Mango 34543• 22 января 2025

Болить правий бік, посередині між нижнім ребром і яєчниками

Ниючий біль справа, десь посередині в районі між нижнім ребром і яєчниками, віддає вправо вже рік. Замучилась з лікарями, по узд застою жовчі немає, фгс більш-менш норма, та й боліти там не може так, аналізи ок. Єдину закономірність бачу, коли нервую - болить більше, біль майже зникає перед самими місячними на 1-2 дні, зменшується майже до 0, потім знову по наростаючій, особливо в сидячому положенні.
Призначали жовчогінні, від більшості тільки гірше. Для шлунка лікування проходила, результат той самий.
Може в когось були такі ж симптоми, бо я вже не знаю в який бік дивитись і не дає спокійно жити.
nata.ant• 22 января 2025
Спину перевірте,хребет
Заза777• 22 января 2025
Почитайте про СРК
nata.ant• 22 января 2025
Ответ дляЗаза777
Почитайте про СРК
Воно більше внизу болить,а не під ребром
катерина12009• 22 января 2025
Кишківник перевіряли?
В мене схожий біль піднімається знизу до боку, і з другого боку теж. Все крім кишківника перевірила. Боюся того колоно до чортів(. Болить 3 міс. Після того як чи то посихувпла чи то підняла важке. Ставили купу діагнозів і нирки і апендікс і яєчники все норм як у дівчинки і жкт майже в нормі крім невеликої хроніки підшлункової. Болить саме живіт (кішки як здається) і віддає в поперек ще і ногу.
Ще гінеколог каже можуть бути спайки.
катерина12009• 22 января 2025
Ответ дляnata.ant
Підкажіть як болить при срк? Бо гастроенторолог навіть не оглядаючи поставила попередньо срк. Призначила ліки від яких мені стає гірше. Це на місяць. То я не знаю чекати чи йти на колоно зараз і до іншого лікаря.. в мене закреп і болі
nata.ant• 22 января 2025
Ответ длякатерина12009
В мене боліло внизу,і видно було як кишка вздувається,я худа,ось примірно намалювала
nata.ant• 22 января 2025
Ответ длякатерина12009
Я до гінеколога на узі пішла,вона мені відразу то кишківника,а потім вже гастроентеролог поставила діагноз срк
катерина12009• 22 января 2025
Ответ дляnata.ant
Те саме і в мене з обох боків(((, де сліпа і сигмоідна кішки і віддає в поперек. Призначили трімспа і ще якусь фігню а мені ще гірше(. І ходити боляче. А в мене гінеколог при огляді казала на лівий яєчник бо боляче було. Але не підтвердилося на узі навіть маленької кісти нема.
А чим вам лікують хоч приблизно і чи робили ви колоно? Дуже дякую)
автор Mango 34543 • 22 января 2025
Ответ длякатерина12009
Кишківник перевіряли?
Ще гінеколог каже можуть бути спайки.
Болить ось так справа, як на фото
nata.ant• 22 января 2025
Ответ длякатерина12009
Колоно не робила,але призначали.Після лікування болі припинилися,тому й не пішла робити.На скільки пам´ятаю від болі пила метеоспазміл,і чай гастрофіт,може ще щось було,я вже не пам´ятаю і на дієті теж сиділа,я прям помічала на які продукти буде запалення,то їх не вживала.Ще в мене вздуття було постійне
nata.ant• 22 января 2025
Ответ дляMango 34543
Болить ось так справа, як на фото
В мене зараз там болить,віддає грижа в хребті.
катерина12009• 22 января 2025
Ответ дляnata.ant
Дуже схоже, але мені крім спазмалгон нічого не допомагає пила всілякі. Дякую, про чай почитаю
автор Mango 34543 • 22 января 2025
Ответ дляnata.ant
Ви робили рентген чи мрт, щоб саме підтвердило, що то грижа так віддає?
катерина12009• 22 января 2025
Ответ дляMango 34543
Болить ось так справа, як на фото
В мене отак болить біль як переходить з одніє точки в іншу і нижче пупка часто
Заза777• 22 января 2025
Ответ дляnata.ant
Вот сегодня у гастроэнтеролога прочитала
nata.ant• 22 января 2025
Ответ дляMango 34543
В мене хвора спина вже багато років,я знаю що в мене від хребта болить,зараз загострення просто.У вас може бути від чогось іншого,я вам просто написала,що біль може бути від проблеми з хребтом , якщо в ту сторону не дивилися
автор Mango 34543 • 22 января 2025
Ответ дляЗаза777
Дякую!
nata.ant• 22 января 2025
Ответ длякатерина12009
А мене спазмалгон не брав, тільки метеоспазміл допоміг,в моєму випадку ще дієта велику роль зіграла,я реально їла дуже вибірковий набір продуктів,здоба,любі молочні продукти,ковбаси,сири,гриби,різні соління,копченості нічого не їла,каву теж не птла
катерина12009• 22 января 2025
Ответ дляЗаза777
Дякую вам, схоже треба колоно і щось вирішувати. І по перше з лікарем. Ад мені призначали з інших проблем, то змінили 2 рази і тільки побочки(. Працювати зовсім з ними не могла
olesja cibik• 22 января 2025
Ответ длякатерина12009
Кишківник перевіряли?
Ще гінеколог каже можуть бути спайки.
Сьогодні з колоноскопії і гастроскопії за раз, правда під седацією. Бомба, засинаєш і все. Підготовка теж терпимо, а то начиталася, що вже хотіла від міняти.
катерина12009• 22 января 2025
Ответ дляnata.ant
Дякую, я намагалася тримати дієту жорстку, але тоді запор посилюється і болі. Всякої гадості зовсім не їм. А От кисломолочні і свіжі овочі фрукти трохи їм бо оброблені мені ніяк не допомагають. І кава, це моя біда
nata.ant• 22 января 2025
Ответ длякатерина12009
Я просто не їла те що провокувало,записувала в блокнот,як буде реагувати моя ’кишка’ на ті чи інші продукти,а потім їх просто виключила і все.Бо якась спеціальна загальна дієта,мені не підійшла .Одужуйте
катерина12009• 22 января 2025
Ответ дляnata.ant
Дякую), і ви будьте здорові!😊
автор Mango 34543 • 06 февраля 2025
Ответ длякатерина12009
Як у Вас справи? Пройшли колоно?