Язвочка• 23 января в 17:04
По відгукам тут подивилася “Спіймати Кайдаша"...
Дуже класний фільм, на одному диханні всі серії. Але я так і не зрозуміла —чия дитина в Тані? Чи може вона і сама не знала? Хтось зрозумів взагалі?))
Янка-угомонись• 23 января в 18:39
Ответ длянеДоПриличий
Це зараз не вкладається в голові сучасним мамам що колись в селах мами і пелюшки прали і худобу порали. І ніхто на свекрух не ображався, це було нормально
Так нащо ж зараз так жити, як можна лучче (с) Мотря.
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 18:40
Ответ дляВоздух в банке
Ну вообще да, пока она от него не сбежала.
Нет, с самого начала нет.
Не зви чайна• 23 января в 18:40
Ответ дляЗахекалася читать
ви Нечуя-Левицького читали?
в Нечуя там трешак взагалi)
Борисфенка• 23 января в 18:40
Ответ дляЗахекалася читать
кохала його
потім як потрошку вона його вмовляла в місто переїхать
лагідно, не вкоськувала.
Жалко, що продовження нема. Цікаво було б подивися на Мотрю після народження дитини.
Чорнобаївка• 23 января в 18:40
Ответ дляВоздух в банке
Он мог нормально жениться и спокойно жить, а не вот это все и в итоге на войну.
Она за ним бегала, она его обманула, она же в итоге и на сексе настояла, когда он уже согласен ждать был. Хотела бы в музыкалку, то училась бы, а не за ним бегала.
Вона була дитина. Яка не бачила життя-її зразу до плити і 2 дітей. В селі так і було раніше. Але час змінився
неДоПриличий• 23 января в 18:41
Ответ дляНевгамовна
Памперсы Лаврин спецом покупал. Вы задницей сериал смотрели? Их свекруха не разрешала использовать
От наче знаю гарно сюжет але геть не памятаю, щоб свекруха не дозволяла підгузками користуватись
Невгамовна• 23 января в 18:41
Ответ дляБорисфенка
А, зрозуміла. Так, він непоганий.
Чого Мотря мучилася у Кайдашів і не схотіли до її батьків перейти, я так і не зрозуміла.
Карпо не хотів в прийми, а батько не допомагав фінансово, бо Мотря пішла на поводу у чоловіка. Там же все було розказано
Захекалася читать• 23 января в 18:41
Ответ дляБорисфенка
в Мотрі ж якраз в повісті було кілька дітей
Оля_с_киркою• 23 января в 18:41
Ответ для75В
Так. Ви не бачили?
Там через цю сцену показують страждання Мотрі через те, що вона не може завагітніти, на межі божевілля. Але потім вона розуміє, що накоїла, більше того, у неї перенесення материнського інстинкту на собаку відбулося. Саме тому вона так гостро на вбивство собаки зреагувала. У сцені з вбивством собаки Карпо думає, що рятує свою дитину, натомість вбиває собаку,яку як дитину любить Мотря. Образність там оф...
Апофиозная• 23 января в 18:41
Ответ дляНе зви чайна
в Нечуя там трешак взагалi)
Доречі, я все зі страхом чекала того вибитого ока, але добре, що в серіалі від цього відмовилися)
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 18:41
Ответ для75В
Але ж вона не терпіла зовсім, вона тупо пропала. Була б терпіла, то і далі б все тягнулося
Так по факту и вышло Терпила она, поэтому только на тихий бунт способна.
Я_з_Франека• 23 января в 18:41
Ответ длянеДоПриличий
Свекровь у малашки была конечно та ещё стерва, но малашка в любой ситуации занимала позицию жертвы или сбегала. Ушла б к тому чаше там бы тоже нашлось за чем страдать. Вернулась в семью будет страдать что карьеру не сделала в Киеве
Захекалася читать• 23 января в 18:41
Ответ длянеДоПриличий
було. розказувала, що хлопчикам взагалі не можна, бо яєчка перегріваються, безпліддя буде
точно як на Порадниці
неДоПриличий• 23 января в 18:41
Ответ дляБорисфенка
А, зрозуміла. Так, він непоганий.
Бо Мотря не любить, коли їй вказують. В тому числі і її батьки.
