.
Возможно Германия просто не самая лучшая страна для предпринимателей.
Возможно, но я сейчас зашла в фб и просто плюбопытствовала - мне выдало разные объявления об услугах, причем я смотрела салоны, ремонтные фирмы, украинские рестораны в трех городах, открытые нашими и пр., те официальный бизнес, не частные объявления типа «ноготочки у вас дома». Вот ресторан, открытие в 2023. Это старый по-вашему? Я не могу полноценно дискутировать, я не в Германии, но и обобщенно говорить о каком-то «явище» тоже некорректно.
Борисфенка• 22 января в 15:34
Ответ дляLada_333
Все у нас доладу, українці об´єдналися, воюють і донатять і працюють і вчаться по всьому світу. Ми сильна нація і у нас є майбутнє.
А на сичання москалів і блондинок не дуже звертайте увагу, буває. То просто фоновий шум під час війни.
AnyaSkazka• 22 января в 15:34
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
автор AnnaOst • 22 января в 15:34
Ответ дляБорисфенка
От цікаво чим ви все життя займалися, до війни?)
автор AnnaOst • 22 января в 15:36
Ответ дляAnyaSkazka
Удалено администрацией...
PinkMa• 22 января в 15:36
что не так с украинцами в германии? откуда столько пафоса?
читаю пост аннны ост, ужас прсто, нет вы представляете она обосрала всех из-за двух человек, Сама то Анна бы унитазы мыть пошла, но она не пошла.
Борисфенка• 22 января в 15:36
Ответ дляAnnaOst
Працювала аналітиком і технічним письменником в програмістських фірмах. До того ще багато ким працювала, у мене багата біографія. Мені 56 років і професію міняла кілька разів, у вас все попереду, вірте в себе!
AnyaSkazka• 22 января в 15:37
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
PinkMa• 22 января в 15:37
Ответ дляAnnaOst
Ви якось дивно сприймаєте інформацію. Давайте ще раз: людина яка працює, навіть за мінімалку, навіть пів дня, отримає на 340 євро більше (в залишку, після оплати оренди, меж страховки) ніж пособіє.
Так зрозуміло?
Удалено администрацией...
автор AnnaOst • 22 января в 15:39
Ответ дляБорисфенка
Це з у вас має бути ідеальна англійська. Ви ж писала що В1 не здали. Як таке можливо?
Борисфенка• 22 января в 15:40
Ответ дляKhmelnichanka
Звісно. Дивно не помічати переваг.
Але не варто й ігнорувати недоліки.
Всім чмоки в цьому чаті, побігла на марш до Дня Соборності України, увечері напишу сагу ’Як біженці заробітчанами ставали і що з цього вийшло’.
JannyMoney• 22 января в 15:42
Ответ дляLisa_m
спасибо. Интересно) Я целенаправленно не искала. Посмотрю тогда еще автосервис. А то до Берлина далеко, а машинке нужен ремонт.
Про шушу...борщ 30 евро это сильно)
VivaForever• 22 января в 15:42
Ответ дляJannyMoney
Зачем напрягаться если можно не напрягаться? Причины могут быть разные
а) понравилось ничего не делать
б) не верят в свои силы
в) думают что уедут обратно
г) имеют неофициальную подработку, не хотят терять

вот, навскидку)
четенько
Борисфенка• 22 января в 15:43
Ответ дляAnnaOst
Англійська неідеальна, але технічну документацію англійською мовою писала, вистачає і для спілкування в побуті.
В1 не здала, бо в 56 років вчити мову не те саме, що у 18. Якщо сильно треба буде сертифікат, довчу і перездам за свої кошти, не проблема
VivaForever• 22 января в 15:46
Ответ для_Твоя_подруга
Это вы как то странно воспринимаете информацию. Люди себя прекрасно чувствуют без этих 340 евро. Так понятно?
разбаловали вас немцы, помчитесь в нелюбимую Украину
автор AnnaOst • 22 января в 15:56
Ответ дляPinkMa
Удалено администрацией...
PinkMa• 22 января в 16:06
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Romashka5577• 22 января в 16:13
Ответ дляБорисфенка
А чого ж ви не візьмете пай та не покажете їм приклад?
До речі, типова ситуація - біженці з сіл і райцентрів отримують пособія і шлють їх чоловікам/синам/онукам в Україну, ’бо роботи нема і воювати не хочуть’. Які там поля :(
Показала, все одно не хотять працювати
автор AnnaOst • 22 января в 16:21
Ответ дляPinkMa
Удалено администрацией...
PinkMa• 22 января в 16:23
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Вы обосрали всех украинцев. ’Що не так з нашими людьми в Німеччині’
что не так с анной ост?
Люблю весну• 22 января в 16:25
Ответ дляKhmelnichanka
Працювати все ж в будь- якому випадку вигідніше, ніж не працювати.
І в фінансовому і в плані перспектив.
Але поки Німеччина дає вибір (назвімо це так) - люди вирішують для себе, що ім краще: мати більше грошей і перспектив і упахуватись за це, чи сидіти на соціалі «на пташиних правах», і жити бідніше- скромніше, але не збиваючи сметану лапками.
Це я про тих, хто в принципі працездатний і може обирати варіанти.
Какая перспектива работать на складе неквалифицированным рабочим?
Моpгана• 22 января в 16:37
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Всіх.
Спочатку у вас кияни були алкоголіками і наркоманами. Тепер вся українська нація виявляється непрацьовита.
Не плюйте, Анно, у колодязь, вам ще пити з нього