В танке• 24 января в 11:36

Тест на вагітність

Хтось гадає на таро, хтось на кофейній гущі, а я) на тесті на вагітність 🤰 2 дня до місячних, тест високочутливий, показує чітку одну риску. Навіть натяку не має. А пишуть в оцих ваших і наших інтернетах, що прям через 7-10 діб після овуляції вже може показувати 🫣 а в мене 27 д.ц. При 29денному) розумію, що я ніяк не вплину на результат) але зліва знизу як після овуляції зʼявився легке протягування , так і тримається. Тому надія була🥹 чи було в вас так що тест показував одну риску без натяків на іншу, а потім він заполосатився? Ті в кого була слабка лінія , то окрема історія , там хеппі енд вже і так передбачуваний)❤️
Коник-стрибунець• 24 января в 11:38
Ну чим вам допоможуть відповіді, що у когось було, а у когось ні? Я розумію, що вам дуже хочеться завагітніти і ви шукаєте знаки у всьому, але ж дівчата… давайте не будемо сходити з розуму
Червона калина• 24 января в 11:38
Показував багато місяців одну без натяку, а потім за 2 дні до менструації була слабеееенька полосочка, і з кожним днем все яскравіше ставала.
автор В танке • 24 января в 11:46
Ответ дляКоник-стрибунець
А поговорити?😂 я б з радістю пішла б в лабораторію і здала б кров, але не маю змоги🥲 а ні про що інше думати не можу, ще й чоловік точно так же питає .. ну шо, ну шо. Приїхав з завдання, не було 10 діб з ним звʼязку, першою чергою доторкнувся скрізь кофту до грудей і каже , не виросли, значить не вагітна 🥲 то я і за компанію панікую
ДлинноНожка• 24 января в 11:46
Було затримка пару днів а негативно, потім через тиждень знову тест і позитивний. Чекайте затримку. І ще кілька днів. Знаю що важко, я теж не терпляча.
ДлинноНожка• 24 января в 11:46
Ответ дляВ танке
В мене при вагітності груди ніяк не реагували і не росли до третього триместру
Патриоточка• 24 января в 11:47
Тут у большинства или на второй день после секса уже был ’призрак второй полоски’ или ’у меня тесты не показывали Б до 3-х недель задержки’
Патриоточка• 24 января в 11:48
Ответ дляВ танке
Три беременности и все три раза грудь наливалась после половины срока
автор В танке • 24 января в 11:48
Ответ дляКоник-стрибунець
Відповіді допоможуть, бо в мене не було такого що тест не показав вагітність, а потім показав. Але я так подумала, що я робила вже через тиждень затримки, а то і днів 10. Але ця основа що він хоча б блідий повинен бути в голові залишилась
автор В танке • 24 января в 11:49
Ответ дляДлинноНожка
Дуже дякую)
автор В танке • 24 января в 11:51
Ответ дляДлинноНожка
Дякую) я то я вже сама придивляюся до грудей, а потім думаю вони ж десь після 20 тижня прям змінилися…а потім думаю може я не памʼятаю, може я не помічала. Вже ні в чому не впевнена 🫤
автор В танке • 24 января в 11:52
Ответ дляПатриоточка
Не, я так не витримаю, буду якось шукати як добратися до лабораторії 🫣 після тижня затримки якщо не покаже і не підуть…
Фея_3уровень• 24 января в 11:56
Ответ дляПатриоточка
Многие не правильно их делают и ждут правильный результат ) Хоть бы загуглили, как делать правильно тест
автор В танке • 24 января в 11:56
Ще й інфа в інтернеті збиває, що прям високочутливі тести це прям вау. Але якщо він все ж заполосатиться то зроблю тест звичайний, і порівняю)
Мerida• 24 января в 12:00
У меня грудь налилась ( а через пвру дней стала нормальной)на 10й день задержки. На 1 или 2й день задержки тест показал жирную полосу. До- не делала. Тоже ждала, беременели с тестами на овуляцию. Просто ждала задержки
автор В танке • 24 января в 12:05
Ответ дляФея_3уровень
Перша ранкова сеча, занурити на 5-10 секунд, дивитися через хвилину, але не пізніше 5 хвилин. Чи там якась магія ще потрібна?😭😭😭
автор В танке • 24 января в 12:06
Ответ дляМerida
Ми теж робили з тестом на овуляцію. Я спочатку не могла дочекатися овуляції 😂
Не їм після шостої• 24 января в 12:07
Тесты с чувствительностью 10 действительно способны на 10 день показывать беременность... которая случилась. Потому что на путь зиготы к матке - 5 дней, на имплантацию +/- 2, и дальше происходит удвоение хгч.
А если беременности нет, то ее нет - что показывать-то? тесты в Вашей ситуации вообще не при чем
Мerida• 24 января в 12:08
Ответ дляФея_3уровень
Знаете, мне так хотелось увидеть, что я всунула под струю тот тест, который нужно было в стаканчик. Пардон, все мокрое было. Но, тест позитивный. Беременность или есть, или нет.
Мerida• 24 января в 12:09
Ответ дляВ танке
Тогда ждите. Я как раз в тот месяц, купила 7 коробок с тестами. Использовали одну. Так и лежат.
автор В танке • 24 января в 12:26
Ответ дляНе їм після шостої
Тоді чому в багатьох після затримки є риски-призраки та ледь рожеві, якщо воно з 10 дня вже 100500 разів виросло і повинно нормально показати)))

