Непогодка• 22 января 2025

Шкіра та брилі.

Ну от що його робити? Шкіра обличчя тонка і чутлива, вічно щось або вискоче, або слід після висипань залишить. А зараз ще і брилі та шкіра під підборіддям обвисати стала, носогубні повзуть…(((
Чим виправити? Хелп!
ПС вік 45, вага 56, зріст 168. Хожу посміхаюся, поки тільки це допомагає;)
жар-птица Нюра• 23 января 2025
Ответ дляКастрюлька
Сколько вам лет? Овал лица уже поплыл. Шея дряблая.
Шея дряблая с 38 лет. Похудела на 12 кг за 3 месяца. Она меня не парит. Овал не поплыл. Только начинает но пока все отлично)
Луноликая Вика• 23 января 2025
Ответ дляДева Мария
Та краще ніж дорогі креми . Ви недооцінюєте звичайні процедури . Якість шкіри повертається тільки так . Ви ж правильно харчуєтесь , вживажтв вітамінки , пʼєте таблетки від якихось хвороб . А шкіру як підтримати? Тільки вітамінки в виді інʼєкцій .
Мезо не працює в такому віці, хіба що 20 процедур. Тут тільки біоревіталізація - пептіди, амінокислоти, полінуклеотіди
Дева Мария• 23 января 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
Ви переплутали . Мезо це і є пептиди , амінокислоти та інше в одному препараті
Луноликая Вика• 23 января 2025
Ответ дляДева Мария
Мезо - слабкі по діі препарати недостатньоі діі для 45 років. Я собаку на цьому з’іла, у косметолога все роблю уже 15 років, в 45 зробила хірургічну підтяжку.
Бавовнятко• 23 января 2025
А кто-то делал себе заполнение колец Венеры на шее? Поделитесь эффектом
ШанельКуКу• 23 января 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
А вам так приятно доказывать что у всех))) или если не у всех то делала процедуры. И заметьте, без фильтров и процедур. Вообще
Откуда вы взяли то, что написали? Я всего лишь посмотрела количество лаской, что в таком возрасте у всех, как у автора.
ХикориДикори• 23 января 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
55 , массаж ,Шишонина ретинол -все
Лицо голое
Хрю
Дева Мария• 23 января 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
Мені норм ) але я мікскю по діям різні препарати , але я не роблю розпіарені препарати .
Детские_Будут?• 23 января 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
Ни в коем случае, у вас лицо птозное, будет отекший вид, и утяжелит еще больше. Нити тоже не удержат такое лицо, выброшенные деньги.
Та не в саму носогубку. Проходяться голкою саме по заломам на шкірі, щоб вуса зі зморшок прибрати.
Детские_Будут?• 23 января 2025
Ответ дляДева Мария
Це інша справа . Тут видно , что що у вас немає вираженої лінії овалу обличчя . Починати можна з РФ . Шкіра дозволяє пройти курс . Пілінги не дадуть сяйво та вирівняють шкіру . Разом з РФ робити мезо інʼєкції .
А який РФ? Мікроголковий?
Тролю як можу• 23 января 2025
Ответ дляХикориДикори
Хрю
Сама навоз кидаешь фу
Куда ж без меня• 23 января 2025
Ответ дляНепогодка
Так ракурс же інший, ви не бачите?
Я младше, по теме не подскажу. Но у Вас очень красивая форма губ . Делайте на них акцент в макияже.
автор Непогодка • 23 января 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Кожа тонкая и уставшая. И морщины вниз пошли. У меня этого нет
У мене зморшки біля губ, я постійно усміхаюсь і взагалі активна міміка. А сам овал обличчя у вас так само поплив. Все залежить від ракурсу фото. Я ж спеціально зробила саме таке.
автор Непогодка • 23 января 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
А так хорошо, совсем другое лицо, хорошее ) Другой человек в сравнении с первым фото
Это посадка головы, наверное, виновата таки. Мне 46, тоже замечаю. Стою ровно - нет брылей. Выдвину свою компьютерную шею вперед, ссутулюсь - есть )
Та я знаю))) ні, в мене навпаки, не вперед висунути, а назад задвинути, але то так у всіх)
Сегодня я не я• 23 января 2025
Кругова підтяжка обличчя. Все інше, що тут пишуть треба було 10 років тому починати
Столічна штучка• 23 января 2025
Ответ дляКидаю курити
При деформаційному типі допомагає підтягнути шкіру корекція середньої третини, але якщо схильність до набряків, то це тільки радієс, бо гіалуронка дасть набряк і вигляд алкоголічки. Регулярні масажі гарно зменшують набряки і взагалі роблять вигляд свіжішим.
