Язвочка• 23 января в 17:04

По відгукам тут подивилася “Спіймати Кайдаша"...

Дуже класний фільм, на одному диханні всі серії. Але я так і не зрозуміла —чия дитина в Тані? Чи може вона і сама не знала? Хтось зрозумів взагалі?))
Невгамовна• 23 января в 18:52
Ответ для75В
Якби поїхала, було б правильніше.
Вона там так і сказала. Якби не ато, то вже б її тут не було.
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 18:52
Ответ дляВоздух в банке
Вы серьезно? Половое созревание как раз к 16 годам и происходит полностью.
Вы биологию учили?
Воздух в банке• 23 января в 18:52
Ответ дляНевгамовна
Ок, так а возраст кауой?
Школа +год, получается +/- 19
Невгамовна• 23 января в 18:53
Ответ дляОля_с_киркою
На той час він думав, що то може бути його донька
І що? Що їй загрожували? Собаки між собой гризлись, вилітає собака Мотрі, він стріляє в неї. Придурок
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 18:54
Ответ дляНевгамовна
И д о ещё одна манипуляция от него
автор Язвочка • 23 января в 18:54
Ответ дляНевгамовна
Людоньки, ну це ж потрібно було для сюжету
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 18:56
Ответ дляЯзвочка
Да, для раскрытия персонажа Карпа в том числе
Невгамовна• 23 января в 18:56
Ответ дляЯзвочка
Ну це ясно, а вчинок його як пояснити? Дерев´яне і тупе, не спроможне сім´ю забезпечити і мамку на місце проставити, ще й дуже горде саме. Шкода, що саме його полюбила Мотря. Мужик ні про що
Форточка• 23 января в 18:58
Ответ дляНевгамовна
Джинни в Гарри Поттера имела свою своеобразну роль)
Я к тому что актриса никакая.
Мелашка тоже никакая, когда эту актирису на роль взяли она студенткой была, и сыграла очень слабо
Форточка• 23 января в 18:59
Ответ дляВоздух в банке
Подросток это 12-14 ну максимум до 15, но никак не 16) в 16 тогда уже паспорт получали и работать могли спокойно.

А где он ей это говорил? Реально не помню.
Вообще-то подросток это до 19 ти лет
автор Язвочка • 23 января в 18:59
Ответ длянеДоПриличий
Оскільки завагітніла Мотря і Танька сказала Карпу ’ти так нічого і не поняв’, то я так зрозуміла, що нам цим сказали, що Карпа
Мабуть так і є
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 19:00
Ответ дляФорточка
Вообще-то подросток это до 19 ти лет
Там, тут Мелашка взрослая роковуха и сама всех разводит)))
Невгамовна• 23 января в 19:00
Ответ дляФорточка
Я к тому что актриса никакая.
Як на мене, дуже милі і гарні і акторка Джинні і Мелашка
Оля_с_киркою• 23 января в 19:00
Ответ дляНевгамовна
Ну, не змогли собак змусити зіграти так, щоб ситуація мала загрозливіший вигляд, не змогли. Собаки зіграли не дуже , згодна
Дрібка щастя• 23 января в 19:00
Здесь все так напали на Мелашку, что бросила детей от отчаяния. Но ведь Лаврин фактически тоже бросил в последней серии. Ушел от ответственности. И мать с больным отцом, и жену, и детей. Вот так решил проблему.
Янка-угомонись• 23 января в 19:00
Ответ дляЗахекалася читать
було. розказувала, що хлопчикам взагалі не можна, бо яєчка перегріваються, безпліддя буде
точно як на Порадниці
Мені мама теж таке говорила, я навіть повелася, нашила з марлі підгузів, далі як мій мені їх всцяв всі за півгодини, бажання пропало і надівся памперс.
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 19:01
Ответ дляДрібка щастя
И до этого когда в город поехал ее бросил
Невгамовна• 23 января в 19:01
Ответ дляДрібка щастя
Ну так, але ж всі звикли, що діти на жінці, і її за це можна тиснути. А тут герой- на війну рвався
автор Язвочка • 23 января в 19:01
Ответ дляВоздух в банке
Он мог нормально жениться и спокойно жить, а не вот это все и в итоге на войну.
Она за ним бегала, она его обманула, она же в итоге и на сексе настояла, когда он уже согласен ждать был. Хотела бы в музыкалку, то училась бы, а не за ним бегала.
Вона була підлітком, а в підлітків ще розуму не багато, а він вже дорослою людиною був, ще й після армії
Дрібка щастя• 23 января в 19:04
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Да. Тоже, глядя на эту сцену, думала об этом. Ты там как-то справляйся, Мелашка. Сама. С моей ’ласковой’ мамой и Мотрей, а я поехал. Ей бы в самом простом общежитии с ним в городе было бы лучше, чем оставаться самой с такими родственниками.
Борисфенка• 23 января в 19:04
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Так він же на заробітки поїхав, типова ситуація в селах.
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 19:05
Ответ дляБорисфенка
Мог ее с собой взять, или работу в селе найти
Борисфенка• 23 января в 19:06
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Сумно посміюся. Ви не у курсі, в яких умовах живуть будівельники у вагончиках?
Форточка• 23 января в 19:06
Ответ дляЯзвочка
У него зудело причинное место и девственницу в жены хотел
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 19:07
Ответ дляБорисфенка
Было бы желание. Условия можно устроить
Янка-угомонись• 23 января в 19:08
Ответ дляБорисфенка
Якби вони одразу не розмножилися, можна було їхати разом, але там був чайлд аб´юз, вже коли за третю дитину пішла мова, мелашка взбунтувалася.
Yuliya-23• 23 января в 19:08
мені теж дуже сподобався цей серіал
Борисфенка• 23 января в 19:09
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Было бы желание. Условия можно устроить
Не можна. Серіал цікавий саме тим, що показує весь трандець сучасного українського села. Син головихи при грошах, решта голожопі.
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 19:11
Ответ дляБорисфенка
Можно, то он так хотел.
автор Язвочка • 23 января в 19:13
Ответ дляЯнка-угомонись
Там з чоловіків найкращий батько Мотрі.
Це точно