Mrs.Ochmonek• 22 января 2025

Є ще Габсбурги у Європі !

Карл фон Габсбурґ закликав Європу до знищення Росії як колоніальної імперії.
Депутат парламенту, не приватна особа.

Тому надія на Європу у мене є. А у вас?
Результат:
вже голосів: 18
10 (55.56%) буде вічною, як ссср)
7 (38.89%) рф розпадеться за 10 років
1 (5.56%) рф розпадеться за 20 років
kuskus• 22 января 2025
Нам би вижити до того часу, коли воно (сусідище) розпадеться
Стрекоза любви• 22 января 2025
Якщо взяти геополітику, то ніхто обʼєктивно не хоче у світі (крім українців) щоб росія розвалилася, бо вважається, що це буде хаос + Китай відіжме собі велику частину ресурсів.
Мені б хотілося, щоб в них не вистачало коштів на ведення війни + довгострокова, повільна агонія.
автор Mrs.Ochmonek • 22 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Але до когось все ж доходить, що росія - це вічне джерело нещасть
Ирина_Б_• 22 января 2025
вы идете воевать вместе с Габсбургом? удачи 😂
Стрекоза любви• 22 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Доходить до всіх, але світ складніший.