Але через тиждень скажу, може в мене й нічого не має. То треба буде вже Скорпіона планувати 😂
МеняАЖтрусит• 24 января в 12:32
7 лет ни разу тест не показывал даже призрака полоски как бы я себя не накручивала и не воображала.
Ни до задержек ни после - никогда.

Показал на 10дпо сразу две полоски когда это было уже оно.
Не виправдовуюсь• 24 января в 12:40
Ответ дляВ танке
Фігня повна ті дорогі тести.
Я з тих, хто швидко вагітніє (з першого циклу).
На другу планову вагітність купила тест 10-ку і він на 28 ДЦ нічого не показав (цикл тоді був 27-34 дні у мене).
Тоді я купила, як і в першу вагітність, найдешевший тест у аптеці (їх навіть часто не викладають на вітрину, бо вони без картонної упаковки). І він показав ледь рожеву другу смужку.
То й Ви не морочте собі голову, купіть пару найдешевших тестів і зранку на першу сечу спробуйте один з них.

Але ж тут такий момент - це якщо вагітність є і їй більше 10 днів.
Груди у мене ніяк не змінювалися обидва рази і всі ознаки вагітності починалися з 7 тижня (бажання спати і токсикоз).
Не виправдовуюсь• 24 января в 12:43
Ответ дляВ танке

Ми робили дітей у січні. Один Терези, один Скорпіон.
А по місячних і ПДП різниця 2 дні :)
Коник-стрибунець• 24 января в 13:33
Ответ дляВ танке
Автор, перестаньте займатися фігнею. Ви або вагітні, або ні. Скоро дізнаєтесь
Не їм після шостої• 24 января в 13:56
Ответ дляВ танке

потому что хгч у всех прирастает с разной скоростью - у этого процесса много факторов и в нормах хгч для беременных огромный разбег именно поэтому.
Добродійка• 24 января в 14:25
В мене тінь полоски тільки на 12й день після овуляції була
Репетиторша• 24 января в 15:27
купите евитестов парочку и делайте. скажу по себе. до задержки грудь показывала по бокам в остальном тишина. и кишечник устроил войну. но тесты были абсолютно чисты до задержки
Не їм після шостої• 24 января в 16:27
кстати вспомнила, что у меня оба раза // было точно через 14 дней после овуляции, еще до задержки. И тесты обычные, чувствительность 20
автор В танке • 24 января в 16:55
Ответ дляРепетиторша
Значит это все таки реально 🥰 у меня упаковка home test 5 шт, и один тест еви, но пишется что на нем ниже чувствительность. Его сделаю последним 🫣
автор В танке • 25 января в 15:48
Ответ дляНе їм після шостої
Скоро по ходу буду делать пост с радостной новостью🥰