Люблю кетчуп• 23 января в 22:54

Хто перейшов з люксової косметики на бюджетну?

Всі, хто користуються люксом , кажуть що з в порівнянні з бюджетною це небо і земля. Що типу дорожча косметика краще перекриває і не така помітна на обличчі як дешевша. На своєму досвіді скажу, що я тривалий час користувалась bi bi кремом Erborian, трохи відтінок не підходить мені, бо якийсь наче заблідий для мене, але сам крем як крем, дає ефект сяяння, з ним мені постійно роблять компліменти, ккажуть, що хороша тоналка в тебе. Нещодавно вирішила згадати старі добрі часи, купила Maybeline тональний Fit me , і мені дуже зайшло як він лягає, але біда, що пересушує обличчя( За туші для вій, олівці для брів, румяна я взагалі зрозуміла, що немає сенсу переплачувати, це все можна знайти в бюджеті
Я не тону• 24 января в 00:11
Ответ дляА.р.і
От по всім цим параметрам люміне сс, але склад не хвалять. Плюс я вже його 2 роки не пробувала, може склад змінився
а мне он сушил, некрасиво лежал после пару часов от нанесения
хотя у многих фаворит
А.р.і• 24 января в 00:12
Ответ дляЯ не тону
ну вот будто бы вышло иновационное решение - флюид Шанель, невидымый и так далее по вашему списку...
ага - такая фигня...
а сколько од ему воспето, этому доходяге
самое хорошее там только упаковка, кисть и название
хотя вру, кисть тоже фигня полная, зато с буковками ШАНЕЛЬ
Це повний провал. Йому такі оди співали. Я замовити хотіла, не було віддінку. На щастя.
Бо коли я в сефорі його затестила, була дуже розчарована
ЛеньГуглить_правда• 24 января в 00:14
Ответ дляЗвездолётчица
Тоналки все рівно беру люкс. В мене діор, ланком і есті лаудер. Все інше- мейбелін, нікс і всяка лобуда , мені різниця не відчутна
Порадьте, будь ласка, рідку за консистенцією тоналку, бо густі пілотним шаром лягають на шкіру і підкреслюють усі недоліки. Підкреслюють не тільки зморшки, а ще й ’їжак’ на носі.
А.р.і• 24 января в 00:15
Ответ дляЯ не тону
хотя у многих фаворит
Там багато силіконів, може через це. В мене жоден так гарно не лягав
Я не тону• 24 января в 00:15
Ответ дляА.р.і
вы первая на этом форуме сказавшая это вслух
остальные поют и про страшные высыпания, которые мне надо скрыть, и прочую ересь
а я всего лишь хочу найти очень легкий тональный крем который через пару часов лежит так же как и при нанесении
Апофиозная• 24 января в 00:15
Ответ дляКондуктор трамвая
Я вище написала про Армані. Може його затестіть. Тільки треба відтінок підібрати. Боббі Браун теж невагома, класна. Лору Мерсьє обожнюю. А Смешбокс - то любов окрема, косметику розробили для гримерів, дуже багато професійних стійких продуктів.
Армані мені не дуже зайшла, хоча намагалась. Не згадаю, що мені не зайшло. Може, треба буде пізніше ще спробувати, дякую, що нагадали.
Викупана• 24 января в 00:17
Ответ дляЗвездолётчица
Можете сказати яка найкраще з ваших тоналок?хочу взяти і не можу оприділитись з цих трьох фірм
Кондуктор трамвая• 24 января в 00:17
Ответ дляАпофиозная
Та будь ласка. Бажаю знайти саме свою тональну основу☺️
КоролеВешна• 24 января в 00:17
Ответ длявАлнуюся сильнА
А зачем более кроющие тональные и пудры? Наоборот круто когда эффект на лице есть, но при этом не видно что там слой тональника и пудры. Сейчас пудра Лора Мерсье. Её не видно практически, но кожа вау. Справедливости ради, дорогая пудра от Tarte оказалась ужасной, даже Мейбелин лучше была. Не весь люкс прям вау, но я разницу с бюджетом вижу. Карандаши и помады Шарлоты Тилбери обожаю просто. До этого все карандаши для губ просто шли в мусорку, а помады раздражали, некомфортно на губах (помады ещё Кико мне ок по ощущениям).
Пудра Лора рассыпчатая фаворит уже очень много лет , а на днях нашла миниатюру hourglass рассыпчатую , тоже очень хороша , ну и помады Шарлотта 🔥
Незламна• 24 января в 00:17
основа румяна тени -люкс, остальное по бубену
ЛеньГуглить_правда• 24 января в 00:17
Ответ дляЯ не тону
аналогично - лучше корейского тонального нет для меня
Яка торгова марка вам подобається?
Бабуся мороз• 24 января в 00:18
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Chanel Vitalumiere Aqua - це На зиму а на літо dior кушон.
Я не тону• 24 января в 00:19
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Яка торгова марка вам подобається?
