Головний психіатр ЗСУ «наварив» на війні $1 млн (!). Його затримали.
Він – замголови Центральної ВЛК, вирішує питання про придатність до служби. У 2022-2024 придбав 2 квартири в Києві, квартиру в Одесі, будинок і 2 ділянки на Київщині, 4 нових BMW. А ще СБУ знайшли $152 тис. і €34 тис.
Нашо це все купляти, якшо він сприяв тому шо Україну можуть окупувати кацапи?