Люблю кетчуп• 23 января в 22:54
Хто перейшов з люксової косметики на бюджетну?
Всі, хто користуються люксом , кажуть що з в порівнянні з бюджетною це небо і земля. Що типу дорожча косметика краще перекриває і не така помітна на обличчі як дешевша. На своєму досвіді скажу, що я тривалий час користувалась bi bi кремом Erborian, трохи відтінок не підходить мені, бо якийсь наче заблідий для мене, але сам крем як крем, дає ефект сяяння, з ним мені постійно роблять компліменти, ккажуть, що хороша тоналка в тебе. Нещодавно вирішила згадати старі добрі часи, купила Maybeline тональний Fit me , і мені дуже зайшло як він лягає, але біда, що пересушує обличчя( За туші для вій, олівці для брів, румяна я взагалі зрозуміла, що немає сенсу переплачувати, це все можна знайти в бюджеті
Ответ длявАлнуюся сильнА
А зачем более кроющие тональные и пудры? Наоборот круто когда эффект на лице есть, но при этом не видно что там слой тональника и пудры. Сейчас пудра Лора Мерсье. Её не видно практически, но кожа вау. Справедливости ради, дорогая пудра от Tarte оказалась ужасной, даже Мейбелин лучше была. Не весь люкс прям вау, но я разницу с бюджетом вижу. Карандаши и помады Шарлоты Тилбери обожаю просто. До этого все карандаши для губ просто шли в мусорку, а помады раздражали, некомфортно на губах (помады ещё Кико мне ок по ощущениям).
В люксі багато жахливих продуктів.
От тональний від шарлоти жахливий для мене, не підійшов.
Люкс не значить 100 відсотків клас, бо індивідиально може не підійти вашим очікуванням і типу шкіри.
А от наприклад ті ж помади лореаль, ну дуже хороші, мені вони особливо від люксу, не відрізняються. Палітра і якість хороша
вАлнуюся сильнА• 23 января в 23:49
Про румяна ещё напишу. Были румяна Буржуа и Революшн, разные оттенки. Отзывы очень хорошие на них. Ну вот не то, уже почти решила, что румяна мне в принципе не идут. Пока не купила румяна Диор. Это восторг). Они очень деликатные, сразу не скажешь что румяна на лице есть, но вид сразу посвежевший и отдохнувший.
Апофиозная• 23 января в 23:50
Я собі знайшла гарні блиски, рум*яна, олівці і підводки. Але з гарною основою ніяк. Пошуки чогось гарного серед катрісів і мейбелінів нічим, що задовольнило, не скінчилися. Тож, десь компроміс неможливий)
А, і туші. Не подобаються мені бюджетні) Повернулася до улюблених люксів.
Багато чого знайшла серед корейської косметики. Обожнюю їхні тінти.
Загалом, і серед бюджетних покупок є багато знахідок. От на дорогі рум*яна точно витрачатись нема сенсу.
Я не тону• 23 января в 23:50
Ответ дляА.р.і
В люксі багато жахливих продуктів.
а туш от шарлоты не пробовали?
такой панды не было ни от одной туши
хотя неудачных было много
решила себя не насиловать и выкинула, использовав 1/4 наверное
такой панды не было ни от одной туши
хотя неудачных было много
Кондуктор трамвая• 23 января в 23:51
Ответ дляА.р.і
Не згодна. Вона вже 15 років топовий візажист. Фарбує селебритіс всяких і тд. Наречені на рік вперед.
В неї діор багато, шанель, ysl і тд. Багато люксу.
Плюс ще одну блогершу піддивляюсь нашу, вона теж візажист, теж люксу багато використовує
Діор, Шанель, Ів Сен Лоран, це все для того, щоб триматись в топі. Маркетинг. Упаковки. Якість. Але я більш ніж впевнена, що тон, наприклад, коли треба стійко та довго там буде M.A.C. Тіні теж скоріше за все проф.марок тому, що люкс малопігментований. Хоча зараз дуже актуальні натуральні варіанти мейк-апу. Я ж довго працювала на фешн-зйомках, а там не можна працювати легкими прозорими текстурами, камера просто їх зʼїсть.