стыдно говорить вслух - инаф
подмешиваю в него люкс, к которому рука не тянется, так и живем
Незламна• 24 января в 00:19
Ответ дляА.р.і
Замінити можна, але якість відрізняеться.
Доречі, мій улюблений тональний люміне сс. Його важко в нас купити, то шукаю варіанти.
вантсонс глобус сегодня видела
КоролеВешна• 24 января в 00:19
Ответ дляА.р.і
Не згодна. Вона вже 15 років топовий візажист. Фарбує селебритіс всяких і тд. Наречені на рік вперед.
В неї діор багато, шанель, ysl і тд. Багато люксу.
Плюс ще одну блогершу піддивляюсь нашу, вона теж візажист, теж люксу багато використовує
Мне Таня Веласкес нравится , прислушиваюсь к ней сейчас, с тональными мне угадала на все 100
КоролеВешна• 24 января в 00:25
Ответ дляЯ не тону
Почитатели люкса - посоветуйте легкую тональную основу для нормальной кожи ( местами сухая), главное легкую, перекрывать прыщи или пятна мне не надо, просто выровнять тон и сделать это максимально незаметно
я уже отчаялась в поисках - из неплохих академи, шисейдо и терри, но это все не вау...
На сегодня мой фаворит
Именно этот teint miracle , не перепутать с ультра
И в Броке хорошая цена на него
Апофиозная• 24 января в 00:25
Ответ дляЯ не тону
ага - такая фигня...
Шанель ніколи нормальні тони не робила. Хіба сюблім був більш-менш, але не за ті гроші. Тож не дивно, що і цей ніякий)) Шанель в принципі в декоративці ну таке, то лишень спосіб долучитися кожному до лухарі за ціну блиску для губ)))
Треба дивитись шлях люксового бренду і цільову аудиторію. Краще орієнтуватись на тих, хто в темі шарить.
Бабуся мороз• 24 января в 00:27
Ответ дляА.р.і
Забула фото додати
Улюблена пудра діор, кристуюся років 20 але раніше, коли була інша, менша і синя упаковка, шкіра наче світилася від неї, а зарз просто пудра... чи то я вже не та))
А.р.і• 24 января в 00:28
Ответ дляАпофиозная
Ну не скажіть. Пудри у них хороші, тіні
Бабуся мороз• 24 января в 00:29
Ответ дляА.р.і
Ну не скажіть. Пудри у них хороші, тіні
А мені пудри не підійшли, а тоналка та що аква - супер, улюблена вже років 10
Я не тону• 24 января в 00:29
Ответ дляАпофиозная
соглашусь с вами
мне и туши их ужас ужасный
если в том же диор - ну туш как туш, наносится, держится без притензий, то с шанелью не подружилась ни с чем
блески по 2 тыс ни о чем, помады- ну такое
А.р.і• 24 января в 00:29
Ответ дляБабуся мороз
Хороша пудра.
Я буду до герлен вуалі повертатись. Завжди повертаюсь, найулюбленіша.
А.р.і• 24 января в 00:31
Ответ дляЯ не тону
соглашусь с вами
мне и туши их ужас ужасный
А от блиски найкращі в діор і олійка найулюбленіша
Домовенок Кузя• 24 января в 00:31
Ответ дляАпофиозная
Шанель були топ в 2000-2010.
Спочатку робили вони, потім інші марки.
Варто згадати хоча б візантійську колекцію чи масовий істеризм за лаками жаде чи Нувель.
Їх потім по 300-500 євро перепродували особливо, перший.
Зараз, як на мене , все стримано і стандартно, нема відчуття вау, коли дивитись на новинки.
А.р.і• 24 января в 00:33
А хто памятає тіні артдеко?
Для мене на першому курсі був супер люкс😂
Цікаво яка в них зараз якість
Я не тону• 24 января в 00:33
Ответ дляА.р.і
не разделю вашего восторга - были, не поняла уникальности
апликатор маленький и неудобный, наносится мало продукта, часто надо туда сюда тыкать
в носке так же как и все масла и блески
Домовенок Кузя• 24 января в 00:34
Ответ дляА.р.і
А хто памятає тіні артдеко?
Цікаво яка в них зараз якість
В мене були 2 шт.
Ніякі взагалі.
Макс фактор круглі одинички були для мене топ.
КоролеВешна• 24 января в 00:34
Ответ дляА.р.і
А хто памятає тіні артдеко?
Цікаво яка в них зараз якість
Я помню , у меня были для бровей , но это лет 20 назад , а может и больше
Ду да ду да ду• 24 января в 00:35
Ответ дляЗвезда в шоке
А какой тональный подобрали?
Кушон dr. hedison, особисто мені підходить краще будь якого люкса, в категорії ціни до 5к, дорожче нічого не купувала ,тому не знаю що краще може бути. Оце тріо на фото , то моя любов, зволожую, кушон і трішки пудри.
Домовенок Кузя• 24 января в 00:36
Ответ дляЯ не тону
в носке так же как и все масла и блески
І мені Діор не зайшли.
Шанель липкі, капець.
Ідеальні Ланком з аплікатором, шкода , що палітра ніяка .