Просто болталка• 24 января 2025

Вибори в Україні тільки після війни.

Вибори в Україні відбудуться, як тільки закінчиться війна. Зробимо все відповідно до закону, - Зеленський
https://m.censor.net/ua/news/3531899/zelenskyyi-ro...
Латексне альтер ЕГО• 24 января 2025
Ответ дляAntoninaya1
А хтось про щось вже починає розуміти.
Очередную консерву проплаченную Кремль нанял.
Сиамская сороконожка• 24 января 2025
Ответ дляБелоснежко
Через дию.
И Армия +,смогли же сделать для военных.
Хомо_сапиенс• 24 января 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
За попередні роки який відсоток людей приймав участь в голосуванні? Якщо в Португалії виборчий округ був в Лісабоні, а мой мамі до лісабона було їхати 280 км. Люди просто не їздили
Це проблема вашої мами.
Люблю кетчуп• 24 января 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Це проблема вашої мами.
Ні, це проблеми всіх українців за кордоном які не живуть у великих містах.
автор Просто болталка • 24 января 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Це проблема вашої мами.
Ні,ви не праві,це проблеми всієї країни
Крижана бурулька• 24 января 2025
Та будут выборы,только слепой не видит,что Трамп решил мутить договорняк
Анютины ласки• 24 января 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Ще існує голосування по пошті, як в інших цивілізованих країнах, а тут не можуть.
Люблю кетчуп• 24 января 2025
Ответ дляАнютины ласки
За кого ви зібралися голосувати ? Маєте кандидата?
Хомо_сапиенс• 24 января 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Це проблема людей,які вважають,що вони сонце навкруги яких усе крутиться.
Анютины ласки• 24 января 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Цікаво читати деяких дур
Кацапня пре і пре щодня, як таракани. Їх вбивають, а нові лізуть щоб зайняти територію. А Зеленський затягує війну, не рашка.
Що змінять вибори? Нічого. І у мільйонів людей за кордоном, на лінії фронту, в окупації немає можливості прийти проголосувати. Голосувати в дії? Так он місяць реєстри не працювали після хакерської атаки
Тому що давно порай йти на перемовини і поступки, а не волати про кордони 1991 року. Найкраща і сильна переговорна позиція була в кінці 2022 року.
Люблю кетчуп• 24 января 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Це проблема України до речі. Зараз в німецьких селах мільйони жінок з дітьми. Вже зараз бачу як вони в неділю зранку збирають дітей і їдуть потягами з трьома пересадками до Берліна. А потім півдня додому ага
Латексне альтер ЕГО• 24 января 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Поэтому ему выгодно затягивать эту бойню ,ибо рейтинг очень слаб. На второй срок не потянет
На данный момент рейтинг Зеленского выше всех возможных претендентов на пост Президента.
Хотя и значительно упал по сравнению с 2019 годом.

Я порохобот. Но считаю, что выборы сейчас невозможны от слова совсем.
Дия это красиво, но например, у большинства пенсионеров её нет.
Antoninaya1• 24 января 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Українці живуть в Україні! Закордонщики не мають права голосу, бо не можуть вирішувати за тих хто залишився і кому тут жити далі.
Анютины ласки• 24 января 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Порошенко.
фан L.O.S.T.• 24 января 2025
Насколько глупы люди все-таки… Им уже все на пальцах показали, а им все ссы в глаза-Божья роса.
Люблю кетчуп• 24 января 2025
Ответ дляAntoninaya1
Канешно
Люблю кетчуп• 24 января 2025
Ответ дляАнютины ласки
Порошенко.
Так він вже був і закінчив ато за два тижні
Тепличная• 24 января 2025
Ответ дляТАЗератти
Як ви організуєте голосування наших військових які стоять в курській області, на фронтах, тих всіх хто розкиданий по десяткам країн світу?
Хотели бы - организовали. В Америке вон по почте голосуют, в Европе - по интернету. Было бы желание. А его нет
фан L.O.S.T.• 24 января 2025
Ответ дляAntoninaya1
А хтось про щось вже починає розуміти.
История про «нас захватят» намного реалистичнее. И кто пойдет умирать ради потужного? А так, смотрите как интересно получилось.
Анютины ласки• 24 января 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
При ньому цього б не сталося.
Смайликівна• 24 января 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Знову ті ж граблі
Спілий баклажан• 24 января 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Вы не знаете, Янукович не планирует вернуться и баллотироваться?
фан L.O.S.T.• 24 января 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Да, и не говорите)))
ГендиреХтор• 24 января 2025
Ответ дляАнютины ласки
Порошенко.
та никада больше
Люблю кетчуп• 24 января 2025
Ответ дляАнютины ласки
При ньому цього б не сталося.
Сталося б. Рашка готувалася до великої війни не з 2019 року коли Порошенко пішов, а значно раніше
Смайликівна• 24 января 2025
Ответ дляСпілий баклажан
Навіщо?
Хомо_сапиенс• 24 января 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Дайош в кожному німецькому селі,де живе хоч один українець виборчу дільницю І в інших країнах теж.
фан L.O.S.T.• 24 января 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я за Маню 🤣
Уровень украинской дипломатии уже известен всему миру, а если Маня прийдет, ух. Украина войдет во все мировые учебники
фан L.O.S.T.• 24 января 2025
Ответ дляАнютины ласки
Ещё кофе в Крыму не пили и уже уступки?
Если без шуток, перемирие не нужно никому. В первую очередь Зеленскому, ведь это он клялся перед народом Украины?
Antoninaya1• 24 января 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Про вишиваночки, навіть на немовлятах забули. Бо найщиріши залишились виключно в німецьких селах.