Кондуктор трамвая• 23 января в 23:52
Ответ дляАпофиозная
А який у вас запит до тональної основи?
Ответ длявАлнуюся сильнА
Румяна діор то взагалі поза конкуренцією. Ван лав❤️
вАлнуюся сильнА• 23 января в 23:55
Ответ дляКондуктор трамвая
Просто часто люди делят косметику на люкс и бюджет чисто по цене. Я бы отнесла МАК к люксу с точки зрения просто потребителя, а не визажиста. Речь в теме о том, что дорогая косметика (люкс, проф) таки чаще существенно лучше масс-маркета. Я бы на пошла к визажисту, которая красила бы меня исключительно Катрис и Эссенс, например.
Ответ дляЯ не тону
а туш от шарлоты не пробовали?
такой панды не было ни от одной туши
хотя неудачных было много
такой панды не было ни от одной туши
хотя неудачных было много
Ні, я з шарлотою завʼязала після тонального. Плюс пробувала багато. Неподалік від мене є величезний стенд, тому якось для мене це суперперехвалений бренд.
В них помади і олівці не погані, але тут я ділр не зраджую
вАлнуюся сильнА• 23 января в 23:57
Ответ дляАпофиозная
Это довольно индивидуально. Про румяна с Вами не согласна, только Диор пользуюсь, все дешёвые выбросила. А тушь спокойно могу купить Мейбелин, Гош и тд.
Я не тону• 23 января в 23:57
Почитатели люкса - посоветуйте легкую тональную основу для нормальной кожи ( местами сухая), главное легкую, перекрывать прыщи или пятна мне не надо, просто выровнять тон и сделать это максимально незаметно
я уже отчаялась в поисках - из неплохих академи, шисейдо и терри, но это все не вау...
Кондуктор трамвая• 23 января в 23:59
Ответ длявАлнуюся сильнА
Визажист и не должен красить Катрис, Эссенс, если это не визажист марки где-нибудь на тренинге😀М.А.С полупроф, а американцы вообще его считают массом. Хотя множество их продуктов именно для профессионалов разработали. Мне нравится золотая середина. Все зависит конечно от запроса клиента и повода. Я знаю, как сделать стойкий макияж даже на полупрозрачных тенях Диор, но зачем эти танцы с бубнами. Для домашнего использования люкс супер. Но и среди масса есть свои жемчужины!
Я не тону• 24 января в 00:00
очень любила основу для макияжа от сенсей, лицо такое бархатное, красивое.. аромат и упаковка супер...
пока в один прекрасный день черт не дернул провести эксперимент - пол лица с основой, другая - как обычно под свой крем
результат - обе половины лица выглядели одинаково... поры... стойкость... один в один
ото я расстроилась
Ответ дляКондуктор трамвая
Я далека від проф мейку. Сказала те що з власного досвіду. Але візажист вона крутий
Кондуктор трамвая• 24 января в 00:01
Ответ дляЯ не тону
Giorgio Armani Luminous Silk Foundation, Bobbie Brown weightless Skin Foundation😃
Я не тону• 24 января в 00:02
Ответ дляКондуктор трамвая
армани порывалсь купить раза три - отзывы от вау это нечто до сушит, видно и вообще никак..
про боби ничего не слышала и не пробовала - спасибо
Я не тону• 24 января в 00:04
Ответ дляА.р.і
первая - супер
вторая - лицо так себе...
уверенна она самыми дешевыми продуктами нарисует тоже самое, руки и умение - вот что важно, может и ошибаюсь
вторая - лицо так себе...
Ответ дляЯ не тону
Бобі браун дуже хвалять, як і армані
В мене руки ще теж не дійшли
Доречі, ви поки не спробуєте не зрозумієте, чи підходить саме вам.
Я максимально стараюсь тестити.
В мене руки ще теж не дійшли
Я максимально стараюсь тестити.