Я така сама)
Невгамовна• 23 января в 18:42
Ответ длянеДоПриличий
І при цьому і нянчила і годувала дітей артістки. Нормальна була Танька
Іноді допомагали один одному, і вона її дитині хрещена була, і як дізналась, що дитина потенційно Лавріна, то не скаржилась і прийняла, жили як брати і сестри. Так що й Мелашка була нормальна, просто втомилась від такого життя і її можна зрозуміти.
Не зви чайна• 23 января в 18:42
Ответ дляАпофиозная
була б не мелодрама, а хоррор
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 18:42
Ответ дляЧорнобаївка
Жаль что ее родители не постарались ее уберечь от этого
Невгамовна• 23 января в 18:42
Ответ дляЯ_з_Франека
Удалено администрацией...
Борисфенка• 23 января в 18:42
Ответ дляЗахекалася читать
Ну то й треба продовження. Бо око свекрусі не вибили, стріху не розбирали, в Мотрі двійко дітей нема.
Оля_с_киркою• 23 января в 18:42
Ответ дляБорисфенка
А, зрозуміла. Так, він непоганий.
Там Лавріну було тяжко, бо він у приймах. Лаврін реально суцільний редфлег
75В• 23 января в 18:43
Ответ дляОля_с_киркою
Та це ясно. Але ж закопала, цей її крок мені не зайшов зовсім.
Борисфенка• 23 января в 18:43
Ответ длянеДоПриличий
Я така сама)
А як вказує Кайдашиха, то це не проблема?
Невгамовна• 23 января в 18:43
Ответ для75В
Противна дуже, все тихенько провернула, не змогла встати перед чоловіком і вирішити все чесно.
Після того як її силоміць привезли назад і через певний час, як стали цінувати трохи і не напружувати роботою вона й сама сказала. І Карпу зізналась, який бачив їх удвох в кафе, і хотіла Лавріну розповісти, а той просив, щоб сім´ю не ламала
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 18:43
Ответ дляОля_с_киркою
Как по мне там не было такой надобности, он спокойно подойти к ребенку мог, собака не кидались.
Воздух в банке• 23 января в 18:44
Ответ дляНевгамовна
Ми точно не знаємо, ні його вік ні вік Карпа не вказаний. Вказано було, що він однокласник Мотрі.
Начало сериала это год после школы, Лаврин из армии вернулся, а Мотря из Богуслава приехала после учебы на бухгалтера. Знакомство с Мелашкой +ещё год. Карпо старше на +/-11 лет, так как по школьному звонку видно и он отцу говорил, что он на его сто 12 лет работает.
Невгамовна• 23 января в 18:44
Ответ дляВоздух в банке
16 это возраст согласия, какой подросток?
Ну как не готов, когда дале у Васыля он ей сказал, что так не хочет, а она выпила 🍾 и давай его целовать?
Бо відчувала провину , що не хоче і що він збрехав батькам через неї. Ну ви доросла жінка і не розумієте звичайних психологічних моментів
Дрібка щастя• 23 января в 18:44
Ответ для75В
Вона просто була ображена на долю, що довелося жити з свекрухою та ще з одною невісткою. Вона гаряча та пробивна, за такими мужики упадають, але ж закохалася у Карпа, який не зміг їй дати все необхідне. Вона ж у батьків принцесою була, а тут гній йди греби до свиней. Я по собі сужу, також би псіхувала. Але ж вона вірна і віддана своєму чоловікові, не так, як бридка Мелашка- порішада все тишком нишком.
Вона була сильніша за Мелашку характером. А коли сильніший гнобить слабшого, знаючи, що йому нічого не буде - це дно
Янка-угомонись• 23 января в 18:45
Ответ дляОля_с_киркою
То ще не сказали, що Лаврін на заробітках підлягав з Іркою, донькою бібліотекарки.
Воздух в банке• 23 января в 18:45
Ответ дляБорисфенка
Причому обидва одружені чоловіки були потенційними батьками її дитини. Хто з них - так і залишилося невідомим.
Она с ними свободными спала и они оба ее обманули
Оля_с_киркою• 23 января в 18:45
Ответ дляНе зви чайна
в Нечуя там трешак взагалi)
Ага, там суцільні срачі. Серіал таки трохи з романтикою