Язвочка• 23 января в 17:04

По відгукам тут подивилася “Спіймати Кайдаша"...

Дуже класний фільм, на одному диханні всі серії. Але я так і не зрозуміла —чия дитина в Тані? Чи може вона і сама не знала? Хтось зрозумів взагалі?))
75В• 23 января в 18:45
Ответ дляДрібка щастя
Вона була сильніша за Мелашку характером. А коли сильніший гнобить слабшого, знаючи, що йому нічого не буде - це дно
Може і дно. Я не виправдовую, але розумію Мотрю, бо сама істеричка.
Невгамовна• 23 января в 18:45
Ответ дляЯ_з_Франека
Главное делать все с благочпстивым лицом и грустными глазами и все спишут и жалеть будут. Интересно кто-то хочет такую малашку в своей семье чтоб слушать её вздохи, тянуть её детей пока она ищет себя и т д?
Что значит тянуть детей? Кайдашиха и по книге и по сериалу лишний раз не давала нянчиться с первым ребенком, забирала ,а на Мелашка работу накидввала. Она давно внуков хотела.
Невгамовна• 23 января в 18:46
Ответ длянеДоПриличий
Це зараз не вкладається в голові сучасним мамам що колись в селах мами і пелюшки прали і худобу порали. І ніхто на свекрух не ображався, це було нормально
В 2005 году это было нормально, при том, что муж покупал подгузники?
Весела моль• 23 января в 18:46
Ответ дляМолчавочка
Я не з села и меня мама не пускала, я по вечерам дома сидела. Видите, у кого что болит
Ну я з села, гуляла, дискотеки, і по ночам ходили. Не боялися бо всі всіх знають. Але в 16 заміж не вийшла... У вас якесь вузьке мислення. Як з села і по дискотеках то сама ц винна що не повнолітній голову задурили дітей наробили....
Дрібка щастя• 23 января в 18:46
Ответ дляОля_с_киркою
Трикутник Капмана, це прямо типово
Їй не потрібно було ставати рятівником. Могла би просто нейтрально відноситись. Не нападати.
Оля_с_киркою• 23 января в 18:47
Ответ дляЗахекалася читать
було. розказувала, що хлопчикам взагалі не можна, бо яєчка перегріваються, безпліддя буде
точно як на Порадниці
І тут теж подвійний сенс, бо Карпо виріс без памперсів
Невгамовна• 23 января в 18:47
Ответ длянеДоПриличий
От наче знаю гарно сюжет але геть не памятаю, щоб свекруха не дозволяла підгузками користуватись
Ну то пересмотрите
Воздух в банке• 23 января в 18:47
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Обычный подросток. А до этого он ’не переспишь, уйду, ждать не буду ’
Подросток это 12-14 ну максимум до 15, но никак не 16) в 16 тогда уже паспорт получали и работать могли спокойно.