при отечно деформационном типе радиес - это ухудшить себе овал еще больше, радиес для усталого типа , где нет большой подкожно жировой клетчатки
Столічна штучка• 23 января 2025
Ответ дляНепогодка
О, порада! Щіро дякую 🙏
они колят фул фейс, это ведро филлеров для выраженного эффекта, не стоит этого делать, лучше постепенно
Столічна штучка• 23 января 2025
Ответ дляdiamond_shop
я рф шукала мікроголковий, не можу знайти (
https://www.instagram.com/p/DFKcbeRtUC2/?utm_sourc...
No problems• 23 января 2025
Ответ дляЛеди Г
Скільки всього, аж страшно.
Мені доки тільки біоревіталізацію робили. Косметолог каже про радіес, рф, але я боюся того всього капець. Треба щось робити, бо друга частина йде вниз і в щічках не має обʼєму вже.
Вік йде до 50 і він помітний.
Що роблять тут? В зоні?
Філер ставлять і він піднімає овал вверх
Або нитки
Але то треба робити в хороших спеціалістів
Бо якщо філер то можна наколоти собі щоки
Леди Г• 23 января 2025
Ответ дляNo problems
Або нитки
Тобто якщо туди щось то може бути ефект що воно стане більше і щічки більше, і вниз потягнуть? Там у мене не має жирової прослойки вже. Вузьке лице, але вже вниз йде
Луноликая Вика• 23 января 2025
Ответ дляЛеди Г
Скільки всього, аж страшно.
Вік йде до 50 і він помітний.
Що роблять тут? В зоні?
Тільки не філер, буде обличчя як подушка, рф можна спробувать
фрау Гітта• 23 января 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Мне 44 и 56 кг рост 168 - абсолютно другое лицо. На фото бабонька 100 кг веса
Счастье то какое. А совет в чем?
автор Непогодка • 23 января 2025
Ответ дляфрау Гітта
Счастье то какое. А совет в чем?
Ба більше, якби вона мене вживу побачила б, ще й заздрила б;) але ж зазвичай погані фото і ракурси всі видаляють, а не постять.
автор Непогодка • 23 января 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Так, і очі)
Я взагалі красуня
жар-птица Нюра• 23 января 2025
Ответ дляНепогодка
Я у меея тоже мимика активная. У вас кожа истончена и поэтому все плывёт. Я пыталась себя сфоткать в таком ракурсе, сорри но у меея второй подбородок вылазит, а овал как был так и есть. Такого как у вас на первом фото, как не стану, пока нет ттт. И овал только начинает плыть, но отлично держится из-за другого тругора кожи и скул.
Столічна штучка• 23 января 2025
Ответ дляNo problems
Віваши, морфеус, ендімед
Але вони дорогі через бренд
Є дешевше на іншому аппараті
Назву казати не буду, але ціна в 3 рази менша, а результат пушка
Кажу, бо сама працюю
prime lasers system&
Булку Дай• 23 января 2025
Ответ дляНепогодка
Так. Завжди було 50, з початку війни набрала 8, а потім 3-4 скинула і ось воно раптово провисло(якщо вниз дивитись)((
Это стресс, вы начали сжимать зубы, мышцы все время в гипертонусе. Найдите на ютубе зарядку на овал и массаж на расслабление жевательных мышц
Булку Дай• 23 января 2025
Ответ дляНепогодка
От я і запитую, чим шліфувати шкіру? Взагалі з чого почати.
Ось рівно:
Если мышцы в гипертонусе кожа будет висеть как будто села подкладка в пиджаке
Столічна штучка• 23 января 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
тут по всем признакам вам 42+
Леплю из пластилина• 23 января 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Вы делали RRS? На долго результат?
У нас в городе активно рекламируют его
А блашинг? Що це таке? Його можна?