Люблю кетчуп• 23 января 2025
Хто перейшов з люксової косметики на бюджетну?
Всі, хто користуються люксом , кажуть що з в порівнянні з бюджетною це небо і земля. Що типу дорожча косметика краще перекриває і не така помітна на обличчі як дешевша. На своєму досвіді скажу, що я тривалий час користувалась bi bi кремом Erborian, трохи відтінок не підходить мені, бо якийсь наче заблідий для мене, але сам крем як крем, дає ефект сяяння, з ним мені постійно роблять компліменти, ккажуть, що хороша тоналка в тебе. Нещодавно вирішила згадати старі добрі часи, купила Maybeline тональний Fit me , і мені дуже зайшло як він лягає, але біда, що пересушує обличчя( За туші для вій, олівці для брів, румяна я взагалі зрозуміла, що немає сенсу переплачувати, це все можна знайти в бюджеті
КоролеВешна• 24 января 2025
20-25 лет назад топ продуктов были :
Тональный лореаль в плоском тюбике
Пудра запеченная Пупа
Румяна буржуа запеченные кругляшки
Тушь лореаль двойная , наносится сперва белая , потом черная
Тональный лореаль в плоском тюбике
Пудра запеченная Пупа
Румяна буржуа запеченные кругляшки
Бабуся мороз• 24 января 2025
Ответ дляА.р.і
А хто памятає тіні артдеко?
Для мене на першому курсі був супер люкс😂
Цікаво яка в них зараз якість
Тіні були ага, я нещодавно, двічі розчарувавшись в туші діор, вирішила згадати молодість і купити їхню туш. Достойна, не осипається, не склеює. Ну потіл однак перейшла на Lancôme Lash Idôle
Я не тону• 24 января 2025
Ответ дляКоролеВешна
Я помню , у меня были для бровей , но это лет 20 назад , а может и больше
вспомнилось - уникальный в своем роде когда то помада для бровей анастасия беверли хиллз, ультратонкие карандаши....
аналогов нет.... ага
а аналогов наклепали туеву кучу, и результат на бровях один и тот же
аналогов нет.... ага
Ответ дляДомовенок Кузя
І мені Діор не зайшли.
Шанель липкі, капець.
Ідеальні Ланком з аплікатором, шкода , що палітра ніяка .
Шанель липкі, капець.
Тю😂😂😂 які ми всі різні
От дівчата, що не пробувала, діор найкращі.
А вам не зайшло.
Доречі колись мені дуже блиски jade подобались, на віть і не знаю чи є вони зараз
А вам не зайшло.
Я не тону• 24 января 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
І мені Діор не зайшли.
Шанель липкі, капець.
подарили блеск ланком, смотрю на этот бабушкин цвет и понимаю что вообще не мое
но да, апликатор, сам блеск, обьем да и вообще все оказалось очень даже ничего, зря недооценила заранее
КоролеВешна• 24 января 2025
Ответ дляА.р.і
Тю😂😂😂 які ми всі різні
А вам не зайшло.
Точно , жаде, да , были у меня
Я не тону• 24 января 2025
Ответ дляА.р.і
Тю😂😂😂 які ми всі різні
А вам не зайшло.
это у них с подстветкой апликатор был или я путаю?
Домовенок Кузя• 24 января 2025
Ответ дляЯ не тону
Так вони напівпрозорі, на губах лише відтінок легкий.
Іноді замість бальзаму застосовую, мені добре зволожують губи.
КоролеВешна• 24 января 2025
Тушь много лет любила эту, потом перестала красить глаза, но ее хвалю , она часто бывает в сефоровских боксах и ее можно купить даром в мини формате , очень классная
Домовенок Кузя• 24 января 2025
Ответ дляКоролеВешна
Мені сефорівська зайшла.
Навіть не думала, що така добра.
Не гірше Ланком гіпноз.
Навіть не думала, що така добра.
Не гірше Ланком гіпноз.
Домовенок Кузя• 24 января 2025
Ответ дляА.р.і
Все дівчата! Пішла спати❤️ гарних снів!
Дуже приємно було поспілкуватись! Як в старі добрі часи, взагалі без негативу.
Не впізнаю совЄтчІцу😂😂😂😂😂
Пишіть якщо щось класне знайдете
Не впізнаю совЄтчІцу😂😂😂😂😂
Пишіть якщо щось класне знайдете
Негатив буде завтра .
Прийдуть рукаморді і почнеться
Бабуся мороз• 24 января 2025
Ответ дляА.р.і
А я ленком туші не пробувала, але так часто про неї чую
Там різні є, я пробувала кілька, сподобалась лише ця, схожа на діор в його кращі часи
Бабуся мороз• 24 января 2025
Ответ дляА.р.і
Згодна!
Особливо в пудрах велика різниця, в скульпторах, в тональних
Все інше то вже таке)
Я оце теж все життя корсиувалася діор кушоном, тоналка шанель, але ж ціни
то два роки як користуюся бб biotherma, не прям щоб дешевий, але і не 3 тис. Супр засіб, не гірше шанель, ну кушоном планую себе побалувати на літо, не так через ефект як заради коробочки, запаху, краси))
Я добре відчула різницю, коли почала користуватися декоративкою від люксових брендів.
До прикладу, в мене комбінована шкіра, користуюсь олівцем для брів, який не окислюється, не розтікається, лежить як поклали так само і олівець для губ, який не сушить шкіру, навіть у випадку, коли всі вуста ним зафарбовані.