А где он ей это говорил? Реально не помню.
Форточка• 23 января в 18:47
Сериал понравился, актеры понравились все кроме Мелашки. Актриса вообще никакая, ни рыба не мясо. Типа Джинни в Гарри Поттере)- шо попало
Невгамовна• 23 января в 18:48
Ответ дляОля_с_киркою
Там через цю сцену показують страждання Мотрі через те, що вона не може завагітніти, на межі божевілля. Але потім вона розуміє, що накоїла, більше того, у неї перенесення материнського інстинкту на собаку відбулося. Саме тому вона так гостро на вбивство собаки зреагувала. У сцені з вбивством собаки Карпо думає, що рятує свою дитину, натомість вбиває собаку,яку як дитину любить Мотря. Образність там оф...
Він взагалі ідіот спецом вистрелив у пса. Тій дитині нічого не загрожувало
Воздух в банке• 23 января в 18:48
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Нет, с самого начала нет.
Да, он ей все позволял и она на нем ездила
75В• 23 января в 18:48
Ответ дляОля_с_киркою
От серіал особисто мені тим і подобається, що герої об´ємні, немає однозначної хороших чи поганих. Лаврін наче таки хороший, правильний. Але коли зрозумів, що у Тетяни його дитина якось не побіг зізнаватися. Коли дізнався вік Мотрі теж не дуже переймався, що вона не усвідомлює ще все, він натиснув, що от треба, скільки він має чекати...
У Мотрі і Карпа співзалежні токсичні стосунки.
Свек і свекруха теж не однозначні, за ними свої історії
А мені подобаються їх стосунки- горить і палає, є кохання і пристрасть.
Борисфенка• 23 января в 18:48
Ответ дляЗахекалася читать
точно як на Порадниці
Мені таке ще й в 2012 році чоловік розповідав. Але був посланий прати пелюшки і заспокоївся.
Воздух в банке• 23 января в 18:48
Ответ дляЧорнобаївка
Вона була дитина. Яка не бачила життя-її зразу до плити і 2 дітей. В селі так і було раніше. Але час змінився
Так это ее желание и обман был, я как бы об этом и пишу.
Я_з_Франека• 23 января в 18:49
Ответ дляНевгамовна
Ничего себе, вы тут главная кто решает кому уйти?
75В• 23 января в 18:49
Ответ дляНевгамовна
Вона не хотіла повертатись, її ж та тітка здала , що яйця розписувала. Кинула дітей і кинула, вона їх не хотіла, то чого має їх тягати, бо принципи такий, що дитина з матір´ю обов´язково? Все правильно зробила, треба було ще й до того мужика в Донецьк їхати, якби не війна. Життя одне, не слід його просирати на сім´ю, де тебе ні в що не ставлять
Якби поїхала, було б правильніше.
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 18:49
Ответ дляВоздух в банке

Подросток это до конца полового созревание (то есть лет до 19)
Сейчас классифицируют до 20.
Паспорт к этому отношения не имеет.
Невгамовна• 23 января в 18:49
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Как по мне там не было такой надобности, он спокойно подойти к ребенку мог, собака не кидались.
+ взагалі не зрозуміла цей його крок, тільки боляче зробив жінці через сусідську дитину
Невгамовна• 23 января в 18:49
Ответ дляВоздух в банке
Начало сериала это год после школы, Лаврин из армии вернулся, а Мотря из Богуслава приехала после учебы на бухгалтера. Знакомство с Мелашкой +ещё год. Карпо старше на +/-11 лет, так как по школьному звонку видно и он отцу говорил, что он на его сто 12 лет работает.
Ок, так а возраст кауой?
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 18:50
Ответ дляНевгамовна
Вот, у меня тоже такое впечатление было, хотел отыграться на ней
Ответ дляВоздух в банке
Что он ей позволял?
Воздух в банке• 23 января в 18:50
Ответ длянеДоПриличий
7 серия начало, если не ошибаюсь, когда он из города приехал и они сидят в кухне летней и Маруся рассказывает, как от памперсов у мальчиков все там преет.
Оля_с_киркою• 23 января в 18:50
Ответ для75В
От як ми всі виросли на тому, що нездорові стосунки - це пристрасть, ееех
Воздух в банке• 23 января в 18:51
Ответ дляНевгамовна
Бо відчувала провину , що не хоче і що він збрехав батькам через неї. Ну ви доросла жінка і не розумієте звичайних психологічних моментів
Я как раз понимаю, что она им манипулировала и бегала за ним)
Невгамовна• 23 января в 18:51
Ответ дляВоздух в банке

Он наезжал, что не готов так долго ждать, прямо требовал. Они гуляли после школы ее, зима. Пересмотрите
Оля_с_киркою• 23 января в 18:51
Ответ дляНевгамовна
На той час він думав, що то може бути його донька
Уходя дверю не хлопать• 23 января в 18:51
Ответ дляВоздух в банке
Обман в чем?
Невгамовна• 23 января в 18:51
Ответ дляФорточка
Джинни в Гарри Поттера имела свою своеобразну роль)
Воздух в банке• 23 января в 18:52
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Сейчас классифицируют до 20.
Паспорт к этому отношения не имеет.
Вы серьезно? Половое созревание как раз к 16 годам и происходит полностью.
Мона_Лиса• 23 января в 18:52
Ответ дляТракторні війська
Спіймати Кайдаша - це ще й фразеологізм, впасти в глибокий сум.
О, не знала такого. Спасибо