Кондуктор трамвая• 24 января в 00:05
Ответ дляЯ не тону
Пожалуйста! Могу сказать, что обезвоженную кожу будет сушить любая основа. Из масса, я обожаю Paese long cover fluid. Совсем не флюид, но финиш супер, и не подчеркивает шелушения. Но это чисто для домашнего использования. Стоит копейки, если сравнивать с люксом🙈
Я не тону• 24 января в 00:05
Ответ дляА.р.і
Бобі браун дуже хвалять, як і армані
В мене руки ще теж не дійшли
Я максимально стараюсь тестити.
В мене руки ще теж не дійшли
Я максимально стараюсь тестити.
где его в наших киевских широтах потестить?
Апофиозная• 24 января в 00:05
Ответ дляКондуктор трамвая
А який у вас запит до тональної основи?
Зволоження
своя шкіра, тільки краще (з натуральним фінішем)
не жовтить
не сушить, не підкреслює зморшки
не окислюється
не жирнить і не пливе
Не провокує всілякі неприємності зі шкірою
Не створює відчуття плівки
Коротше, лора мерсье база зволожувальна і смешбокс гало мені найкращі.
не жовтить
не сушить, не підкреслює зморшки
не окислюється
не жирнить і не пливе
Не створює відчуття плівки
Я не тону• 24 января в 00:06
Ответ дляКондуктор трамвая
пользовалась много им, раз 5 покупала, потом просто надоело
да, ложился хорошо
Апофиозная• 24 января в 00:07
Ответ длявАлнуюся сильнА
То купуйте, навіщо мені ваша згода, а вам моя?
Ответ дляЯ не тону
первая - супер
вторая - лицо так себе...
Так часто ж візажисти так виставляють, типу одна сторона люксом інша бюджетом. Можна гарно нафарбувати.
Але ж як воно буде триматись, скочуватись і тд
Кондуктор трамвая• 24 января в 00:09
Ответ дляАпофиозная
Зволоження
не жовтить
не сушить, не підкреслює зморшки
не окислюється
не жирнить і не пливе
Не створює відчуття плівки
не жовтить
не сушить, не підкреслює зморшки
не окислюється
не жирнить і не пливе
Не створює відчуття плівки
Я вище написала про Армані. Може його затестіть. Тільки треба відтінок підібрати. Боббі Браун теж невагома, класна. Лору Мерсьє обожнюю. А Смешбокс - то любов окрема, косметику розробили для гримерів, дуже багато професійних стійких продуктів.
Я не тону• 24 января в 00:09
Ответ дляАпофиозная
Зволоження
не жовтить
не сушить, не підкреслює зморшки
не окислюється
не жирнить і не пливе
Не створює відчуття плівки
не жовтить
не сушить, не підкреслює зморшки
не окислюється
не жирнить і не пливе
Не створює відчуття плівки
ну вот будто бы вышло иновационное решение - флюид Шанель, невидымый и так далее по вашему списку...
ага - такая фигня...
а сколько од ему воспето, этому доходяге
самое хорошее там только упаковка, кисть и название
хотя вру, кисть тоже фигня полная, зато с буковками ШАНЕЛЬ
ага - такая фигня...
Бабуся мороз• 24 января в 00:10
Ну от кажете ж пересушує, я памятаю цей полущений ніс свій як була студенткою) і ніколи шкіра не була рівною, ні зимою ні літом, хоча була на 20 років молодша) я нещодавно забула косметичку у свекрів, і думаю зайду куплю туш за 200 грн - поки доїхала до роботи, половина була в мене на щоках) від дешевих олівців очі сльозяться - та ну його
Ответ дляАпофиозная
Зволоження
не жовтить
не сушить, не підкреслює зморшки
не окислюється
не жирнить і не пливе
Не створює відчуття плівки
не жовтить
не сушить, не підкреслює зморшки
не окислюється
не жирнить і не пливе
Не створює відчуття плівки
От по всім цим параметрам люміне сс, але склад не хвалять. Плюс я вже його 2 роки не пробувала, може склад змінився
Кusalochka• 24 января в 00:11
Я тоже любила эту тоналку... в молодом возрасте с дешёвой декоративной мне было ок, сейчас капец( на что дешёвое я перешла, так это на краску для волос. И она мне очень подходит.