Раніше багато років користувалася пудрою від Віши та їх тональною основою, потім вони зникли. Спробувала Форева від Діору і мені вона так сподобалася: прозора, гарно тонує, легенька, зморшки не виділяє та не окислюється на обличчі.
Можу і за туш розказати, і за рум´яна, і блиски, і помадки.
По якості, стійкості, аромату, тесту часом вони однозначно переважають.
вАлнуюся сильнА• 24 января 2025
Ответ дляtereska
А карандаши для глаз и бровей люксовые какие Вам нравятся?
Апофиозная• 24 января 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Шанель були топ в 2000-2010.
Спочатку робили вони, потім інші марки.
Варто згадати хоча б візантійську колекцію чи масовий істеризм за лаками жаде чи Нувель.
Їх потім по 300-500 євро перепродували особливо, перший.
Зараз, як на мене , все стримано і стандартно, нема відчуття вау, коли дивитись на новинки.
Спочатку робили вони, потім інші марки.
А з ким їм було у 2000му конкурувати? Ще ні пет макграт, ні корейців, ні навіть форда з тілбері)
Як в космо написали - так топ і буде.
Імʼя було, аудиторія розігріта, а по продажах все одно ейвон з оріфлеймом найбільшу касу робили))
До речі, імхо, найкрасивіші колекції 2000х - то Дівінора Герлен і золота діорівська, а геть не Шанель.
Як в космо написали - так топ і буде.
Звезда в шоке• 24 января 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Кушон dr. hedison, особисто мені підходить краще будь якого люкса, в категорії ціни до 5к, дорожче нічого не купувала ,тому не знаю що краще може бути. Оце тріо на фото , то моя любов, зволожую, кушон і трішки пудри.
Спасибо, надо глянуть)
Домовенок Кузя• 24 января 2025
Ответ дляАпофиозная
Як в космо написали - так топ і буде.
Guerlain,YSL, D&G.За 01 чи 02 волюпте YSL всі блонди ганялись.
Корейці були, але мало.
Більшість куплялось на американських сайтах.
Особливо, коли четвірки Шанель там були нормальні квадратні а не запечені круглі як
в Європі.
Форд тоді вже був, але там стабільного нудно і нічого цікавого.
Пат, як на мене , ціна космос, а сама упаковка, картон, ну таке собі.
Хоч тіні і бронзери, якість подобається.
Корейці були, але мало.
в Європі.
Вимагаю спілкування• 24 января 2025
У меня были руманя от герлен, потом от Диор. Сейчас кико. Обьективно разницы не заметила.
Вот на чем не стоит экономить так это на парфюмерии. Туалетная вода за 5 тыс. грн, все же будет отличаться от той, которая 500-1000 грн.
Апофиозная• 24 января 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Корейці були, але мало.
в Європі.
Корейці були, але мало.
в Європі.
Да у ДГ только в 2009 первый мейкап-продукт вышел, о чем вы)) А до нас еще 10 лет ехал)) Не было никаких корейцев, инфа сотка. Все пришло сильно позже. Визажисты работали на ателье а, криолане и палитрах типа эмвея и дермаджетикса. И даже в этих тепличных условиях Шанель ни в чем мейкапном звезд не хватала. А теперь и подавно. Ну не о том они. Не о прорывных продуктах и техниках. Они могли просто зеркало выпустить в заветной коробочке и топ-шик, кассу собрали. А сейчас вообще и откровенно лапы сложили.
ТочноБудет• 24 января 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
А что в них верить? Они только для питания кожи, Все! Иньекции = отек и нарушение кровообращения. В них тоже верить не стоит..
За 10 лет ни одного отека не видела. И эта вера мне не нужна, я на себе вижу результат
Большой секретик• 24 января 2025
Мейбелин забьет вам поры, меня от бюджетного масс маркета страшно сыпет прыщами . Вы что…
Домовенок Кузя• 24 января 2025
Ответ дляАпофиозная
Не знаю, у якому селі ви жили, що інфа сотка ,але було все.
Першу Моніку в броці в 2010 купила.
Про корейців смішно просто читати.
Першу Моніку в броці в 2010 купила.
Про корейців смішно просто читати.
Пік Антна• 24 января 2025
Ответ дляЯ не тону
кто пользуется флюидом Шанель?
вы крем перед наносите
хуже был только виталюмьер, то вообще жах
хотя и это недоразумения
вы крем перед наносите
хотя и это недоразумения
А я люблю виталюмьер. Штук 5 уже ушло. Сейчас купила что-то более лёгкое. Тоже ничего. Я люблю когда на моем лице не видно тоналку, только тон немного выравнивает. Кожа не проблемная.
А вот Мишу купила по отзывам в китайском магазине, это капец какая замазка на моем лице(
Ms. Любмая жена• 24 января 2025
Кто может в теме. Чем подсохшую гелевую подводку от Бобби Браун привести в чувство ?
Кому там слова не давали• 24 января 2025
Ответ дляПописанная парта
Есть и бюджетные марки, и люкс. Дешёвые тонаки - пройденный этап во времена безденежья, разница с люксом для меня ощутима и я покупаю только их, с помадами так же. Про туши согласна, карандаши тоже - расходники.
Вспомнила ситуацию, мы с подругой попали под ливень. Ее лицо с бюджетной косметикой натурально стекло на одежду, мое с люксовой косметикой осталось на месте 😂даже тушь и румяна